Επιλογή tv box για netflix.


Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
Εννοώ από μηχανάκια τι υπάρχει...
Μήπως έχεις στα κρυφά λαμπάτο που οδηγεί τίποτα Harbeth με 10 Watt;; 8-)
 

Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Εννοώ από μηχανάκια τι υπάρχει...
Μήπως έχεις στα κρυφά λαμπάτο που οδηγεί τίποτα Harbeth με 10 Watt;; 8-)
Έλεος δηλαδή :lolsign: :lolsign: Τέτοιες και τόσο σοβαρές χαϊεντιές είναι πολύ μακριά από την κουβέρτα μου..
Κάτι κρασάκια αναπαύονται κάτω και θέλουν και αυτά την φροντίδα τους:drinks::drinks:
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.890
Reaction score
41.123
Εγώ πήρα αυτό για να έχω σήμα WiFi 2 ορόφους πιο κάτω και δούλεψε.
Σκέψου κι αυτή τη λύση.

Netgear WLAN Mesh Repeater EX7700 WLAN Verstaerker & Super-Boost WiFi (AC2200 Tri Band, Abdeckung 4 bis 5 Räume & 40 Geräte, Geschwindigkeit bis zu 2200 MBit/s, smartes Mesh WLAN Roaming)
 

Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Εγώ πήρα αυτό για να έχω σήμα WiFi 2 ορόφους πιο κάτω και δούλεψε.
Σκέψου κι αυτή τη λύση.

Netgear Mesh WLAN Repeater EX7700-100PES AC2200 Tri-Band Wireless Signal-Verstärker & Booster (Abdeckung von 4 bis 5 Räumen & 40 Geräten, Geschwind
Άμα δούλεψε φίλε με δυό ορόφους λέω να το ρισκάρω.
Αν δεν μου κάνει θα την πληρώσεις με μία φιάλη. Αν κάνει χρωστάω κιβώτιο.
Σύμφωνοι; :p :p
 



melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.890
Reaction score
41.123
Και άμα δουλέψει πες μου τι box χρησιμοποιείς...καποια στιγμή πρέπει να παρω και ένα τέτοιο τώρα που έχω Wi-Fi κάτω :laugh:
 

Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Και άμα δουλέψει πες μου τι box χρησιμοποιείς...καποια στιγμή πρέπει να παρω και ένα τέτοιο τώρα που έχω Wi-Fi κάτω :laugh:
Φίλε επειδή δεν έχουμε τβ στο σπίτι με την έννοια της κεραίας της κλασσικής τβ έχω στα πιτσιρίκια ένα ps4 και ένα sony bdp και με το δίκιο τους ζητάνε λίγη παραπάνω ποικιλία στα παιδικά με αποτέλεσμα τώρα τελευταία να μου διεκδικούνε έντονα (και με το δίκιο τους) πόστο στο σαλόνι που έχω τα μπλιγκιμπλίκια μου (όλα με καλώδιο από το ρούτερ ).
Πάνω λοιπόν στα δικά τους ενώ δείχνει δυό γραμμές στο εικονίδιο της κεραίας του wifi όταν πάνε να παίξουν νετφλιξ βγάζει μηνύματα ότι δεν υπάρχει σύνδεση ιντερνετ.
Για εμένα προσωπικά και σχετικά με το νετφλιξ κατέληξα στο nvidia shield pro καθαρά για τον ήχο και όχι για την εικόνα. Σε εικόνα οτιδήποτε άλλο είχα δοκιμάσει ήταν πολύ καλύτερο. Αλλά αυτό το ρημάδι κλειδώνει σωστά στον ήχο της κάθε παραγωγής ταινίας ή σειράς οπότε έχω κάνει αυτόν τον συμβιβασμό.
Για το αρχείο το καλύτερο player που έχει περάσει από το ρακ ως τώρα σαν εικόνα και σαν ήχο αλλά υποχρεωτικά ότι βλέπεις-ακούς σε streaming ή download είναι σε upmixing dolby atmos είναι το xbox one x. Το οποίο το χρησιμοποιώ για να παίζω bluray δισκάκια γιατί εκεί ο ήχος κλειδώνει σωστά στο κάθε φορμάτ ( pass through ).
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.560
Μηνύματα
2.865.594
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top