Η Αλήθεια για τα καλώδια....βγαλμενο απο τη ζωή


Μηνύματα
925
Reaction score
0
Απάντηση: Η Αλήθεια για τα καλώδια....βγαλμενο απο τη ζωή

Δεν γέλασα καθόλου και θα παρακαλούσα κάποιον mod να το μεταφέρει στην κατηγορία "ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ"
 


Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.113
Reaction score
20.614
Προφανώς ο Δημήτρης είναι κατά της Παγκοσμιοποίησης... Καμπόης με Ινδή; Δε λέει...
 


Μηνύματα
925
Reaction score
0
Απάντηση: Η Αλήθεια για τα καλώδια....βγαλμενο απο τη ζωή

Ο χαβαλές είναι καλός, αλλά μέχρι ένα σημείο.
Ήδη έχουν αποχωρήσει αρκετοί. Δεν θέλω νάμαι ο επόμενος
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Γιααααα καθίστε καλά ρε παιδιά...

Γιατί αρνείστε το δικαίωμα στον οποιονδήποτε να κάνει την σάτιρά του?
Δηλαδή όποιος δεν ασπάζεται τις απόψεις μας, τον στέλνουμε αδιάβαστο? Ή μήπως κινδυνεύει η χαϊεντική τιμή και η υπόληψή μας από κάποιον που κάνει πλάκα? Σιγά Μιχάλη μου σούπερ ντούπερ χαϊεντά, που δεν δέχεσαι μύγα στο σπαθί σου ρε φίλε.

Σε ότι αφορά στην κατηγορία, αυτή είναι στην καλύτερή της στιγμή. Τώρα, όποιος πιστεύει (και κακώς πιστεύει) το αντίθετο, εδώ είμαστε για να το συζητήσουμε, ξεκινώντας όμως πρώτα από την δική του προσφορά στην κατηγορία, έναντι αυτής του αγαπητού chrisB, που μόλις ήρθε. 8)
 

Κώστας Φ.

Truth hurts. Here's a teddy bear.
Μηνύματα
8.978
Reaction score
894
Απάντηση: Η Αλήθεια για τα καλώδια....βγαλμενο απο τη ζωή

Νίκο έτσι είναι...
Άντε, για την άλλη που ανέβασε το "έργο" με τον Εθνικό Ύμνο κλπ δεν είπα τίποτα, άλλος κάλεσε τους μπάτσους, αλλά αυτό με τα καλώδια πάει πολύ!...
Τίποτα δε θα μείνει όρθιο πια?!
 

Μηνύματα
1.102
Reaction score
0
Γιααααα καθίστε καλά ρε παιδιά...

Γιατί αρνείστε το δικαίωμα στον οποιονδήποτε να κάνει την σάτιρά του?
Δηλαδή όποιος δεν ασπάζεται τις απόψεις μας, τον στέλνουμε αδιάβαστο? Ή μήπως κινδυνεύει η χαϊεντική τιμή και η υπόληψή μας από κάποιον που κάνει πλάκα? Σιγά Μιχάλη μου σούπερ ντούπερ χαϊεντά, που δεν δέχεσαι μύγα στο σπαθί σου ρε φίλε.

Σε ότι αφορά στην κατηγορία, αυτή είναι στην καλύτερή της στιγμή. Τώρα, όποιος πιστεύει (και κακώς πιστεύει) το αντίθετο, εδώ είμαστε για να το συζητήσουμε, ξεκινώντας όμως πρώτα από την δική του προσφορά στην κατηγορία, έναντι αυτής του αγαπητού chrisB, που μόλις ήρθε. 8)
Για να το λες έτσι θα είναι ρε φίλε Νίκο σούπερ ντούπερ χαϊεντά. Εγώ απλά διαβάζω την κατηγορία κ σχολιάζω. Όπως λες κ εσύ, εδώ είμαστε για να συζητάμε....αλλά με τέτοια σχόλια μπορεί κάποιος να συζητήσει...???...είτε από εσένα Νίκο είτε από άλλους...

υγ: Σχόλια αρνητικά έκανα κ εγώ κ ο Δημήτρης, εγώ όμως εισέπραξα τα ειρωνικά σου σχόλια...:cool_4:
 


Μηνύματα
1.102
Reaction score
0
Δλδ δεν μίλησες ειρωνικά ???
Φαίνεται λάθος κατάλαβα...

Αλήθεια γιατί επίθεση σε εμένα μόνο ???

Ευτυχώς που τα γραπτά μένουν...
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Εσύ πως μίλησες?
Κάθε άλλο, παρά επίθεση ήταν. Εσύ μυγιάζεσαι, νομίζω...
 

Μηνύματα
1.102
Reaction score
0
Re: Απάντηση: Η Αλήθεια για τα καλώδια....βγαλμενο απο τη ζωή

Δεν γέλασα καθόλου και θα παρακαλούσα κάποιον mod να το μεταφέρει στην κατηγορία "ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ"
Νίκο αυτό το σχόλιο που προηγήθηκε του δικού μου, που ήταν του ίδιου ύφους, δεν σε ενόχλησε ???
Εγώ μυγιάζομαι φαίνεται...

wall_1

:cool_4:
 

Μηνύματα
1.102
Reaction score
0
Εν κατακλείδι ζητάω συγνώμη αφού εγώ παρεξήγησα από ότι φαίνεται το αστείο του φίλου που πόσταρε αυτό το θέμα στην κατηγορία high-end.

Κακώς εγώ κ ο Δημήτρης δείξαμε ότι δεν μας άρεσε. Ελπίζω Δημήτρη να μην σε πείραξε που σε 'πήρα' μαζί μου όταν έκανα την συζήτηση με τον Νίκο. :cool_4:

Καλή συνέχεια. :cool_4:
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Καλά ρε συ, τώρα με το ύφος μας θα ασχολούμαστε?

Δεν λέμε για το "rexona" καλύτερα? Ποιός δικαιούται να εμποδίζει τον κύριο chrisB να σατιρίζει τους χαϊεντάδες?
 

Μηνύματα
925
Reaction score
0
Απάντηση: Η Αλήθεια για τα καλώδια....βγαλμενο απο τη ζωή

Νίκο Τσαρουχά, αν νομίζεις ότι η hiend περνάει την καλύτερη φάση, πλανάσαι.
Σε ΟΛΑ τα μαγαζιά με hiend στην Αθήνα που πηγαίνω (και είναι αρκετά) ο κόσμος που βλέπω εκεί ξέρεις τί μου λέει?
"Γιατί ρε Δημήτρη ασχολείσαι ακόμα? Ξέρεις ότι υπάρχουν πάρα πολλοί με hiend συστήματα. Γιατί δεν γράφουν? Γιατί γράφουν μόνο συγκεκριμένοι?"
Και ξέρεις και τί άλλο αναρωτιέμαι εγώ Νίκο?
Γιατί ρε πούστη μου να είμαι ο τύπος που λέω:"Παιδιά άκουσα το τάδε, έχω το τάδε, κλπ. και δεν το παίζω επικριτής των πάντων και παντογνώστης (με βοήθεια όχι τις ακροάσεις αλλά το google)?
Και επειδή γεμίσαμε από "γνώστες" που πιθανόν δεν έχουν μπει σε διαδικασία ακρόασης αλλά μόνο ψαξίματος στο google, λέω να την κάνω κι εγώ με ελαφρά πηδηματάκια και να αφήσω την κατηγορία.
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Re: Απάντηση: Η Αλήθεια για τα καλώδια....βγαλμενο απο τη ζωή

Νίκο Τσαρουχά, αν νομίζεις ότι η hiend περνάει την καλύτερη φάση, πλανάσαι.
Σε ΟΛΑ τα μαγαζιά με hiend στην Αθήνα που πηγαίνω (και είναι αρκετά) ο κόσμος που βλέπω εκεί ξέρεις τί μου λέει?
"Γιατί ρε Δημήτρη ασχολείσαι ακόμα? Ξέρεις ότι υπάρχουν πάρα πολλοί με hiend συστήματα. Γιατί δεν γράφουν? Γιατί γράφουν μόνο συγκεκριμένοι?"
Και ξέρεις και τί άλλο αναρωτιέμαι εγώ Νίκο?
Γιατί ρε πούστη μου να είμαι ο τύπος που λέω:"Παιδιά άκουσα το τάδε, έχω το τάδε, κλπ. και δεν το παίζω επικριτής των πάντων και παντογνώστης (με βοήθεια όχι τις ακροάσεις αλλά το google)?
Και επειδή γεμίσαμε από "γνώστες" που πιθανόν δεν έχουν μπει σε διαδικασία ακρόασης αλλά μόνο ψαξίματος στο google, λέω να την κάνω κι εγώ με ελαφρά πηδηματάκια και να αφήσω την κατηγορία.
Καλά ρε Δημήτρη, αφού το λένε αυτοί που συχνάζουν στα... μαγαζιά πάω πάσο. :crazy_1:
Άσε με να πλανάμαι λοιπόν. :smoking:


Και όλα αυτά που λες, τι σχέση μπορούν να έχουν με το video που έφιαξε ο χριστιανός?

Για να σκεφτόμαστε και λίγο πριν γράψουμε, ελευθερία έκφρασης αγαπητέ Δημήτρη δεν είναι μόνον να αφήνουμε τα μέλη να βάζουν ότι avatar θέλουν, είναι να τα αφήνουμε και να γράφουν την άποψή τους, όπως και όποτε θέλουν, ακόμη κι όταν χτυπούν τις ευαίσθητες χορδές μας...

Και για να τελειώνει το θέμα, εδώ θα γράφει όποιος θέλει ό,τι θέλει...
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.113
Reaction score
20.614
Re: Απάντηση: Η Αλήθεια για τα καλώδια....βγαλμενο απο τη ζωή

Νίκο Τσαρουχά, αν νομίζεις ότι η hiend περνάει την καλύτερη φάση, πλανάσαι.
Σε ΟΛΑ τα μαγαζιά με hiend στην Αθήνα που πηγαίνω (και είναι αρκετά) ο κόσμος που βλέπω εκεί ξέρεις τί μου λέει?
"Γιατί ρε Δημήτρη ασχολείσαι ακόμα? Ξέρεις ότι υπάρχουν πάρα πολλοί με hiend συστήματα. Γιατί δεν γράφουν? Γιατί γράφουν μόνο συγκεκριμένοι?"
Και ξέρεις και τί άλλο αναρωτιέμαι εγώ Νίκο?
Γιατί ρε πούστη μου να είμαι ο τύπος που λέω:"Παιδιά άκουσα το τάδε, έχω το τάδε, κλπ. και δεν το παίζω επικριτής των πάντων και παντογνώστης (με βοήθεια όχι τις ακροάσεις αλλά το google)?
Και επειδή γεμίσαμε από "γνώστες" που πιθανόν δεν έχουν μπει σε διαδικασία ακρόασης αλλά μόνο ψαξίματος στο google, λέω να την κάνω κι εγώ με ελαφρά πηδηματάκια και να αφήσω την κατηγορία.
Θα σου απαντήσω, αλλά με pm, κάποια στιγμή που θα έχω χρόνο...

Κατά τα λοιπά, ΤΙΜΗ ΜΟΥ.
 

Μηνύματα
925
Reaction score
0
Απάντηση: Η Αλήθεια για τα καλώδια....βγαλμενο απο τη ζωή

1.Δεν αναφέρομαι σε σένα Κώστα Κόγια (θα έπρεπε να το καταλάβεις από όσο με ξέρεις)
2.Νίκο Τσαρουχά, είτε το θες είτε δεν το θες, το χόμπυ μας, στα μαγαζιά το βλέπεις και όχι στο internet.
3.Το ότι έχουν σταματήσει να γράφουν τόσοι και τόσοι τί σου λέει Νίκο?
4.Αυτό με avatar που ανέφερες ήταν άστοχο και μου έδειξε μικροπρέπεια
5.Αν το "εδώ θα γράφει όποιος θέλει ό,τι θέλει..." ισχύει σε όλα γιατί μπαναρίστηκε ο skaloubakas και ο Rhoherty?
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.113
Reaction score
20.614
Re: Απάντηση: Η Αλήθεια για τα καλώδια....βγαλμενο απο τη ζωή

Νίκο Τσαρουχά, αν νομίζεις ότι η hiend περνάει την καλύτερη φάση, πλανάσαι.
Σε ΟΛΑ τα μαγαζιά με hiend στην Αθήνα που πηγαίνω (και είναι αρκετά) ο κόσμος που βλέπω εκεί ξέρεις τί μου λέει?
"Γιατί ρε Δημήτρη ασχολείσαι ακόμα? Ξέρεις ότι υπάρχουν πάρα πολλοί με hiend συστήματα. Γιατί δεν γράφουν? Γιατί γράφουν μόνο συγκεκριμένοι?"
Και ξέρεις και τί άλλο αναρωτιέμαι εγώ Νίκο?
Γιατί ρε πούστη μου να είμαι ο τύπος που λέω:"Παιδιά άκουσα το τάδε, έχω το τάδε, κλπ. και δεν το παίζω επικριτής των πάντων και παντογνώστης (με βοήθεια όχι τις ακροάσεις αλλά το google)?
Και επειδή γεμίσαμε από "γνώστες" που πιθανόν δεν έχουν μπει σε διαδικασία ακρόασης αλλά μόνο ψαξίματος στο google, λέω να την κάνω κι εγώ με ελαφρά πηδηματάκια και να αφήσω την κατηγορία.
Πάντως, από μια μεριά, σου δίνω δίκιο, καθώς αυτά που γράφω, τα γράφω τζάμπα. Να έχεις υπ' όψιν, όμως, πως όταν θα είναι καλύτερα γραμμένα, πιο επιμελημένα και οργανωμένα, για να τα διαβάσει κάποιος, θα πρέπει να πληρώσει.

Και κάτι ακόμα, σε β' πρόσωπο πληθυντικού, (επειδή ξέρω ότι όλοι διαβάζουν ανελλιπώς τα γραφόμενά μου): δεν είστε σε θέση να γνωρίζετε, δεν γνωρίζετε, και δεν πρόκειται να μάθετε τί συστήματα στήνει ο Κόγιας, και πώς τα στήνει. Εάν και όταν κρίνω Εγώ απαραίτητο, ίσως βγάλω κάποιο βιβλίο, για να σας μάθω πώς στήνουν και high end συστήματα.

Επίσης, προσωπικά δεν δίνω δυάρα αν θα μπει στον κόπο να γράψει εδώ κάποιος από αυτούς τους γνωστούς και μη εξαιρετέους, της εν λόγω κλίκας. Το έχω γράψει παλιότερα, ως γενικός διαχειριστής του avforum και το
ξαναγράφω: αυτό εδώ το βήμα δεν είναι blog μιας παρεούλας φραγκάτων αθηναίων, που αγόρασαν κάτι και το έβαλαν να παίξει, και βγήκαν να πουν την παπαριά τους για να τους διαβάζουν όλοι με ανοικτό το στόμα. Αυτό εδώ το πράγμα, το διαβάζει όλη η Ελλάδα. Και, τουλάχιστον όσον αφορά εμένα, και μπορώ να σου με ασφάλεια το ίδιο και για καναδυό ακόμα εδώ μέσα, δεν κρεμόμαστε από τα κέφια ή τους όρχεις του όποιου μαγαζάτορα high end, και του κόσμου "που έχει high end συστήματα".

Τέλος, το αν είμαι παντογνώστης και επικριτής των πάντων, αυτό θα το κρίνει μόνον ένας: Εγώ.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.412
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top