Ενδιαφερεται καποιος για Qobuz-Spotify-Tidal family plan?

Reaction score
1
Όχι, είχαν προηγηθεί άλλοι μέσω πμ. Κι έχουν τώρα πληρώσει.

Μόνο για hires Tidal πλέον υπάρχουν θέσεις.
Όποιος θέλει, να στείλει εκείνος προσωπικό μήνυμα.
Για κάποιο λόγο στο tidal δε με αφήνει πλέον να κάνω log in…
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα;

Reaction score
3.328
Μπορώ να αναλάβω δημιουργία γαλλικών λογαριασμών Qobuz και δημιουργία οικογένειας. Έχω γαλλικό τρόπο πληρωμής.
Όποιος ενδιαφέρεται σοβαρά, μου στέλνει πμ εκείνος.

Και για Tidal hires υπάρχουν θέσεις.

Reaction score
3.328
3 θέσεις ελεύθερες για Qobuz.

Όποιος ενδιαφέρεται, μου στέλνει πμ.

Reaction score
1.064
Μπορώ να αναλάβω δημιουργία γαλλικών λογαριασμών Qobuz και δημιουργία οικογένειας. Έχω γαλλικό τρόπο πληρωμής.
Όποιος ενδιαφέρεται σοβαρά, μου στέλνει πμ εκείνος.

Και για Tidal hires υπάρχουν θέσεις.
αν θες ενημερωσεμε πως γινεται γιατι με ενδιαφερει το tidal

Reaction score
5
Ότι λένε @Dimifoot & @docman .
Εχουν κλειδώσει τις πληρωμές στις χώρες που είναι διαθέσιμο. Και με VPN να μπεις αν δεν πληρώνεις όπως θέλουν τέλος. Το μυστικό είναι η χώρα προέλευσης της κάρτας χρέωσης ή του PayPal. Όπως είπε ο @docman μπορείς να κάνεις ξένο PayPal με Ελληνική κάρτα, αλλά πρέπει με κάποιο τρόπο να κάνεις verification το λογαριασμό. Στην Αγγλία το κάνει με το local κινητό όπως είπε, ίσως θέλει και local διεύθυνση. Στην Αμερική θέλει SSIN που είναι σαν τον δικό μας ΑΜΚΑ.
Αν βρεις πως θα πληρώσεις με τον ένα ή τον άλλο τρόπο τα άλλα θα γίνουν. Εγώ παιδεύτηκα λίγο γιατί δεν έβρισκα σε OSX VPN να μου δίνει free UK ip. Αλλά μετά όλα πήγαν τρένο.
Καλησπέρα.
Έχω προσπαθήσει κι εγώ με vpn και USA account και κόλλησα στην PayPal λόγω τηλεφωνικού αριθμού (έφτιαξα έναν αλλά το αναγνώρισε και δε με άφηνε να προχωρήσω).
Τι μπορώ να κάνω για να ξεκολλήσω και να ενεργοποιήσω τρόπο πληρωμής;;
Εχω roon αλλα το tidal με εχει εκνευρίσει λίγο.. για αυτό ψάχνω μήπως το γυρίσω..
Ευχαριστώ

Last edited:

alexis

Reticular Activating System
Reaction score
18.949
Καλησπέρα.
Έχω προσπαθήσει κι εγώ με vpn και USA account και κόλλησα στην PayPal λόγω τηλεφωνικού αριθμού (έφτιαξα έναν αλλά το αναγνώρισε και δε με άφηνε να προχωρήσω).
Τι μπορώ να κάνω για να ξεκολλήσω και να ενεργοποιήσω τρόπο πληρωμής;;
Εχω roon αλλα το tidal με εχει εκνευρίσει λίγο.. για αυτό ψάχνω μήπως το γυρίσω..
Ευχαριστώ

Καλησπέρα.
Υπάρχει ακόμα θέση;;
Έχω χρόνια να ασχοληθώ με αγορές από Αμερική. Παλιά που έπρεπε να πληρώσω σε δολάρια έκανα μια debit της Payoneer σε USD, έστειλα χρήματα, πλήρωσα και δούλεψε. Δεν ξέρω αν δουλεύει πλέον.

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
164.620
Members
36.802
Νεότερο μέλος
NervousNick