Ηχητικές και γευστικές απολαύσεις στην Θεσσαλονίκη - To Kοτσιδόσπιτο


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Μα brie βρε άνθρωπε μου; >:(
Χάθηκε μια mozzarella, μια burrata ή έστω μια gorrgonzola;
Να νιώσουμε λίγο φουλ Ιταλία..
Μα τι να πρωτοπαρω τιι τιι, διαφορα ετσι για να ποικιλια ρε φιλε
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058
Μα brie βρε άνθρωπε μου; >:(
Χάθηκε μια mozzarella, μια burrata ή έστω μια gorrgonzola;
Να νιώσουμε λίγο φουλ Ιταλία..
πες τα.....στο μυαλό μου είσαι....
κάνε ένα μπουφεδάκι....να παίρνει ο καθένας ότι γουστάρει με την σπάτουλα...ή ένα κέτερινγκ βρε αδερφέ... :lol:
 




Μηνύματα
4.059
Reaction score
776
Καλησπέρα και από εμένα. Νομίζω ότι από το 2013 μέχρι και σήμερα κάθε φορά που επισκέπτομαι τη Θεσσαλονίκη επισκέπτομαι και τον Γιάννη.
Από τότε έχω δει το σύστημα σε κάθε του αναβάθμιση.

Ήδη από το προηγούμενο του ηχείο το θέμα με το σύστημα ήταν τελειωμένη υπόθεση. Εξαιρετικό ηχείο, κορυφαία ενισχυτικά, εξαιρετική πηγή, Σαμπ που προσθέτουν ότι μπορεί να λείπει από τα γιγαντιαία ηχεία που έχει και που είχε.

Νομίζω ότι η αναβάθμιση θα καλύψει και τον πιο περίεργο ακροατή είτε αυτός ακούει από λάμπες, είτε θέλει ακραία δυναμικά και εντάσεις, είτε θέλει ωραίες φωνές είτε... είτε... είτε...

Η αναβάθμιση του ηχείο για εμένα μου εμφάνισε ένα φοβερά ξεκούραστο σύστημα. Ένα σύστημα που δεν τσιρίζει, δεν μπουκάρει, τα Σαμπ αλήθεια ήταν σαν εξαφανισμένα. Δεύτερο στοιχείο η ακρίβεια σε επίπεδα εξωφρενικά. Το σύστημα δεν προσέθετε στοιχεία και δεν αφαιρούσε. Όλη η πληροφορία ήταν εκεί με φοβερή ακρίβεια. Το τρίτο ήταν η απίστευτη βελτίωση στην ήδη καλή εικόνα.

Σε ότι μουσική και αν βάλαμε, δηλαδή τόσο σε τυπικούς δίσκους κακής εγγραφής όσο και σε high fidelity δίσκους αναφοράς το σύστημα έδειχνε τα δόντια του.

Το "μπουφεδάκι" το θεώρησα υπερβολή, παρόλα αυτά ήταν αληθινά προσεγμένο και εξαιρετικό ενώ συμπλήρωσε την εξαιρετική βραδιά.

Το καινούργιο ηχείο είναι αληθινά τεράστιο, είναι σχεδόν στο ύψος μου, είναι φυσικά πιο κομψό από εμένα ενώ μάλλον είναι και κοντά στα κιλά μου.

Γιάννη θα ήθελα να σε ευχαριστήσω ακόμα μία φορά για τη φιλοξενία, εύχομαι να χαίρεσαι τις μουσικές που ακούς.
 

Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.413
Μα brie βρε άνθρωπε μου; >:(
Χάθηκε μια mozzarella, μια burrata ή έστω μια gorrgonzola;
Να νιώσουμε λίγο φουλ Ιταλία..
Ε ναι ρε φίλε
Από Γαλλία μόνο αεροπλάνα και καμιά φρεγάτα.
Τυριά εγχώριας παραγωγής άντε λίγο Ιταλία .
(Μα όντως brie ; μοντιεεεεε, κελ ντεκαντανς)
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Ευχαριστω κι εγω τον Αλεξανδρο, περασαμε πολυ ομορφα για μια ακομα φορα, χαιρομαι πολυ που σου αρεσαν ολα και το χαρηκες, το εκτιμω!

υγ. - που το δατε ρε σεις το brie? Ελεος.. πηρατε φορα παλι.. κατσικισιος κορμος ειναι...
 

Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.413
δεν ξέρω τίποτα, να στείλεις να δοκιμάσουμε.
(μεταξύ μας από άνθρωπο 70 κιλά , δεν μπορούμε να έχουμε και πολλές απαιτήσεις στα μπινελίκια, όλα και όλα να τα λέμε σωστά και δίκαια)
 









Μηνύματα
301
Reaction score
117
Καλησπέρα...
Το σκαμπουδάκι μήπως πρέπει να βγει μπροστά από το εργαλείο...😉...με σεβασμό.
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.194
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top