Καλοκαιρινές διακοπές 2017

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.941
Reaction score
41.211
Όχι δεν θα βγάλω κακία, Όχι δεν θα βγάλω κακία, Όχι δεν θα βγάλω κακία, Όχι δεν θα βγάλω κακία, Όχι δεν θα βγάλω κακία, Όχι δεν θα βγάλω κακία, Όχι δεν θα βγάλω κακία, Όχι δεν θα βγάλω κακία, Όχι δεν θα βγάλω κακία, Όχι δεν θα βγάλω κακία, Όχι δεν θα βγάλω κακία, Όχι δεν θα βγάλω κακία, Όχι δεν θα βγάλω κακία, Όχι δεν θα βγάλω κακία, Όχι δεν θα βγάλω κακία, Όχι δεν θα βγάλω κακία, ....


Καλά να περάσετε, Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε,Καλά να περάσετε, ...

θα πω μόνο ότι tonbernei αυτός που άνοιξε το θέμα, λίγο - όσο πατάει η γάτα, να μην με μπανιάρει κιόλας γιατί είναι και άγριος τύπος
:banned:
 



Μηνύματα
564
Reaction score
1.008
Εγω μιας και περσυ δεν πηγα το παλευω φετος να παω καπου εστω 5-6 μερες. Σκεφτομαι προορισμο ν παω οδικως και μου ηρθε η Μονεμβασια. Αξιζει; Γνωριζει κανεις;
Πρωτευων ρολο παιζουν τα μπανια και οι παραλιες σε μια ευλογη οδικη αποσταση (μην οδηγαμε και 2 ωρες καθε μερα για ενα μπανιο), μετα η ηρεμια η ησυχια και η φυσικη ομορφια και πολυ μετα απο αυτα η νυχτερινη ζωη. Δε μας καιει δηαλδη το σουπερ ουαου παρτυ κλπ, αλλα αν ερθει η ορεξη για ενα χαλαρο ποτακι να υπαρχει καπου να παμε.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.326
Reaction score
93.916
Γαματη ειναι η Τηνος !! Εναμιση χρονο ημουν εκει :thumbsup:
Σε είχαν τάξει; :p

Κλασικά, Πήλιο (Άφησσος) για μπάνια,και φαγητό στο βουνό,όπως σχεδιάζω (χα!!) κάθε χρόνο!!
Αυτή τη φορά όμως θα έχω και φιλοξενούμενους,οπότε θα πάω!!

Πηλιο οπως καθε χρονο μετα της 5/8

Πού, από πότε μέχρι πότε;

...για να μην συναντηθούμε. :roflmao::roflmao:
 

D

Deleted member 23222

Guest
Σε είχαν τάξει; :p







Πού, από πότε μέχρι πότε;

...για να μην συναντηθούμε. :roflmao::roflmao:
Εγώ θα είμαι λίγο πριν τον Δεκαπενταύγουστο.
Κράτα μια μεγάλη φωτό του Κυριάκου, να σε γνωρίσω από μακρυά.
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.974
Reaction score
20.495
Θα επαναπατριστώ για δύο εβδομάδες εντός Αυγούστου. Αθήνα και πέριξ. Χαλαρό το πρόγραμμα = δεν υπάρχει πρόγραμμα.
 


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.941
Reaction score
41.211
Εγω μιας και περσυ δεν πηγα το παλευω φετος να παω καπου εστω 5-6 μερες. Σκεφτομαι προορισμο ν παω οδικως και μου ηρθε η Μονεμβασια. Αξιζει; Γνωριζει κανεις;
Πρωτευων ρολο παιζουν τα μπανια και οι παραλιες σε μια ευλογη οδικη αποσταση (μην οδηγαμε και 2 ωρες καθε μερα για ενα μπανιο), μετα η ηρεμια η ησυχια και η φυσικη ομορφια και πολυ μετα απο αυτα η νυχτερινη ζωη. Δε μας καιει δηαλδη το σουπερ ουαου παρτυ κλπ, αλλα αν ερθει η ορεξη για ενα χαλαρο ποτακι να υπαρχει καπου να παμε.
είναι πολλές για Μονεμβασιά οι 5-6 μέρες, η παραλία εκεί μπροστά στο κάστρο δεν λέει πολλά, και κατά τη γνώμη μου δεν είναι για πάνω από μία διανυκτέρευση, είναι μικρό το μέρος και το βλέπεις σε 1 ώρα μέσα (μαζί με την άνω πόλη). Επίσης δεν έχει και κάτι άλλο εκεί τριγύρω σε χαλαρή απόσταση αυτοκινήτου.
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.458
Reaction score
50.623
είναι πολλές για Μονεμβασιά οι 5-6 μέρες, η παραλία εκεί μπροστά στο κάστρο δεν λέει πολλά, και κατά τη γνώμη μου δεν είναι για πάνω από μία διανυκτέρευση, είναι μικρό το μέρος και το βλέπεις σε 1 ώρα μέσα (μαζί με την άνω πόλη). Επίσης δεν έχει και κάτι άλλο εκεί τριγύρω σε χαλαρή απόσταση αυτοκινήτου.
- η Μονεμβάσια αξίζει μέσα στο κάστρο και πολύ ερωτευμένος . . . :rolleyes:
 


spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.575
Reaction score
30.963
Εγω μιας και περσυ δεν πηγα το παλευω φετος να παω καπου εστω 5-6 μερες. Σκεφτομαι προορισμο ν παω οδικως και μου ηρθε η Μονεμβασια. Αξιζει; Γνωριζει κανεις;
Πρωτευων ρολο παιζουν τα μπανια και οι παραλιες σε μια ευλογη οδικη αποσταση (μην οδηγαμε και 2 ωρες καθε μερα για ενα μπανιο), μετα η ηρεμια η ησυχια και η φυσικη ομορφια και πολυ μετα απο αυτα η νυχτερινη ζωη. Δε μας καιει δηαλδη το σουπερ ουαου παρτυ κλπ, αλλα αν ερθει η ορεξη για ενα χαλαρο ποτακι να υπαρχει καπου να παμε.
Καρδαμυλη :thumbsup:
 


Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.904
Reaction score
28.694
Αν ταιριάξει , πρώτα ό θεόs , λέω να πιώ καφέ με τον Dmitry Rybolovlev .
( Έχει τύχει , εγώ εδώ και αυτόs 4-5 τραπεζάκια πιό πέρα )

Οψόμεθα .

-
185.JPG


-
Μού αρέσει αυτό που βλέπουν τα μάτια μου .
-
029.JPG

-
Ή ζωή είναι στιγμέs .
Καί μιά φωτογραφία μαs το επιβεβαιώνει .

-
059.JPG


-
Καί μιά βολτούλα γιά ένα δυό βράδυα στό Μεγανήσι , γιά πολλοστή φορά .
-
121.JPG



-
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.458
Reaction score
50.623
- Μήλος ''Κλίμα'' . . . εάν βρεθείτε στην Μήλο μήν ξεχάσετε αυτό το μικρό ψαροχώρι , γύρω στα 20 σπιτάκια που στο ισόγειο τον χειμώνα μπαίνει η θάλασσα και η βάρκα φυσικά . . .









 

D

Deleted member 23222

Guest
- Μήλος ''Κλίμα'' . . . εάν βρεθείτε στην Μήλο μήν ξεχάσετε αυτό το μικρό ψαροχώρι , γύρω στα 20 σπιτάκια που στο ισόγειο τον χειμώνα μπαίνει η θάλασσα και η βάρκα φυσικά . . .









Για εμένα η Μήλος, είναι το ωραιότερο νησί που έχω βρεθεί.
 

Μηνύματα
1.173
Reaction score
186
Βρίσκομαι ήδη..
Σήμερα και αύριο διαμονή στο Μαυροβούνι και βόλτες σε Γύθειο Αρεόπολη, Λιμενι ,Σπηλαια Διρου και όπου αλλού μας βγάλει, Τετάρτη και Πέμπτη διαμονή στη Νεάπολη και εκδρομές σε Μονεμβασιά , Ελαφόνησο και όπου αλλού προλάβουμε, Παρασκευή Σάββατο περνάμε Κύθηρα και επιστροφή Κυριακή βράδυ.
Εξαιρετικό το Γύθειο και με πολύ καλό φαγητό (πήγαινε στο ψητοπωλείο του Τάκη στην παραλία οπωσδήποτε). Στο Μαυροβούνι που μένεις? Θα πάω φέτος
 




Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.419
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top