Καλώδια και θύματα





Μηνύματα
4.462
Reaction score
7.734
Υ.Γ. Εξακολουθώ να είμαι μέλος στην ομάδα του facebook με τα οντιοφίλ καλώδια. Το τί γέλιο ρίχνω, δε λέγεται. Σας προτείνω την ομάδα ανεπιφύλακτα!!
μα για ποιο λογο νομιζεις οτι δημιουργηθηκε αυτη η ομαδα, εκτος απο το να προσφερει γελιο και μαλιστα αφθονο. κανας σατανας θα την εφτιαξε επιτηδες 1000% για να σπαει πλακα :biggrin:
 

Μηνύματα
7.272
Reaction score
11.820
μα για ποιο λογο νομιζεις οτι δημιουργηθηκε αυτη η ομαδα, εκτος απο το να προσφερει γελιο και μαλιστα αφθονο. κανας σατανας θα την εφτιαξε επιτηδες 1000% για να σπαει πλακα :biggrin:
Μπααααα, δεν το νομίζω. Βλέπω πολλούς εμπορίσκους εκεί μέσα που ψαρεύουν για θύματα. Μάρκες που δεν τις γνωρίζει ούτε η μάνα τους, κάτι βιοτεχνιούλες που π.χ. φοράνε δερμάτινο βρακί σε usb βύσματα και τα χρεώνουν μια περιουσία ή καλώδια ηχείων με πανέμορφες ομολογουμένως κάλτσες, χωρίς να δίνουν τεχνικά χαρακτηριστικά. Να γελάς και να κλαις είναι.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.867
μπελντεν πες τον μεταλλα αλλιως να αλλαξει μουσικη.
το γιουτιουμπ στη τιβι μου βγαζει κατι χαι φαι καναλια και δεν μπορω να τους βλεπω ουτε δευτερολεπτο !!
 

Μηνύματα
7.272
Reaction score
11.820
μπελντεν πες τον μεταλλα αλλιως να αλλαξει μουσικη.
το γιουτιουμπ στη τιβι μου βγαζει κατι χαι φαι καναλια και δεν μπορω να τους βλεπω ουτε δευτερολεπτο !!
Αν του πω για belden θα φάω ban ρε συ. Έχουν σαφή όρο με τον οποίο πρέπει να συμφωνήσεις ότι δεν θα κάνεις τρόλινγκ!
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.867
... αυτος κανει τρολιγκ, μεταλ ακους επειδη δεν σε εδιαφερει η ποιοτητα, ισα ισα ειναι αντιπχοιοτηκα - αντιχαλιεντικα. Μη κοιτας που καποιοι νομιζουν οτι το μεταλ ειναι μουσικη με αξια, κατι τετοιοι ειναι που το εκφυλισαν. 🐒
 

Μηνύματα
4.462
Reaction score
7.734
Μπααααα, δεν το νομίζω. Βλέπω πολλούς εμπορίσκους εκεί μέσα που ψαρεύουν για θύματα. Μάρκες που δεν τις γνωρίζει ούτε η μάνα τους, κάτι βιοτεχνιούλες που π.χ. φοράνε δερμάτινο βρακί σε usb βύσματα και τα χρεώνουν μια περιουσία ή καλώδια ηχείων με πανέμορφες ομολογουμένως κάλτσες, χωρίς να δίνουν τεχνικά χαρακτηριστικά. Να γελάς και να κλαις είναι.
μα γιατι να δωσουν απο την στιγμη που κανεις δεν ενδιαφερεται?
οι πελατες παιρνουν ,δοκιμαζουν και αγοραζουν, ετσι απλα δουλευει το πραμα στα καλωδια και οχι μονον.
αν απαγορεψεις ( ή απαγορευσεις) τις δοκιμες και τις τραμπες τοτε το 95% του χωρου θα ασχοληθει με αλλο αθλημα.
 


Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.112
Reaction score
20.608
Υ.Γ. Εξακολουθώ να είμαι μέλος στην ομάδα του facebook με τα οντιοφίλ καλώδια. Το τί γέλιο ρίχνω, δε λέγεται. Σας προτείνω την ομάδα ανεπιφύλακτα!!
Τί να πω κι εγώ ρε, που με διέγραψαν απαφτηναδώ την ομάδα; Μάλλον θα πόσταρα κάποια φωτό προς τα έξω ίσως, δε θυμάμαι ακριβώς. Ή μπορεί να έστρωσα καλώδια ηχείων και δεν το θυμάμαι. Χου νόουζ...

Πάντως το εξώφυλλο είναι άπσογο λέμε! :biggrin:

64376931_10218939471258722_8818103157641969664_n.jpg
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.967
Reaction score
20.486
Πάει ο άλλος και ζητάει καλώδια που να παίζουν καλύτερα ροκ και μέταλ. Τον μπαγάσα, κόντεψε να με πνίξει.
Πες του να του δώσεις να δοκιμάσει αυτά που σου έστειλα! Δοκιμασμένα σε rock και metal, χρόνια τώρα! :roflmao:
μεταλ ακους επειδη δεν σε εδιαφερει η ποιοτητα [...]. Μη κοιτας που καποιοι νομιζουν οτι το μεταλ ειναι μουσικη με αξια, κατι τετοιοι ειναι που το εκφυλισαν. 🐒
Παραφέρεσαι και τα παραλές...
 




wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.967
Reaction score
20.486
να πηγαινε και πες στους Κανιμπαλ Κορπς , για χροιες... 🐒
Γιατί ρε, ξέρεις τι σαγρέ χροιά βγάζει ο George ο Corpsegrinder;;; Να τρίψεις τη μούρη σου στη χροιά να μην σου μένει ούτε μία στρώση δέρματος...!
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.867
.....δεν ειναι χροια...ο τριφτης ειναι....! 8-)
ε δεν νομιζω ο ανθρωπος στο φουμπου να ζηταει καλωδια για πλαδαρο μπασο, σκληρες και αιχμηρες ψηλες.. και ατσαλινες μεσαιες... :download:
το ειδος χρειαζεται βατ και μεγαλα μεγαφωνα και τα υπολοιπα ερχονται και μπορει να το καταλαβει ο μεσος ορος μεταλλα :)
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.611
Μηνύματα
2.867.897
Members
37.939
Νεότερο μέλος
geo kok
Top