Εδώ γελάμε








exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Η σύζυγος του Γιακουμή του νταλικέρη λέει στον άντρα της:
-Ο σύζυγος της Λίτσας είναι πιλότος… Της δίνει να φορέσει το πουκάμισο της στολής του και ενώ της κάνει έρωτα στο μπαλκόνι, της λέει:
“Μωρό μου, πετάμε στα σύννεφα!”… Αχ... πόσο ρομαντικό είναι!!!
Ο σύζυγος της Σούλας πάλι είναι καπετάνιος… Γεμίζει την μπανιέρα, ρίχνει θαλασσινό αλάτι, της φοράει το πηλίκιό του,και της λέει καθώς της κάνει έρωτα: “Αγάπη μου, πλέουμε σε πελάγη ευτυχίας!”.
Αααχ, Γιακουμή μου, τι ρομαντικό που είναι!!!
Εσύ δεν ξέρεις να κάνεις κάτι τέτοιο;;;

Ο Γιακουμής σκέφτεται για λίγο και λέει:
- Ρομαντισμό θέλει το αγαπάκι μου;;; θα τον έχει...
Της δίνει να κρατήσει από έναν καθρέφτη στο κάθε χέρι, της βγάζει το εσώρουχο, την βάζει να σκύψει, βγάζει το παντελόνι του και της λέει:

- Έλα... έλα λίγο πίσω!... ΠΡΟΣΕΧΕ! θα βρεις!!! Πάρ' το λίγο δεξιά... έλα πίσω... κοίτα τους καθρέφτες σου... κοίτα τους καθρέφτες!!! :biggrin:

---------------------------------------------------------------------------------------------

Μια κοπέλα μπαίνει στο γραφείο ενός ιδιωτικού ντετέκτιβ:
-Λοιπόν ντετέκτιβ, παρακολουθήσατε τον άντρα μου;;;
-Μάλιστα κυρία μου, και όπως υποψιαστήκατε,τον ακολούθησα σε ένα άθλιο μπαρ για εργένηδες, απ' όπου έφυγε για να πάει σε ένα ύποπτο ξενοδοχείο όπου συνηθίζουν να νοικιάζουν δωμάτια με την ώρα σε παράνομα ζευγάρια…

Ένα χαμόγελο ικανοποίησης :sneaky: διατρέχει το πρόσωπο της κοπέλας καθώς λέει:
-Τώρα που τον πιάσαμε τον...****ταρδο,θα τον γδάρω ζωντανό με την διατροφή στο δικαστήριο…!Είστε σίγουρος ότι έχετε όλα τα απαραίτητα στοιχεία;;;

-Απολύτως, έχω μια σειρά από φωτογραφίες που αποδεικνύουν πώς ο σύζυγός σας πήγε σε αυτά τα μέρη, ενώ ακολουθούσε εσάς και τον εραστή σας!!!:whistling:

---------------------------------------------------------------------------------------------
Κι ο γιατρός μας...


Μια σύζυγος πηγαίνει στον ψυχολόγο και του λέει :
-Έχω μεγάλο πρόβλημα γιατρέ. Όταν το κάνουμε με τον άντρα μου, κάθε φορά που τελειώνει βγάζει μια δυνατή κραυγή...

-Μα αυτό είναι φυσιολογικό, που είναι το πρόβλημα;;;
-Με ξυπνάει...
 









costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.100
Reaction score
124.655





Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.096
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top