Η προσπάθεια μου



alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.687
Δεν έχει σημασία αυτό, όλες το κάνουν. Το θέμα είναι πως το κάνουν. Η συγκεκριμένη είναι αυτό που λέει. Κάδρο.

Είναι φλατ στο τοίχο όπως ένα κάδρο, δεν γυαλίζει η εικόνα όπως σε όλες τις άλλες, προσαρμόζει φωτεινότητα και contact σύμφωνα με τις φωτιστικές συνθήκες της κάθε στιγμής, δέχεται διαφορετικά καλύμματα στα άκρα, κ.α.

Σε γενικές γραμμές δεν βλέπεις οθόνη. Το τρως άνετα για πίνακα. Έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά. Αν βρεθείς στο αεροδρόμιο πήγαινε Κωτσόβολο. Έχει μια 65άρα.
 

Μηνύματα
623
Reaction score
1.061
Δεν έχει σημασία αυτό, όλες το κάνουν. Το θέμα είναι πως το κάνουν. Η συγκεκριμένη είναι αυτό που λέει. Κάδρο.

Είναι φλατ στο τοίχο όπως ένα κάδρο, δεν γυαλίζει η εικόνα όπως σε όλες τις άλλες, προσαρμόζει φωτεινότητα και contact σύμφωνα με τις φωτιστικές συνθήκες της κάθε στιγμής, δέχεται διαφορετικά καλύμματα στα άκρα, κ.α.

Σε γενικές γραμμές δεν βλέπεις οθόνη. Το τρως άνετα για πίνακα. Έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά. Αν βρεθείς στο αεροδρόμιο πήγαινε Κωτσόβολο. Έχει μια 65άρα.
Είχα δει και κάποιες lg που είχαν build in πίνακες του Van Gogh. Στα video φαινόντουσαν σούπερ , από κοντά δεν έχω δει.
 

Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
Ανδρεα, σου ήρθε το mail από XTZ?

580€ το 12.17 Edge χωρίς την αποστολή 53€
Είναι out of stock ήδη αλλά σε αφήνει να κανεις pre-order στην ίδια τιμή!

Δεν τσιμπάς ένα, λέω γω, και να πεις στον από κάτω σου να πάει να γ@μηθεί?

 
Last edited:

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.664
Υπάρχει η Samsung The Frame 4Κ μέχρι τις 85". Έχει ματ γυαλί και όταν δεν παίζει δείχνει πίνακα ή πίνακες της επιλογής του ιδιοκτήτη.
Αυτό ακριβώς.

Όταν είσαι σπίτι, και δε βλέπεις τηλεόραση, δείχνει ένα πίνακα ζωγραφικής.

Αν είναι ματ το γυαλί μπροστά, είναι φανταστικό.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.687
Είχα δει και κάποιες lg που είχαν build in πίνακες του Van Gogh. Στα video φαινόντουσαν σούπερ , από κοντά δεν έχω δει.
Καμία σχέση. Ακόμα και μια άριστη OLED θα δείχνει μια γυαλισμένη εικόνα, πάντα φωτεινή και με έντονα χρώματα. Ακριβώς το αντίθετο είναι η Samsung Frame.
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
To μόνο πρόβλημα όσο αφορά την συγκεκριμένη είναι πως δεν καλύπτει τις απαιτήσεις του ενδιαφερόμενου σε ίντσες.. :idk: (μέχρι 85'' βγαίνει νομίζω)
Αλλιώς μια χαρά τηλεόραση είναι όσο αφορά την εικόνα και κορυφαία όσο αφορά την ''ενσωμάτωση'' στον χώρο.
 

Μηνύματα
623
Reaction score
1.061
Ανδρεα, σου ήρθε το mail από XTZ?

580€ το 12.17 Edge χωρίς την αποστολή 53€
Είναι out of stock ήδη αλλά σε αφήνει να κανεις pre-order στην ίδια τιμή!

Δεν τσιμπάς ένα, λέω γω, και να πεις στον από κάτω σου να πάει να γ@μηθεί?

Μεγάλο πρόβλημα με τον γέροντα από κάτω 🥵
Η γερόντισσα με πιάνει με το καλό , ο σύζυγος με το κακό 🤣
Πολύ καλή η προσφορά την είχα δει καιρό, απ ότι λένε τα παιδιά εδώ περισσότερα σαμπ θα παίζουν πιο χαμηλά , πιθανώς λιγότερο eq με θετικά φίλτρα για την mlp άρα πιο ήρεμη λειτουργία που εκτός από εμένα θα οφελήσει και τους κάτω.
Θα δοκιμαστεί αλλά όχι τώρα , δεν είμαι για αγορές subαυτή την περίοδο.
Το Dirac για την mlp το έφερε καλά το ένα xtz , αλλά τι να το κάνεις όταν αναγκάζομαι να το παίζω σφραγισμένο και με το χειριστήριο στο χέρι να το χαμηλώνω στη οποιαδήποτε υποψία έκρηξης ;
Έχω δώσει προτεραιότητα στην αναβάθμιση της εικόνας και 4 ηχεία για Άτμος στο ταβάνι μαζί με έναν ή δυο τελικούς.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.193
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top