Καλώδια και θύματα




costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.384
Reaction score
125.511
Σίγουρα κάνεις πλάκα δεν γεμίζουμε ούτε πούλμαν για τα μονοήμερη.
Εσείς, ναι.

Επίσης, σοβαροί άνθρωποι, βλέποντας αυτό το μπαχαλο, δεν βρίσκουν όρεξη να συμμετέχουν.

Θέλει να ξαναχτιστεί η εμπιστοσύνη σε ένα φόρουμ τεχνολογίας, ώστε να αποπνέει υψηλό επίπεδο και υψηλότατη κατάρτιση, όπου προφανώς δεν χωράνε όλοι, ούτε είναι αποδεκτές όλες οι "απόψεις"..

Ένας μπουτχιας έμεινε, κι αυτόν ακόμα τον κάνουν δήθεν πλάκες οι γνωστοί που δε γεμίζουν ένα πούλμαν, αλλά γεμίζουν εκατοντάδες ποστ καθημερινά...
 


Μηνύματα
7.266
Reaction score
11.814
Επιτελείται κοινωνικό έργο σε αυτά τα νηματα. Κρατάνε τις τρολιες μακριά από (πιο) σοβαρά όπως του Μπουτχια.
 

Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Εσείς, ναι.

Επίσης, σοβαροί άνθρωποι, βλέποντας αυτό το μπαχαλο, δεν βρίσκουν όρεξη να συμμετέχουν.

Θέλει να ξαναχτιστεί η εμπιστοσύνη σε ένα φόρουμ τεχνολογίας, ώστε να αποπνέει υψηλό επίπεδο και υψηλότατη κατάρτιση, όπου προφανώς δεν χωράνε όλοι, ούτε είναι αποδεκτές όλες οι "απόψεις"..

Ένας μπουτχιας έμεινε, κι αυτόν ακόμα τον κάνουν δήθεν πλάκες οι γνωστοί που δε γεμίζουν ένα πούλμαν, αλλά γεμίζουν εκατοντάδες ποστ καθημερινά...
Αυτό σηκώνει μεγάλη κουβέντα, και μην κανείς τον Άγιο με εκφράσεις καλωδιάδες ψετοχαιφεντελιστες κτλ κτλ δεν νομίζω ότι προάγει το φόρουμ τεχνολογίας, εγώ γουστάρω έτσι εσύ αλλιώς τι να κάνουμε πρέπει να χωρέσουν και οι δυο απόψεις πράγμα που δεν γίνεται μόνο αφορισμός των πάντων, έχει ισοπεδωθεί το audiophile από haters αυτού, είτε αρέσει σε μερικούς είτε όχι υπάρχει και η άλλη πλευρά και πρέπει να είναι σεβαστή, τα έχουμε ξαναπεί και ξαναπεί, ότι νήμα ανοιχθεί το οποίο δεν αφορά σαμπς ενεργά και ισοστάθμιση είναι καταδικασμένο από τα τρολαρισματα τα οποία τόσο εύκολα καταδικάζεις, είναι ωραίο να κοιτάς μόνο την καμπούρα των άλλων αλλά όχι την δικιά σου.

Όσο αφορά τον μπούχτια δεν έχω παρατηρήσει όταν δίνει τις συμβουλές του για πράγματα που αφορούν την ισοστάθμιση να τον έχει κοροϊδέψει κανείς αντιθέτως τον τρολαρουν όταν χώνεται σε άσχετα νήματα για να κάνει τον ποιητή και το τον αρχαιοέλλην με χρησμούς της Πυθίας.
 
Last edited:



Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
έχει ισοπεδωθεί το audiophile από haters αυτού
Ηaters αυτοί που ανοίγουν μάτια και αυτιά?

υπάρχει και η άλλη πλευρά και πρέπει να είναι σεβαστή
Το είπαμε, σεβαστή!
Αποδεκτή όμως ...όχι!
Υπερβαλεις :roflmao: :roflmao:
Πότε θέλεις το ban ?
Mετά τα γενέθλια ή τώρα?
 

Μηνύματα
1.866
Reaction score
4.431
Ώρα αυτοκριτικής για όλους μας.
Κάποια σχόλια ακόμα και με την μεγαλύτερη επιείκεια δεν αξίζουν την δημοσιότητα.

Πραγματικά πρέπει να το σκεφτείτε σοβαρά.
 


Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Το ignore που αναφέρθηκε πιο πάνω θα ήταν η πιο σοβαρή λύση αν είχες επιλογή να το κάνεις. Αλλά μάλλον υπάρχουν εξαιρέσεις ή διαχωρισμοί.
Anyway. Η φωτιά θέλει φωτιά για να σβήσει.
Εγώ τα τσίπουρα τα κερνάω....:)
 

Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Θέλει να ξαναχτιστεί η εμπιστοσύνη σε ένα φόρουμ τεχνολογίας, ώστε να αποπνέει υψηλό επίπεδο και υψηλότατη κατάρτιση, όπου προφανώς δεν χωράνε όλοι, ούτε είναι αποδεκτές όλες οι "απόψεις"..
Πραγματικα καταλαβαίνεις τι γράφεις ή μιλάει το μαλτ, αν καταλαβαίνω καλά οι μόνες απόψεις που χωράνε σε αυτό το φόρουμ είναι οι δικές σου όλοι οι υπόλοιποι στην πυρά, όταν μίλαγα πριν για τσιφλίκι μου την πέσατε και τώρα από τα λόγια σου το επιβαιβεώνεις, συγνώμη ντοκ που έχουμε πιάσει μια ακρουλα λέμε που και που καμμιά μ@λ@κία συγνώμη που υπάρχουμε και εμείς, ίσως και να έχεις μπερδέψει τα Ιατρικά Φόρα που σίγουρα εκεί δεν χωράει ο καθένας γιατί μιλάμε για επιστήμονες του είδους οι οποίοι έχουν πτυχία μεταπτυχιακά κτλ. εδώ ποιος είναι ο επιστήμονας που έχει πτυχίο η πλειοψηφία είναι χομπίστες που κάποιοι από αυτούς έχουν διαβάσει κάτι παραπάνω τίποτα περισσότερο τίποτε λιγότερο.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Με τρομαζεις ..πως θα ζησω τα παιδακια μου? αργησες θα σου κρατανε μουτρα οι κολλητοι :roflmao: :roflmao: :roflmao:
Άσε μας αγοράκι μου.
κάποιοι από αυτούς έχουν διαβάσει κάτι παραπάνω
Οπότε λίγος σεβασμός δεν βλάπτει!
 




Μηνύματα
12.854
Reaction score
10.072
Ο Αρβανιτάκης δεν ακούει Μπάρυ Γουάιτ, ο vet είναι απών, ο ear είναι συγκαταβατικός φαλάκρας, ο Ντιμιφουτούλης έχει κολλήσει συνάχι και νομίζει ότι κόλλησε κορωνοϊό. Οι υπόλοιποι είστε κότες, και κάποιοι από σας είναι και κότες και γαύροι.
Ντηλ γουίδ ιτ!
Πες μου ότι δε συμπεριλαμβάνομαι στις κότες. Μόνο αυτό πες μου! :lol:
Επιτελείται κοινωνικό έργο σε αυτά τα νηματα. Κρατάνε τις τρολιες μακριά από (πιο) σοβαρά όπως του Μπουτχια.
Δεν έχεις και άδικο.
εγώ γουστάρω έτσι εσύ αλλιώς τι να κάνουμε πρέπει να χωρέσουν και οι δυο απόψεις πράγμα που δεν γίνεται μόνο αφορισμός των πάντων
Εσύ νομίζεις ότι πρέπει να χωρέσουν και οι 2 απόψεις. Εγώ ως τεχνοκράτης, συμφωνώ με την επιστημονική συζήτηση και δεν θεωρώ ότι χωράνε "απόψεις" σε επιστημονικά-τεχνολογικά ζητήματα.
υπάρχει και η άλλη πλευρά και πρέπει να είναι σεβαστή
Γιατί;
 
Last edited:

Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Εσύ νομίζεις ότι πρέπει να χωρέσουν και οι 2 απόψεις. Εγώ ως τεχνοκράτης, συμφωνώ με την επιστημονική συζήτηση και δεν θεωρώ ότι χωράνε "απόψεις" σε επιστημονικά-τεχνολογικά ζητήματα.
Κάτι έχεις μπερδέψει φίλε, τι εννοείς επιστημονικά ζητήματα, ότι μπορείς με τα «ψέμματα» να φτάσεις στο φεγγάρι,.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.431
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top