Εργασίες Server - αναφορά προβλημάτων

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.748
Reaction score
83.537
Το πρόβλημα είναι πάντα στον συνδυασμό των 5-6-15 χρωμάτων. Γι' αυτό τα skins κοστίζουν χρήματα, γιατί κάποιος έστρωσε τον κώλο του κι έφτιαξε σωστούς συνδυασμούς. :p
Επίσης σκέψου ότι ανάμεσα σε 10 τέτοια επαγγελματικά skins αρέσει το ένα.

Αν στρωθώ και θυμηθώ λίγο τις χρωματικές μου γνώσεις θα μπορέσω μα βγάλω κάτι καλό.

Γιατί δεν το κάνω;

Γιατί χρειάζονται πολλές ώρες ασχολίας και δεν θα αντέξω τη γκρίνια των ανικανοποίητων. Και η Apple να αναλάμβανε το project οι διαφωνίες δεν θα έλειπαν. 8-)
 



wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.966
Reaction score
20.486
Πριν λίγο καιρό μπορούσαμε να επεξεργαστούμε το κείμενο των pm εντός (περίπου) 5 λεπτών από την ανάρτησή τους. Άλλαξε κάτι;
 




wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.966
Reaction score
20.486
Μήπως επειδή ήσουν συντονιστής και τώρα δεν είσαι;
Ακριβώς. :wink:
Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος, έχω μια εντύπωση ότι δεν είναι θέμα status στο forum (δηλαδή, είχα τη δυνατότητα πριν και μετά), αλλά μπορεί και να κάνω λάθος.
 

Sugah

Ζαχαρούλης
Μηνύματα
1.974
Reaction score
3.326
Να ρωτήσω σχετικά με το καινούριο μπάνερακι που μπήκε και κάθεται εμβόλιμο σε πολλά μέρη της σελίδας, είναι όντως «ρυθμισμένο» έτσι;
Κατακερματίζει τη σελίδα σε πολλά μέρη και για να σκρολαρεις, θες δυο μήνες (που λέει ο λόγος).
Μήπως θα πρέπει να υπάρχει σε τόσο μεγάλη συχνότητα σε αυτούς που σερφάρουν χωρίς να είναι μέλη, ενώ στους εγγεγραμμένους να φαίνεται με μικρότερη συχνότητα;
 













ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.707
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top