Καινούργια τηλεόραση μετά απο 12 χρόνια....Please Help.....


Μηνύματα
2.401
Reaction score
3.611
Η Sony δίνει επέκταση δική της "Εργοστασιακή"
Ο Κωτσος 2 από Sony και 3 από τον ίδιο..
 




Μηνύματα
145
Reaction score
32
Τελικά η αγορά έγινε . Απο εχθές η Sony 90J 65 ιντσών αναπαύεται στο σαλόνι μας . Πρώτες εντυπώσεις άριστες..... Σε κανένα μήνα που θα μάθω ολα τα περιεχόμενα και τις ρυθμίσεις θα επανέλθω....😂
 

BLUES

TV
Μηνύματα
1.638
Reaction score
966
Τελικά η αγορά έγινε . Απο εχθές η Sony 90J 65 ιντσών αναπαύεται στο σαλόνι μας . Πρώτες εντυπώσεις άριστες..... Σε κανένα μήνα που θα μάθω ολα τα περιεχόμενα και τις ρυθμίσεις θα επανέλθω....😂
Εξαιρετη επιλογη
Καλοθεατη
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.879
Reaction score
34.259
Xτυπα την πιο οικονομική από τις δυο (αφού σιγουρευτείς για την εγγύηση). Μέτα από 5 χρόνια....... μετά από 5 χρόνια θα πάει αυτή στο δωμάτιο που τώρα θα πάει η παλιά, η παλιά θα πάει για ανακύκλωση και αν δουλεύει στην κουζίνα. Υπολόγισε και ένα 50αρι για ένα boxακι για netflix στο δωμάτιο, που θα πάει η παλιά τηλεόραση. Όσο για την τηλεόραση, το android tv θα το λατρέψεις. Αυτά, μην χάνεις χρόνο (sony έχω....)
δεν εχει ενσωματωμενη Την εφαρμογή του netflix?
 



Μηνύματα
145
Reaction score
32
για την παλιά τηλεόραση το πρότεινα.......να βλέπει και netflix στο υπνοδωμάτιο.
Η παλιά δεν είχε καν Ιντερνετ . Είχα βάλει ενα στικάκι για να εχω Internet και βολευόμασταν (κακήν κακώς ) μέχρι χθές με αυτήν την κατάσταση. Η παλιά παιδιά πήγε στο δωμάτιο αλλά για την ώρα δεν με καιει να έχω netflix και στην άλλη στο δωμάτιο . Κοπανάω και ενα Usb με καμία MKV και είμαι μια χαρά.
 


Μηνύματα
145
Reaction score
32
Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους !!!
Ενημερωτικά έχω δει ταινία 4K στην τηλεόραση (απο USB) η οποία ηταν 75 GB Εκτός απο 3-4 φορές που έκανε κάποια παράσιτα στον ήχο καθώς και οταν πατάς το pause και μετά απο λίγο το play που ξεκινάει με κάποια σκαλώματα ολη η ταινία έπαιξε χωρίς άλλα προβλήματα. Έχω δεί και ριπαρισμένες 4Κ ταινίες με χωρητικότητα περί τα 18 Gb οι οποίες έπαιξαν χωρίς πρόβλημα
 


Staff online

  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.866.978
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top