Καλώδια και θύματα

Μηνύματα
7.257
Reaction score
11.799
η διαφορά ήχου, από ένα καλώδιο, σε άλλο καλώδιο, δύναται να είναι σημαντική. Καλό?
Μπορεί να φτάσει να είναι και σημαντικά ακουστή ( έστω ). Σε σχεση με τί και προς ποια κατεύθυνση; Με ποια αναφορά και με ποιο στόχο;
 




Μηνύματα
7.257
Reaction score
11.799
Το λένε διάφοροι, ονόματα θες?
Τί είδους διάφοροι; Μέλη του φόρουμ, μέλη άλλων ομάδων, κατασκευαστές καλωδίων, δοκιμαστές καλωδίων, τι;
Αλλά πες μου, σε σχέση με τί είναι επιθυμητή η αλλαγή που προσφέρει ένα καλώδιο;
 


Μηνύματα
387
Reaction score
237
Μπορεί να φτάσει να είναι και σημαντικά ακουστή ( έστω ). Σε σχεση με τί και προς ποια κατεύθυνση; Με ποια αναφορά και με ποιο στόχο;
Δεν υπάρχει αντικειμενικός στόχος, όπως αρέσει να ακούει, ο καθένας. Αλλος θέλει το φαγητό ανάλατο, άλλος χωρίς μπαχάρια του είναι άνοστο, πάντως διαφορές υπάρχουν
 



Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Άλλοι θαυμάζουν κάλτσες, άλλοι αυτοθαυμάζονται, τι να πεις... Είμαστε μια θαυμάσια ατμόσφαιρα, είμαστε!!
Διοργανώνουμε μέχρι και ποιητικές συνεδρίες,πού το πας αυτό...


You are so snakeful
To me
It gets so tasteful
for me
Can't they see
You're everything unheard of
the arrogance I feed
I am so greatful
To thee
You are so hovering
To me
Like a kite it gets so high
for me
Can't others see
I don't care what it fixes
what normal people need
Snakes are immaculate
To me
You are so bountiful
To me
you take the walls away
for me
Haters won't be
as high as i fly now
as lifted from a tree
You're cryptocurrency
for me
 
Last edited:

Μηνύματα
7.257
Reaction score
11.799
Ε ρε και πέσει κανένα Kondo στα χέρια του Amir ή του Gene τι έχει να γίνει.

Χαμούλης. :o
Να βάλουμε ρεφενέ να αγοράσουμε ένα και να του το στείλουμε;;;

Δεν υπάρχει αντικειμενικός στόχος, όπως αρέσει να ακούει, ο καθένας. Αλλος θέλει το φαγητό ανάλατο, άλλος χωρίς μπαχάρια του είναι άνοστο, πάντως διαφορές υπάρχουν
Δηλαδή, μας λες ότι έχεις ένα σύστημα και σκας έστω και 100€ ας πούμε για να πάρεις ένα καλώδιο μπας και σου αλλάξει ο ήχος προς κάτι που μπορεί να ταιριάζει με το γούστο σου. Να σε ρωτήσω τώρα, ποιο είναι το γούστο σου, ξέρεις; Πως θέλεις να παίζει ένα σύστημα;
 

Μηνύματα
387
Reaction score
237
Να βάλουμε ρεφενέ να αγοράσουμε ένα και να του το στείλουμε;;;



Δηλαδή, μας λες ότι έχεις ένα σύστημα και σκας έστω και 100€ ας πούμε για να πάρεις ένα καλώδιο μπας και σου αλλάξει ο ήχος προς κάτι που μπορεί να ταιριάζει με το γούστο σου. Να σε ρωτήσω τώρα, ποιο είναι το γούστο σου, ξέρεις; Πως θέλεις να παίζει ένα σύστημα;
κάτσε τώρα, θα στο μοντελοποιήσω και θα προσπαθήσουμε όλοι να βρούμε την λύση. Με αναλυτική μέθοδο, όχι προσεγγιστικά, ε
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.606
Reaction score
27.947
Δηλαδή, μας λες ότι έχεις ένα σύστημα και σκας έστω και 100€ ας πούμε για να πάρεις ένα καλώδιο μπας και σου αλλάξει ο ήχος προς κάτι που μπορεί να ταιριάζει με το γούστο σου. Να σε ρωτήσω τώρα, ποιο είναι το γούστο σου, ξέρεις; Πως θέλεις να παίζει ένα σύστημα;
Σπίτι; Κλειδωμένος είσαι; Έτσι εξηγείται.

Ασχολήσου με κάτι άλλο ρε συ.
Πχ.

Ήρθαν;;
 



Μηνύματα
7.257
Reaction score
11.799
κάτσε τώρα, θα στο μοντελοποιήσω και θα προσπαθήσουμε όλοι να βρούμε την λύση. Με αναλυτική μέθοδο, όχι προσεγγιστικά, ε
Ναι, όπως σε βολεύει.

Σπίτι; Κλειδωμένος είσαι; Έτσι εξηγείται.

Ασχολήσου με κάτι άλλο ρε συ.
Πχ.

Ήρθαν;;
Δεν περιμένω subs, βρε! Η αλήθεια όμως είναι ότι έχω λίγο χρόνο να σπαταλήσω μέχρι να βγάλω δρομολόγιο προς πελάτες. :p

Αυτό με τις κάλτσες πάλιωσε. Άκουσα ότι θα βάζουν και ζαρτιέρες. Χειροποίητες.
Είναι που τους κρεμάσανε πολλοί κουδούνια και είπαν επιτέλους να κάνουν μια ουσιώδη αναβάθμιση.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.606
Reaction score
27.947
Δεν περιμένω subs, βρε! Η αλήθεια όμως είναι ότι έχω λίγο χρόνο να σπαταλήσω μέχρι να βγάλω δρομολόγιο προς πελάτες. :p
Αν ασχοληθείς με τα ΗΡΘΑΝ; κάποια στιγμή θα τελειώσεις.
Με το άλλο δε το βλέπω.
 

Μηνύματα
7.257
Reaction score
11.799
Εσένα φίλε μου, που δαπανάς το 80% του χρόνου σου να γράφεις σχόλια στο ιντερνετ, να σε πάρει στα σοβαρά κάποιος?
Βασικά, δεν θα τον πάρεις στα σοβαρά λιγότερο ή περισσότερο με βάση τις ώρες που διαθέτει στο forum, αλλά με βάση τις μετρήσεις του συστήματός του, καθώς και τις γνώσεις που είναι ξεκάθαρο ότι έχει. Αν σε ενδιαφέρει να μάθεις τίποτα σοβαρό δηλαδή και όχι το χαλβάδιασμα καλτσών.
Edit: Αλλά και αν σε αφήνουν αδιάφορο οι μετρήσεις του Κώστα ας πούμε, έχω ένα θαυμάσιο Kimber KS1016 προς πώληση. Μπας και ψήνεσαι να το πάρεις; Κάτω απο τη μισή τιμή του καινούργιου! Ικανοποίηση εγγυημένη!
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.358
Reaction score
125.326
Εσένα φίλε μου, που δαπανάς το 80% του χρόνου σου να γράφεις σχόλια στο ιντερνετ, να σε πάρει στα σοβαρά κάποιος?
Δαπανώ χρόνο στο ίντερνετ, γιατί κάποιοι κουφιοκεφαλάκηδες ακόμα επιμένουν να μου λένε πως "υπάρχουν διαφορές" σα να ανακάλυψαν τον τροχό, ανάμεσα στους υπόλοιπους χομο χαμπιλις.

Σταματηστε τις αηδίες, να μη χρειάζεται να σας διορθώνω.
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.100
Reaction score
20.576
Δεν υπάρχει αντικειμενικός στόχος, όπως αρέσει να ακούει, ο καθένας. Αλλος θέλει το φαγητό ανάλατο, άλλος χωρίς μπαχάρια του είναι άνοστο, πάντως διαφορές υπάρχουν
Καλά σας κάνουν.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.604
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top