Εργασίες στο site...

Status
Not open for further replies.

Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Απάντηση: Εργασίες στο site...

Παιδιά δεν είμαι "της δουλειάς" αλλά δεν είναι καθόλου ψεκάστε-σκουπίστε-τελειώσατε δουλειά αυτό που γίνεται αυτή τη στιγμή στο site! Χρειάζεται πολύ κουπί από όσους ασχολούνται, και μόνο λίγη υπομονή από όλους εμάς τους υπόλοιπους...
 


Pin

Θεΐτσα
Μηνύματα
8.036
Reaction score
4.439
Απάντηση: Εργασίες στο site...

Σ΄εμένα δε σέρνεται καθόλου!
Μήπως ν' ανησυχήσω?:138:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Απάντηση: Εργασίες στο site...

Έγιναν κάποιες αλλαγές μήπως βελτιωθεί λίγο η κατάσταση, μας ενημερώνετε με τον ίδιο γλαφυρό τρόπο που κάνετε μέχρι τώρα :)

Ξαναλέω για ακόμα άλλη μία φορά ξανά πάλι (επαναλαμβάνω δηλαδή) ότι είναι η φάση προσωρινή και σύντομα το avsite θα αλλάξει μορφή σε κάτι πολύ πιο σύγχρονο :)
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.770
Reaction score
94.954
Απάντηση: Εργασίες στο site...

Έφτιαξε!!!:626:
 







Μηνύματα
1.064
Reaction score
747
Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί και από άλλα μέλη, αλλά η δυνατότητα να βλέπεις ποιοι έχουν παρακολουθήσει ένα θέμα, είναι κατά την γνώμη μου σημαντική και πρέπει να αποκατασταθεί ...
 


Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
Απάντηση: Re: Εργασίες στο site...

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί και από άλλα μέλη, αλλά η δυνατότητα να βλέπεις ποιοι έχουν παρακολουθήσει ένα θέμα, είναι κατά την γνώμη μου σημαντική και πρέπει να αποκατασταθεί ...
Μα , ήδη έχει αποκατασταθεί.
 

Μηνύματα
7.232
Reaction score
1.218
Μήπως σε εσένα που είσαι υπερσυντονιστής; Εμένα δείχνει μόνο ποιος διαβάζει το θέμα. Επίσης το πρόβλημα που είχα αναφέρει με τα ποστ (ότι κάνει πολλή ώρα να τα ανεβάσει και ότι με το που τελειώσει το ανέβασμα, δε με βγάζει στη συζήτηση αλλά μου λέει πρέπει να περάσουν 15 δευτερόλεπτα ακόμη για να ποστάρω ξανα) παραμένει.
 


Μηνύματα
4.252
Reaction score
11
Απάντηση: Εργασίες στο site...

Θα βλέπουμε ποιος επισκέφτηκε το νήμα και πότε, όπως πριν, για να ξέρουμε ότι τον Χ τον ενδιαφέρει το θέμα και ας σφυρίζει αδιάφορα;

Αφήστε και λίγη θεσμική ίντριγκα ρε παιδιά...

Τι το περάσατε; States η Germany;

Ασούμε ναμ'...


:137:
Το πρόβλημα της μη εμφάνισης των μετεχόντων η των επισκεπτών, παραμένει.

Και αναφέρομαι όχι σε αυτούς που σε πραγματικό χρόνο παρακολουθούν το θέμα, (αυτοί εμφανίζονται), αλλά στην συγκεντρωτική λίστα όλων που υπήρχε πριν πιο κάτω.



:110:
 

gkontoletas

trouble in my brain
Μηνύματα
16.841
Reaction score
2.192
Απάντηση: Re: Εργασίες στο site...

Μήπως σε εσένα που είσαι υπερσυντονιστής; Εμένα δείχνει μόνο ποιος διαβάζει το θέμα. Επίσης το πρόβλημα που είχα αναφέρει με τα ποστ (ότι κάνει πολλή ώρα να τα ανεβάσει και ότι με το που τελειώσει το ανέβασμα, δε με βγάζει στη συζήτηση αλλά μου λέει πρέπει να περάσουν 15 δευτερόλεπτα ακόμη για να ποστάρω ξανα) παραμένει.
Internet Explorer χρησιμοποιείς;
 


gkontoletas

trouble in my brain
Μηνύματα
16.841
Reaction score
2.192
Απάντηση: Εργασίες στο site...

Συνήθως τέτοια κουλά τα κάνει με τον ΙΕ και εγώ Chrome χρησιμοποιώ για το AVSite χωρίς να αντιμετωπίζω κανένα άλλο πρόβλημα εκτός της ταχύτητας μερικές φορές.
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.663
Μηνύματα
2.871.253
Members
37.929
Νεότερο μέλος
axil
Top