Καλώδια και θύματα

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.668
Για να μην έχετε απορίες, δεν διαφωνώ καθόλου με κανέναν αν μου πει "η λάμπα αυτή σαν ενισχυτής ή ως ντακ μου αρέσει περισσότερο".

Από τη μια πλευρά δε μου καίγεται καρφί τι του αρέσει, κι από την άλλη, δε θα ασχολούμαστε με τις στρεβλές ορέξεις κανενός.

Ωστόσο, αν δηλώνεις πως αυτό το ηχείο ή ;κλπ μηχάνημα, είναι καλύτερο από εκείνο, μεγάλε θέλω αποδείξεις. Μετρήσιμα και αντικειμενικά στοιχεία.

Άλλο πράμα τι σου αρέσει, αδιαφορώ, κι άλλο πράμα να χαρακτηρίζεις καλύτερο το ένα από το άλλο, με δήθεν αντικειμενικά κριτήρια, όταν αυτά δεν υπάρχουν.
Εκεί μεγάλε, σε τσακωσα. :smg:

Εγώ θα σου πω ποιο είναι καλύτερο. 8-)
Αντικειμενικά, με επιχειρήματα.

Εσύ βέβαια, μπορείς να μην επιλέγεις το καλύτερο, αλλά το αντικειμενικά χειρότερο. Κινητό, λάπτοπ, προβολέα, Ντακ, φούρνο μικροκυμάτων, ηχείο, ψυγείο, κλιματιστικό, τηλεόραση, οτιδήποτε, μου είναι αδιάφορο.
Πάρε το χειρότερο. Είχα κάτι σκορδογκαΐλες..
 



leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Ο Λελος ο Πινελος!
Γνωστός ελαιοχρωματιστης που στον ελεύθερο του χρόνο ασχολείται με καλωδια.
Εξειδικευμένος στη δημιουργία σαγρε επιφανειών πάνω σε σπατουλαρισμενους τοίχους! :tongue:
Φίλος του Νίκου του administrator :wink: ..
Μαρουσιωτης παρακαλώ..
Μπορεί να γίνουμε Λέλο μου. :biggrin:
Λέανδρος
 




leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Έλα ρε φτάνει , αφού δεν θέλει.
Εντέλει ρε μάγκες,
Φιλαράκια του λελου απ'το Μαρούσι..
Καμιά μέτρηση/σύγκριση του sketches of Spain που να δείχνει πως παίζει μια υπερστηματαρα σας σε σχέση με το αρχικό έχετε ή πάλι κάνετε τις κοτουλες??
kotes.jpg
 
Last edited:


Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Καμιά μέτρηση/σύγκριση του sketches of Spain που να δείχνει πως παίζει μια υπεστηματαρα σας σε σχέση με το αρχικό έχετε ή πάλι κάνετε τις κοτουλες??
Μα εδώ λέμε για καλώδια και Λέλους.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.923
σε έχει πειράξει που ο προ της Bryston παίζει το δικαναλο ( ξέρω καλύτερα να ακούγαμε mono) καλύτερα απο τον Trinnov?
Στα ππρια μου η προσωπική εκτίμηση του οποιουδήποτε για την ασπρόμαυρη τηλεόραση που είναι και χαλασμένη.
Τελείως.

Αυτό που σου λέω είναι πως είχε βλαβη ο τελικός και είναι ντροπή να το κρύβεις από τα μέλη (και από τον εαυτό σου) για δυο μήνες βγάζοντας συμπεράσματα από χαλασμένα μηχανήματα.
Ντροπή.
 

vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.229
Reaction score
8.109
Εντέλει ρε μάγκες,
Φιλαράκια του λευκού απ'το Μαρούσι..
Καμιά μέτρηση/σύγκριση του sketches of Spain που να δείχνει πως παίζει μια υπερστηματαρα σας σε σχέση με το αρχικό έχετε ή πάλι κάνετε τις κοτουλες??
Νομίζω πρέπει να μας έχεις ταπώσει τώρα.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Στα ππρια μου η προσωπική εκτίμηση του οποιουδήποτε για την ασπρόμαυρη τηλεόραση που είναι και χαλασμένη.
Τελείως.

Αυτό που σου λέω είναι πως είχε βλαβη ο τελικός και είναι ντροπή να το κρύβεις από τα μέλη (και από τον εαυτό σου) για δυο μήνες βγάζοντας συμπεράσματα από χαλασμένα μηχανήματα.
Ντροπή.

Να φύγετε κύριε , να πάτε αλλού , στο νήμα του Jio.

Aν συνεχίσετε, σβήσιμο χωρίς μεταφορά.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.923
Να φύγετε κύριε , να πάτε αλλού , στο νήμα του Jio.

Aν συνεχίσετε, σβήσιμο χωρίς μεταφορά.
Σωστά.

Απαντώ όμως σε κάτι που γράφτηκε εδώ, αλλιώς δημιουργούνται λάθος εντυπώσεις.

Και στο κάτω κάτω, το συγκεκριμένο νήμα έχει διατηρηθεί για να γράφουμε ό,τι νάναι
 



n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Καμιά μέτρηση/σύγκριση του sketches of Spain που να δείχνει πως παίζει μια υπερστηματαρα σας σε σχέση με το αρχικό έχετε
Έχω έτοιμο το Sketches of Spain, έχω έτοιμο και το μετρητικό. Κάποια ιδιαίτερη προτίμηση σε κομμάτι/απόσπασμα;
 


Μηνύματα
763
Reaction score
1.594
στρεβλές ορέξεις
Βρες το λάθος.
ΣταΑυτό που σου λέω είναι πως είχε βλαβη ο τελικός και είναι ντροπή να το κρύβεις από τα μέλη (και από τον εαυτό σου) για δυο μήνες βγάζοντας συμπεράσματα από χαλασμένα μηχανήματα.
Ντροπή.
Στον εισαγγελέα αμέσως.
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Έχω έτοιμο το Sketches of Spain, έχω έτοιμο και το μετρητικό. Κάποια ιδιαίτερη προτίμηση σε κομμάτι/απόσπασμα;
Όποια 5 sec θες, να ανεβάσεις τη καμπύλη όπως θα έπρεπε να είναι και όπως ακούγεται από το σύστημα σου κατά την αναπαραγωγή σε ένα γράφημα για να δούμε τι απόκλιση έχει ή δεν έχει απ'το μουσικό θέμα/αρχείο.:hi:
Μα εδώ λέμε για καλώδια και Λέλους.
kalampoki-draseis-tropoi-xrisis-750x400.jpg
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.274
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top