Ενδιαφερεται καποιος για Qobuz-Spotify-Tidal family plan?

symos

You're not worthy!
Μηνύματα
3.005
Reaction score
6.776
Ανοιχτό είναι και το ALAC!

The Apple Lossless Encoder (and decoder) were released as open source software under the Apache License version 2.0 on October 27, 2011.

Μήπως να διάλεγες κάτι που να υποστηρίζει airplay ?
Ναι, δίκιο έχεις, αλλά και πάλι είναι "δικό της" format οπότε δεν το υποστηρίζει το Chromecast.

Το Airplay, αγνοώντας το γεγονός ότι ακόμα και σήμερα δεν έχω καταλάβει αν υποστηρίζει lossless μετάδοση, δεν με εξυπηρετεί γιατί δεν έχω iPhone. Οπότε ακόμα και αν ο receiver υποστηρίζει Airplay, εγώ από το κινητό πώς θα κάνω cast σε Airplay; Υπάρχουν διάφορα apps, αλλά είτε θέλουν root, είτε πρέπει να παίζεις "μέσα" από το app, που είναι αυτό που γενικώς θέλω να αποφύγω.
 




Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.873
Reaction score
34.211
Δεν εχω μελετησει το νημα, αλλα θα θελα να μπω σε καποιο plan για spotify, ειτε με 2 ειτε με 4 ατομα, αν καποιος ενδιαφερεται η με βαλει μαζι του.

ευχαριστω
 






Μηνύματα
6.608
Reaction score
5.167
Μια θέση ελεύθερη μένει για δημιουργία ομάδας Qobuz.
Δύο θέσεις ελεύθερες για Tidal.
Eπικοινωνία με π.μ.
 

Μηνύματα
394
Reaction score
203
Καλημέρα.

Κάποιος για να συμπληρωθεί το qobuz family?

Αν κατάλαβα καλά, ένας λείπει...
 


Μηνύματα
700
Reaction score
1.698
Δινω δυο θεσεις (profiles) σε ενεργο disney+ account για μου δωθουν δυο θεσεις σε ενεργο spotify family.
Επικοινωνια με pm.
 

Μηνύματα
700
Reaction score
1.698
Δινω δυο θεσεις (profiles) σε ενεργο disney+ account για μου δωθουν δυο θεσεις σε ενεργο spotify family.
Επικοινωνια με pm.
Αν το παραπανω δε βοηθαει, ψαχνω δυο θεσεις σε spotify family πληρωνοντας το ποσο που αντιστοιχει στη συνδρομη.

Η εστω και μια για αρχη, αν δεν υπαρχει δευτερη διαθεσιμη.
 

Μηνύματα
6.608
Reaction score
5.167
Υπάρχουν ελεύθερες θέσεις Qobuz, Tidal hires και Tidal cd quality.
Επικοινωνία με π.μ.
 


loudobic

AVSite Member
Μηνύματα
939
Reaction score
295
Παίδες καλησπέρα, ψάχνω 2 άτομα, να κάνουμε ενα family σε TIDAL hires, εαν ενδιαφέρετε κάποιος, στείλτε.
 

Μηνύματα
44
Reaction score
41
Υπαρχει μια κενη θέση για Qobuz Family εξαιτιας αποχώρησης ενος μέλους μετά απο 2 χρονια! Αναζητουνται σοβαροτητα, φερεγγυότητα και καλή προαίρεση 😊
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.184
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top