Ενεργά ηχεία δαπέδου


Μηνύματα
544
Reaction score
1.205
Ενδιαφέρομαι για ενεργά ηχεία δαπέδου στην κατηγορία τιμής περίπου 10000 ευρώ αποκλειστικά για δικάναλο ήχο αν υπάρχει και με δυνατότητα ισοστάθμισης χώρου ακόμα καλύτερα τα οποία θα συνοδεύσουν δυο subwoofer δεν υπάρχει δυνατότητα για παραπάνω σε χώρο 45 τετραγωνικών

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Μπορειτε να δειτε και αυτα:

http://www.cimerus.de/rl930k.html

Ξερω, δεν είναι δαπεδου. Ωστοσο χαιρουν εκτιμησης απο πολλους.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.394
Reaction score
125.550
χαιρουν εκτιμησης απο πολλους.
Απολύτως κορυφαία είναι τα γκεϊθαιν, με καρδιοειδή λοβό όλ οβερ, τι να λέμε...

Δυστυχώς, δεν είναι ιδιαίτερα φτηνά...
 

Μηνύματα
544
Reaction score
1.205
Απολύτως κορυφαία είναι τα γκεϊθαιν, με καρδιοειδή λοβό όλ οβερ, τι να λέμε...

Δυστυχώς, δεν είναι ιδιαίτερα φτηνά...

Το συγκεκριμενο ερχεται στα 8.000 το ζευγος, Τιμη Γερμανιας βεβαια.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Είστε αυτόφωτοι, τι να λέμε; :newrussian:
εγώ απλά άνοιξα ένα θέμα για συζήτηση γιατί πολλοί έχουν αυτό το δίλημμα. Σκέφτονται τι να πάρουν και να βάλουν σε ένα τυπικό σαλόνι,
γράφεις 2η φορά για μούρη, δεν υπάρχει κάτι τέτοιο, άλλοι το παίζουν φωστήρες επικαλούμενοι αμφισβητούμενα τις περισσότερες φορές επιχειρήματα (κατά την άποψη πολλών),
δεν θα μου υποδείξεις πότε θα γράψω και τι, δεν απάντησε κανείς.. no problem, λήγει εδώ,
στο συγκεκριμένο θέμα δεν θα σου ανταπαντήσω ότι και να γράψεις, έληξε!
καλό απόγευμα.
μην το παίρνεις προσωπικά...
γράψε 100 φορές ''δεν θα ξανακούσω καλώδια'' και δεν θα σου ξανακολλήσει :lolsign:
 


Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Είστε αυτόφωτοι, τι να λέμε; :newrussian:
εγώ απλά άνοιξα ένα θέμα για συζήτηση γιατί πολλοί έχουν αυτό το δίλημμα. Σκέφτονται τι να πάρουν και να βάλουν σε ένα τυπικό σαλόνι,
γράφεις 2η φορά για μούρη, δεν υπάρχει κάτι τέτοιο, άλλοι το παίζουν φωστήρες επικαλούμενοι αμφισβητούμενα τις περισσότερες φορές επιχειρήματα (κατά την άποψη πολλών),
δεν θα μου υποδείξεις πότε θα γράψω και τι, δεν απάντησε κανείς.. no problem, λήγει εδώ,
στο συγκεκριμένο θέμα δεν θα σου ανταπαντήσω ότι και να γράψεις, έληξε!
καλό απόγευμα.
Επειδη εισαι ψιλοκαινουριος πρεπει να σ' ενημερωσω οσον αφορα στον Ντιμι. Πρεπει να τον σεβεσαι και να μην αυθαδιαζεις για 2 λογους:
1. Επειδη ανηκει στους εγκυκλοπαιδιστες του φορουμ και απ' αυτον μπορεις να μαθεις οσα δεν εμαθες οσα χρονια ασχολεισαι με το ψευτικο χαι-φαι και...
2. Επειδη ειναι καρατεκα κι αν δεν εισαι αφοσιωμενος μαθητης, θε εχεις καποια...προβληματακια.:D:D

λήψη.png
 


Μηνύματα
342
Reaction score
1
Επειδη εισαι ψιλοκαινουριος πρεπει να σ' ενημερωσω οσον αφορα στον Ντιμι. Πρεπει να τον σεβεσαι και να μην αυθαδιαζεις για 2 λογους:
1. Επειδη ανηκει στους εγκυκλοπαιδιστες του φορουμ και απ' αυτον μπορεις να μαθεις οσα δεν εμαθες οσα χρονια ασχολεισαι με το ψευτικο χαι-φαι και...
2. Επειδη ειναι καρατεκα κι αν δεν εισαι αφοσιωμενος μαθητης, θε εχεις καποια...προβληματακια.:D:D

View attachment 125962
Αν είναι να φάω ξύλο πάσο :help:, ευχαριστώ για την πληροφορία. :hi:
Για το άλλο διαφωνώ αλλά δεν θέλω να επεκταθώ.
 


Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.231
Reaction score
27.027
δεν απάντησε κανείς.. no problem, λήγει εδώ,
Λάθος!!
Πάντα ενεργά. Σε κάθε περίπτωση και χωρίς δισταγμό. Κι αν γουστάρεις κάποια παθητικά γιατί τα θεωρείς σούπερ, ιδού η λύση:
[DOUBLEPOST=1557338266][/DOUBLEPOST]
Επειδη ειναι καρατεκα
Καρατέκα ή κικ μπόξερ? :lol:
 











Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.622
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top