Ηχητικές και γευστικές απολαύσεις στην Θεσσαλονίκη - To Kοτσιδόσπιτο

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.818
Reaction score
40.984
Συγχαρητήρια για τη νέα αγορά και συγχαρητήρια στο αβεσαιτ για τη φιλοξενία.
Συγχαρητήρια στα παιδιά που βοήθησαν ΕΝΕΡΓΑ να μπουν τα ηχεία στη θέση τους.
Τα ηχεία αυτά είναι πολύ καλά Γιάννη, να μου το θυμηθείς, θα τα ακούς και θα αγαλιάζει η πσυχούλα σου.
Δώσε τους μόνο λίγο χρόνο, το πολύ πέντε δέκα μήνες εργάσιμους και μετά δεν θα πιστεύεις σε τίποτα.
 

Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
πολύ πέντε δέκα μήνες εργάσιμους και μετά δεν θα πιστεύεις σε τίποτα.
Άμα είναι να περιμείνει 5-10 μήνες, τι κάτσαμε τη βάρκα, θα βγάλει η Chameleon Audio κανά νέο μοντέλο Figaro double XL και δε θα το πιστεύει με τίποτα !!!! o_O
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.818
Reaction score
40.984
Άμα είναι να περιμείνει 5-10 μήνες, τι κάτσαμε τη βάρκα, θα βγάλει η Chameleon Audio κανά νέο μοντέλο Figaro double XL και δε θα το πιστεύει με τίποτα !!!! o_O
τι είναι πέντε δέκα μήνες; δεκατρία χρόνια είναι εδώ μέσα και δεν έχει μάθει ακόμα να στρώνει τα ηχεία με τηλεπάθεια
 

loudobic

AVSite Member
Μηνύματα
939
Reaction score
295
Γιάννη ευάκουστα και αμέτρητα ακούσματα!

Νέα ηχεία, νέα πρόκληση. Άλλες φορές η αλλαγή έχει καλή πλεύση με το καλημέρα, άλλες φορές σε πάει απο φουρτούνα.

Πίστεψε το έχω πάθει πολλές φορές!

Εαν και εγώ δεν το τηρώ, υπομονή και μεθοδικότητα,
*το ηχείο μπορεί να είναι απο την ίδια εταιρεία, αλλά είναι διαφορετικό και στο μέγεθος και στην διάταξη των μονάδων....
Εχεις εκεί την ωραία παρέα να σε βοηθήσει να το στήσεις σωστά!
Οποτε καλό ταξίδι με το νέο απόκτημα!
 




Μηνύματα
950
Reaction score
495
Γιάννη μεγειά οι ηχειάρες σου! Κάνε λίγο υπομονή και είμαι σίγουρος πως θα τα καταευχαριστηθείς!
 


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.417
Reaction score
27.704
Φιλαράκι νταξ; Έστρωσαν; Τι κάνεις όλη νύχτα;
Με πήρε τηλέφωνο ο άλλος από απέναντι. Έχει στήσει αυτί όλη νύχτα να ακούσει και μου λέει τίποτα.
Έπεσες για ύπνο 💤 λέει 🤔.

Θα γεννήσουμε σε λίγο.
Έλα παλικάριμ και έχουμε και πίεση. :biggrin:
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Σας ευχαριστω πολυ ολους!
Εχω πηξει στο ροζ θορυβο, test tone στο repeat , 20hz και τα 8 γουφερ κανουν βολτιτσες πανω στα ηχεια!
Πιστευω οι γειτονες σε λιγο, αν δεν την κοπανησουν συντομα να με χτυπανε κουδουνια!
 








Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
δηλαδη τωρα, οντως πιστευετε, πως ενω δεν εχει κουνηθει καν το ηχειο, απλα βιδωθηκαν οι μοναδες επανω και δεν εχει καν μπασο, θα παιξει καλα και το ιδιο με αν παιξει λιγο μερικες ωρες ετσι?
 

Μηνύματα
9.772
Reaction score
1.823
Πόσες φορές έχει ειπωθεί ότι τα αυτιά στρώνουν και όχι τα ηχεία;8-)
Καλορίζικα Γιάννη :drinks:
Για τα καλώδια το λέγαν αυτό! Kάπου πήρε το μάτι μου ένα θέμα εδώ στο site για ένα τύπο που δεν άκουσε διαφορές σε Interconnect και ηταν στρωμένα ρε φίλε! :lolsign:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.321
Μηνύματα
2.858.502
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top