Καλώδια και θύματα

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Όταν είσασταν εσείς όμως υπήρχαν :lolsign:
Που πάει να πει??
Τι θες να πεις δηλαδή?
Ειλικρινά δε σε καταλαβαίνω!
Θεωρείς την ειδικότητα σου εγγυττερη στον ηλεκτρισμό και τα ηλεκτρονικά από οιοδήποτε κλάδο της μηχανολογιας??
Προσωπικά δε γνωρίζω καμία ειδικότητα ορθοπεδικου/ηλεκτρολόγου ή ακτινολόγου/εγκατάσταση ηχητικών συστημάτων.
 

P

PMC

Guest
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Όταν είσασταν εσείς όμως υπήρχαν :lolsign:
Να ήταν τουλάχιστον ΤΕΙ Ηλεκτρολογίας....

Εσείς που είπαμε τι σπουδάσατε??
Κάπου εξίσου άσχετα με εσάς, φαρμακευτική Αθήνας.
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Ασε μας ρε Γιανη!Εχεις φτιαξει εσυ ποτες 800 ηχεια;
 



Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Κάποτε πρέπει να μπουν τα πράγματα στην θέση τους.
Το ίντερνετ δίνει την ψευδαίσθηση πως όλοι έχουν λόγο και άποψη ίσης βαρύτητας.

Sorry, δεν ισχύει.

Αυτά.
Δεκτή η συγνώμη.
Η δική μου ένσταση απλά ή καλύτερα αντίληψη είναι ότι αν δεν μπορούμε να βγάλουμε
άκρη με επιχειρήματα και φτάσουμε στο σημείο προσπάθειας υποβάθμισης ( εντός και εκτός εισαγωγικών ) μίας οντότητας ( bhutia μου πως με βλέπεις? ;) ) μετριώντας πτυχία τα οποία δεν έχουν και καμία μα καμία σχέση με το αντικείμενο αντιπαράθεσης , τότε πραγματικά υπάρχει θέμα.
Βράσε όρυζα που λέγανε παλαιά..
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Θεωρείς την ειδικότητα σου εγγυττερη στον ηλεκτρισμό και τα ηλεκτρονικά από οιοδήποτε κλάδο της μηχανολογιας??
Στον ήχο. Όχι στα ηλεκτρονικά. Ξέχασες πως μίλησες για ήχο στην αρχή. Στο υπενθυμίζω:
Όπως οι γιατροί ξέρουν από ήχο,
Παρακάτω:
Επειδή δεν έχεις τελειώσει ΑΕΙ θετικών επιστημών, δεν γνωρίζεις από επιστημονική σκέψη και μεθοδολογία. Και αυτό κάνει μπαμ, και είναι και το πιο σημαντικό, πολύ περισσότερο από το αν η σχολή σου έχει οποιαδήποτε σχέση με τον ήχο (που δεν έχει καμία).
 
Last edited:


P

PMC

Guest
Που πάει να πει??
Τι θες να πεις δηλαδή?
Ειλικρινά δε σε καταλαβαίνω!
Θεωρείς την ειδικότητα σου εγγυττερη στον ηλεκτρισμό και τα ηλεκτρονικά από οιοδήποτε κλάδο της μηχανολογιας??
Προσωπικά δε γνωρίζω καμία ειδικότητα ορθοπεδικου/ηλεκτρολόγου ή ακτινολόγου/εγκατάσταση ηχητικών συστημάτων.
  • Να είστε συμπονετικοί και υπομονετικοί με έναν αλαζονικό άνθρωπο, επειδή δεν ξέρει πραγματικά πώς να συμπεριφερθεί με άλλο τρόπο.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Σωστά.
Είναι αλαζονικό να νομίζεις πως μπορείς να έχεις άποψη για επιστημονικά θέματα όταν είσαι παντελώς άσχετος.
Να είστε συμπονετικοί και υπομονετικοί με έναν αλαζονικό άνθρωπο, επειδή δεν ξέρει πραγματικά πώς να συμπεριφερθεί με άλλο τρόπο.
Λες ε;
Θα το σκεφτώ, αλλά καλύτερα λέω να τον αφήσω στην λίστα περιφρόνησης πάλι, για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

(Αυτά τα enallaktikiagenta να τα προσέχεις, μπορεί να σε οδηγήσουν να αγοράζεις καλώδια και λάμπες)
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Να ήταν τουλάχιστον ΤΕΙ Ηλεκτρολογίας....


Κάπου εξίσου άσχετα με εσάς, φαρμακευτική Αθήνας.
Συγχωρέστε με, αλλά το πτυχίο μου είναι το πιο σχετικό ανάμεσα σε ορθοπεδικό, ακτινολόγο, φαρμακοποιό, και κτηνίατρο.
Τα σέβη μου!
 

Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Δεν υπάρχουν άλλοι επιστήμονες σε αυτό το φόρουμ αν δεν έχεις σπουδάσει Ιατρική δεν είσαι επιστήμονας δεν είσαι μέλος αυτής της κοινωνίας είσαι απλά ένας τιποτένιος ,δεν έχεις γνώμη, η μόνη λύση που έχεις είναι να υπογράψεις χαρτί μετανοίας και σε δεύτερο χρόνο να πας σε ένα παπά να εξομολογηθείς τις αμαρτίες σου σε ότι αφορά το παρελθόν σου στο δικάναλο και στα καλώδια να πεις απεταξάμην να τα πουλήσεις όλα να αγοράσεις ενεργά κτλ και τότε ίσως να σε βάλουν στην παρέα τους δοκιμαστικά πάντα
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
μετριώντας πτυχία τα οποία δεν έχουν και καμία μα καμία σχέση με το αντικείμενο αντιπαράθεσης , τότε πραγματικά υπάρχει θέμα.
Επιτέλους, κάτι σωστό!
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Ασε μας ρε Γιανη!Εχεις φτιαξει εσυ ποτες 800 ηχεια;
Άσε μας κι εσύ βρε...Γιάνννη που έχασες το ένα νι από τον Jio μας...Αυτός τουλάχιστον έχει πεντάδα ηχείων που βγάζουν ωφέλιμη ενέργεια στις πρώτες οκτάβες... :sneaky:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058
  • Να είστε συμπονετικοί και υπομονετικοί με έναν αλαζονικό άνθρωπο, επειδή δεν ξέρει πραγματικά πώς να συμπεριφερθεί με άλλο τρόπο.
διαβασε το καλά και θα εξεταστείς μετά
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Ότι η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμάθειας.
Φαντάζομαι. Δεν ξέρω κιόλας.
Απόλυτα σωστό αγαπητέ μου, γι αυτό μην ακούτε γιατρούς για θέματα ήχου.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Συγχωρέστε με, αλλά το πτυχίο μου είναι το πιο σχετικό ανάμεσα σε ορθοπεδικό, ακτινολόγο, φαρμακοποιό, και κτηνίατρο.
Ναι, σας μαθαίνουν να ακούτε αν κάνει καλό θόρυβο το ρελαντί :lolsign:
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Αυτό δεν είναι άσχετο καθόλου.
Είμαι σίγουρος πως μπορείς να μας δώσεις κάτι ... για να την ακούσουμε
Memovigor...Δεν λέω περί sildenafil και συναφείς προς τη δεύτερη ουσίες για να μη φανώ...αλαζών. :lol:
διαβασε το καλά και θα εξεταστείς μετά
Δεν διευκρίνισες όμως το πεδίο σπουδών του εξεταστή...
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.205
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top