Ηχεία μέχρι 15.000€



A

AKARL

Guest
Θα σου κάνω ακόμα μια πρόταση λοιπόν: μην αρπάζεσαι, αλλά αντίθετα δες αν πίσω απο την πλάκα που έγινε (και δεν ηταν εις βάρος σου) περνούν χρήσιμα μηνύματα, όχι μόνο προς εσένα, αλλα προς όποιον τύχει να διαβάσει το θρεντ, τώρα ή στο μέλλον.
Ακριβώς αφτό. +1.000. Εύγε Ντοκ! :thumbsup::hi:

Εμένα με εχει βοηθήσει αυτο το χαβαλε παντως, στο να κατανοήσω αλλα και να μελετήσω θέματα που δεν γνώριζα προηγουμένως. Και τελικά να γλιτώσω χρόνο και χρήματα.
Κι΄ εμένα, όμως σε πολύ μικρότερη κλίμακα διότι όπως, πολύ εύστοχα, επεσήμανε ο MOBY DICK "δηλώνω κατηγορηματικώς....ACAVL ως προς το ποιόν και τις εναλλαγές των μηχανημάτων". Έτσι ακριβώς. Ε φακτ οφ λάϊφ! :D

Αν το πάρει κάποιος προσωπικά, αν νομίσει πως τον κοροϊδεύουν τοτε χάθηκε το παιχνίδι.
Έτσι είναι (δυστυχώς το παιχνίδι χάνεται για τον ίδιο) ... Το ίδιο κόντεψε να πάθει και ο υποφαινόμενος, πάντα σε πολύ μικρότερη κλίμακα - βλέπε άνωθεν. Το χιούμορ σώζει! ;)

Όταν μιλάμε για κτήνη, εισερχομαστε στον κόσμο των γκειθαιν

Madonna mia ... che cazzo! :o:o:o:o:o
 






costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.374
Reaction score
125.453
Σειρά μου:



Αφού συζητάμε την αισθητική του θέματος, πιστεύω ότι τα ηχεία είναι τα πιο όμορφα στοιχεία διακόσμησης αυτού του σπιτιού.
Χάλια είναι η τηλεόραση, αίσχος, απαίσια.
Επίσης πιστεύω ότι είναι χάλια το χρώμα στους τοίχους.
Γιατί δε το κάνει καστανί;
Το έπιπλο κάτω από την τηλεόραση, είναι δε οικτρό. Αναμφισβήτητα και αναμφίβολα.
Οι χαζοπράσινες κουρτίνες δε δένουν με τίποτα, ενώ το ανοιχτόχρωμο δάπεδο μου προκαλεί εμετό, άσε που δε μπορείς να δεις ταινία, θα λαμπιριζουν όλα κει μέσα...
Τέλος το χαλί. Αυτό ήταν το κερασάκι στην τούρτα. Τέτοια αισχρότητα δε θα μπορούσε κανείς να συνδυάσει σε αυτό το δωμάτιο. Γκρί.
Τώρα αυτό με τι ταίριαζε και το έβαλε κει κάτω; Έκανε επιλογή κανείς με αχρωματοψία; Ειλικρινά δηλαδή.

Καστανό. Χίλιες φορές καλύτερα. Έτσι πιστεύω.

Τελικά μόνο τα ηχεία είναι όμορφα εκεί μέσα.
Κουκλάκια ζωγραφιστά.
Κρίμα, κρίμα στο ντεκόρ που έχουν, υποφέρουν τα καημενούλια μου...

Σνιφ. (Κι ένα δάκρυ κύλησε...)
 
Last edited:


A

AKARL

Guest
Σειρά μου:



Αφού συζητάμε την αισθητική του θέματος, πιστεύω ότι τα ηχεία είναι τα πιο όμορφα στοιχεία διακόσμησης αυτού του σπιτιού.
Χάλια είναι η τηλεόραση, αίσχος, απαίσια.
Επίσης πιστεύω ότι είναι χάλια το χρώμα στους τοίχους.
Γιατί δε το κάνει καστανί;
Το έπιπλο κάτω από την τηλεόραση, είναι δε οικτρό. Αναμφισβήτητα και αναμφίβολα.
Οι χαζοπράσινες κουρτίνες δε δένουν με τίποτα, ενώ το ανοιχτόχρωμο δάπεδο μου προκαλεί εμετό, άσε που δε μπορείς να δεις ταινία, θα λαμπιριζουν όλα κει μέσα...
Τέλος το χαλί. Αυτό ήταν το κερασάκι στην τούρτα. Τέτοια αισχρότητα δε θα μπορούσε κανείς να συνδυάσει σε αυτό το δωμάτιο. Γκρί.
Τώρα αυτό με τι ταίριαζε και το έβαλε κει κάτω; Έκανε επιλογή κανείς με αχρωματοψία; Ειλικρινά δηλαδή.

Καστανό. Χίλιες φορές καλύτερα.

Τελικά μόνο τα ηχεία είναι όμορφα εκεί μέσα.
Κουκλάκια ζωγραφιστά.
Κρίμα, κρίμα στο ντεκόρ που έχουν, υποφέρουν τα καημενούλια μου...

Σνιφ. (Κι ένα δάκρυ κύλησε...)

:(:(:(:cry::cry::cry:

























:lol::lol::lol::lol::lol::lolsign::lolsign::lol::lol::lol::lol::lol:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.374
Reaction score
125.453
Πολύ μου αρέσουν συζητήσεις αισθητικής ανάμεσα σε οντιοφιλς.

Αισθάνομαι κάποιος.

Τςςς. Θα κάνω νέα μόδα, το καστανί.
Θα γίνει χαμός.
 


gonis

Luger
Μηνύματα
4.221
Reaction score
11.499
Σειρά μου:



Αφού συζητάμε την αισθητική του θέματος, πιστεύω ότι τα ηχεία είναι τα πιο όμορφα στοιχεία διακόσμησης αυτού του σπιτιού.
Χάλια είναι η τηλεόραση, αίσχος, απαίσια.
Επίσης πιστεύω ότι είναι χάλια το χρώμα στους τοίχους.
Γιατί δε το κάνει καστανί;
Το έπιπλο κάτω από την τηλεόραση, είναι δε οικτρό. Αναμφισβήτητα και αναμφίβολα.
Οι χαζοπράσινες κουρτίνες δε δένουν με τίποτα, ενώ το ανοιχτόχρωμο δάπεδο μου προκαλεί εμετό, άσε που δε μπορείς να δεις ταινία, θα λαμπιριζουν όλα κει μέσα...
Τέλος το χαλί. Αυτό ήταν το κερασάκι στην τούρτα. Τέτοια αισχρότητα δε θα μπορούσε κανείς να συνδυάσει σε αυτό το δωμάτιο. Γκρί.
Τώρα αυτό με τι ταίριαζε και το έβαλε κει κάτω; Έκανε επιλογή κανείς με αχρωματοψία; Ειλικρινά δηλαδή.

Καστανό. Χίλιες φορές καλύτερα. Έτσι πιστεύω.

Τελικά μόνο τα ηχεία είναι όμορφα εκεί μέσα.
Κουκλάκια ζωγραφιστά.
Κρίμα, κρίμα στο ντεκόρ που έχουν, υποφέρουν τα καημενούλια μου...

Σνιφ. (Κι ένα δάκρυ κύλησε...)
Στην αυλή λες να παίζουν καλυτερα;
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.374
Reaction score
125.453
Μη γελάς καθόλου με τα πιστεύω μου.
Δικαιούμαι να πιστεύω εις ένα κάστανό το πεφωτισμένο. Μπορεί να το έπιασε κάνας διάσημος, κανας γέροντας Παΐσιος, που ξερς.

Πιστεύω ότι τα ηχεία είναι όμορφα.

Ξέρω ότι κει μέσα δε παίζουν όμορφα.

Το ένα το πιστεύω, το άλλο το γνωρίζω.
Πίστη, και γνώση. Αιώνιοι εχθροί. Τα γνωστά..

Και δε φταίει το καστανί που λείπει χαρακτηριστικά. Απλώς δεν αρκεί η διάχυση των φύλλων εσωτερικού χώρου που βλέπω στην άκρη, άσε την ανύπαρκτη κλίση των ηχείων για το τρίγωνο ακρόασης. Τες πα.

Οπότε, κλάψε φίλε, κλάψε καλά, άλλο ένα δράμα στο δρόμο με τις καστανιές.
 

A

AKARL

Guest
Πολύ μου αρέσουν συζητήσεις αισθητικής ανάμεσα σε οντιοφιλς.

Αισθάνομαι κάποιος.

Τςςς. Θα κάνω νέα μόδα, το καστανί.
Θα γίνει χαμός.
Έχει και για εσάς, τους αισθητικά ανήσυχους και ευαίσθητους, απ' όλα ο μπαξές αφού. ;)

ME804K-Perspektive.png
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.404
Reaction score
74.695
Hybrid. Κανονικά χρειάζονται σκληρότερα φύλλα για χάιεντ, μαλακότερα για προ. :party:
Και για να μην είμαι απόλυτος, εξαρτάται φυσικά κι απ' το τιουνάρισμα που θέλουμε να κάνουμε στο χώρο.
 

Shepherd

Μόνιμος
Μηνύματα
4.720
Reaction score
10.535
Σειρά μου:



Αφού συζητάμε την αισθητική του θέματος, πιστεύω ότι τα ηχεία είναι τα πιο όμορφα στοιχεία διακόσμησης αυτού του σπιτιού.
Χάλια είναι η τηλεόραση, αίσχος, απαίσια.
Επίσης πιστεύω ότι είναι χάλια το χρώμα στους τοίχους.
Γιατί δε το κάνει καστανί;
Το έπιπλο κάτω από την τηλεόραση, είναι δε οικτρό. Αναμφισβήτητα και αναμφίβολα.
Οι χαζοπράσινες κουρτίνες δε δένουν με τίποτα, ενώ το ανοιχτόχρωμο δάπεδο μου προκαλεί εμετό, άσε που δε μπορείς να δεις ταινία, θα λαμπιριζουν όλα κει μέσα...
Τέλος το χαλί. Αυτό ήταν το κερασάκι στην τούρτα. Τέτοια αισχρότητα δε θα μπορούσε κανείς να συνδυάσει σε αυτό το δωμάτιο. Γκρί.
Τώρα αυτό με τι ταίριαζε και το έβαλε κει κάτω; Έκανε επιλογή κανείς με αχρωματοψία; Ειλικρινά δηλαδή.

Καστανό. Χίλιες φορές καλύτερα. Έτσι πιστεύω.

Τελικά μόνο τα ηχεία είναι όμορφα εκεί μέσα.
Κουκλάκια ζωγραφιστά.
Κρίμα, κρίμα στο ντεκόρ που έχουν, υποφέρουν τα καημενούλια μου...

Σνιφ. (Κι ένα δάκρυ κύλησε...)
Αν γινόσουν διακοσμητής όλα τα δωμάτια θα ήταν σαν τη σπηλιά του Batman
:roflmao::roflmao::roflmao:
 

A

AKARL

Guest
Μη γελάς καθόλου με τα πιστεύω μου.
Δικαιούμαι να πιστεύω εις ένα κάστανό το πεφωτισμένο. Μπορεί να το έπιασε κάνας διάσημος, κανας γέροντας Παΐσιος, που ξερς.

Πιστεύω ότι τα ηχεία είναι όμορφα.

Ξέρω ότι κει μέσα δε παίζουν όμορφα.

Το ένα το πιστεύω, το άλλο το γνωρίζω.
Πίστη, και γνώση. Αιώνιοι εχθροί. Τα γνωστά..

Και δε φταίει το καστανί που λείπει χαρακτηριστικά. Απλώς δεν αρκεί η διάχυση των φύλλων εσωτερικού χώρου που βλέπω στην άκρη, άσε την ανύπαρκτη κλίση των ηχείων για το τρίγωνο ακρόασης. Τες πα.

Οπότε, κλάψε φίλε, κλάψε καλά, άλλο ένα δράμα στο δρόμο με τις καστανιές.

Δεν αντέχω άλλο..... Φτάνει.... Έλεος...

:roflmao::roflmao::roflmao::cry::cry::cry::rofl::rofl::rofl:
 



Staff online

  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.866.993
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top