Ευχαριστίες

  • Thread starter Νίκος Τεγόπουλος
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
IMG_2475.JPG
IMG_2471.JPG
IMG_2488.JPG
IMG_2485.JPG
IMG_2476 - Αντίγραφο.JPG
Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον Μιχάλη Μελίδη για τις κατά τη γνώμη μου, πολύ ωραίες ιδέες και κατασκευές χρωμιωμένων κώνων στήριξης βάσεων ηχείων, καλωδίων ηχείων, μηχανημάτων, βάσεων τοποθέτησης δίσκων βινυλίου στον τοίχο, και βάσεων τοποθέτησης ολοκληρωμένου ενισχυτού, τροφοδοτικού & προενισχυτού Phono Stage.

Μιχάλη, άψογες κατασκευές!

Παρακάτω μερικές φωτό.

Θα ήθελα επίσης να ευχαριστήσω τον Μανώλη Καστρουνή για την ρύθμιση της Tv (Samsung UE 46" ES 8.000). Πράγματι πολύ ωραία δουλειά. Απορώ πως έβλεπα έως προχθές!!
 
Last edited by a moderator:

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.229
Reaction score
27.816
Χαίρομαι που σ' άρεσαν Νίκο.
Όντως δείχνουν ωραία όταν είναι μονταρισμένα όλα μαζί.
Ελπίζω να τα ευχαριστιέσαι.

Το μόνο που μένει είναι να μάθεις να βγάζεις καλύτερες φωτογραφίες!!!!!
:D :smile:
[DOUBLEPOST=1522497988][/DOUBLEPOST]Άντε και κανέναν προβολέα τώρα!
 

gonis

Luger
Μηνύματα
4.221
Reaction score
11.499
Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον Μιχάλη Μελίδη για τις κατά τη γνώμη μου, πολύ ωραίες ιδέες και κατασκευές χρωμιωμένων κώνων στήριξης βάσεων ηχείων, καλωδίων ηχείων, μηχανημάτων, βάσεων τοποθέτησης δίσκων βινυλίου στον τοίχο, και βάσεων τοποθέτησης ολοκληρωμένου ενισχυτού, τροφοδοτικού & προενισχυτού Phono Stage!!
Βαθύ χαιεντ στη Σαλονικα:p
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Το μόνο που μένει είναι να μάθεις να βγάζεις καλύτερες φωτογραφίες!!!!!
:D :smile:
..Μιχαηλ εχω μια mini cannon, και ειναι mini διοτι πρεπει να χωραει στη τσαντα της συζυγου, αυτη τη χρησιμοποιει. Πιστεψε με, ειναι τοσο mini που με το ζορι την πιανεις!

Φιλε μου αρεσαν πολυ οι κατασκευες σου, συγχαρητηρια.
Άντε και κανέναν προβολέα τώρα!
Ωραια θα ηταν, αλλα προηγειται το πολυκαναλο..εχει ο θεος...
[DOUBLEPOST=1522498978][/DOUBLEPOST]
Βαθύ χαιεντ στη Σαλονικα:p
...δεν ειναι αυτο που νομιζεις!!! Αυτη δεν ειναι η κλασσικη φραση των απανταχου συζυγων που συλλαμβανονται; :D

Χωρις πλακα, περαν των αλλων, με αυτο τον τροπο γλυτωσαν το καθημερινο σφουγγαρισμα τα καλωδια..;)
 



Μηνύματα
675
Reaction score
670
Ωραία και στυλάτα. Μπράβο Νίκο. Και συγχαρητήρια στον κ. Μελλίδη για τις κατασκευές!
 


lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Ε οχι στην πολη του "λ" μονον ενα;)

Μιχαλη ευχαριστιες για χθες.
 


Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Μιχάλη για ακόμη μια φορά σ' ευχαριστώ. Αλλά πες μου ρε φίλε: υπάρχει κάτι που δεν μπορείς να φτιάξεις; Επιτέλους, είναι εξοργιστικό αυτό, εγώ γιατί να μη μπορώ δηλαδή;
20180901_141554.jpg
 


Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Που να δεις τι φτιάχνει για το χειρουργείο
Μα εκνευρίζομαι ρε Δημήτρη. Έλεος δηλαδή, τι διάολο, πως τα καταφερνει; Τι δεξιότητα είναι αυτή;
 


Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Γιατι εισαι ο κ. Ατσαλακωτος, γι αυτο:):):)
Λάκη είναι ένα υλικό υπερυψηλής αγωγιμότητος, το οποιο χρησιμοποιειται μονο στην κατασκευή των space shuttle, και το οποίο θα εκτοξεύσει την απόδοση του πικάπ μου. Μολις βιδώσω τις λαμαρινόβιδες, θα σε καλέσω να ακούσεις.:biggrin::biggrin:
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.384
Reaction score
79.498
Λάκη είναι ένα υλικό υπερυψηλής αγωγιμότητος, το οποιο χρησιμοποιειται μονο στην κατασκευή των space shuttle, και το οποίο θα εκτοξεύσει την απόδοση του πικάπ μου. Μολις βιδώσω τις λαμαρινόβιδες, θα σε καλέσω να ακούσεις.:biggrin::biggrin:
Αν το χρησιμοποιήσουμε και αλλού, θα εκτοξεύσει και εκεί την απόδοσή μας;
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Αν το χρησιμοποιήσουμε και αλλού, θα εκτοξεύσει και εκεί την απόδοσή μας;
..Όχι, όχι.. προς θεού, όχι, είναι τελείως ακατάλληλο, και συνάμα επικίνδυνο. Γ' αυτού του είδους την εκτόξευση, πρέπει να χρησιμοποιηθεί το παρακατω:
Screenshot_20180820-135644_Chrome.jpg
είναι το πλέον κατάλληλο γ' αυτου του ειδους των εκτοξεύσεων, και κυρίως; Επιστημονικώς αποδεδειγμένο.

Προσοχή λοιπόν, όχι λάθη..
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
20180901_200558.jpg


Επιτέλους το πικάπ απέκτησε διαστημικό ήχο.

Μιχαήλ θα σ' ευγνωμονώ αιώνια.
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.229
Reaction score
27.816
Χαίρομαι που έκαναν δουλειά τα εξαρτήματα Νίκο και σου άρεσαν.
Και σου εγγυώμαι ότι αυτά δεν θα σκουριάσουν και δεν θα σπάσουν ποτέ.
Ανοξείδωτα γαρ.
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Χαίρομαι που έκαναν δουλειά τα εξαρτήματα Νίκο και σου άρεσαν.
Και σου εγγυώμαι ότι αυτά δεν θα σκουριάσουν και δεν θα σπάσουν ποτέ.
Ανοξείδωτα γαρ.
Μιχάλη κράτα το σχέδιο στον υπολογιστή, μπορεί να χρειαστεί και για τα υπόλοιπα. Ακριβώς τα ίδια είναι.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.076
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top