Καλώδια και θύματα

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Καλέ μου Λέανδρε,δεν πρόκειται να προβώ σε καμία περιττή μετακίνηση τα επόμενα χρόνια.
Θεωρώ επίσης ύψιστο ατόπημα την προτροπή μελών από το forum σε περιττές μετακινήσεις.
θα σε περιμένω και μετά το λοκντάουν bhutia m.. εννοείται ότι τώρα προέχει η υγεία όλων μας!
τι λες λοιπόν?
θα έρθεις τότε??
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
θα σε περιμένω και μετά το λοκντάουν bhutia m.. εννοείται ότι τώρα προέχει η υγεία όλων μας!
τι λες λοιπόν?
θα έρθεις τότε??
Η τυπική λήξη ενός lockdown δεν έχει τόση βαρύτητα ως προς τα μέτρα ατομικής ασφάλειας που καθένας μας πρέπει να τηρεί...Επίσης δεν μένω Αθήνα....
 


Μηνύματα
64
Reaction score
115
Και όπως έχω προτείνει στο παρελθόν, πάρτε όποια καλώδια θέλετε και κάντε Blind tests με διαφορετικές target curves, σε τυχαία σειρά. Αν καταφέρετε να ξεχωρίσετε έστω και μια φορά το καλώδιο που παίζει ( άντε, έστω να διακρίνετε το αγαπημένο σας ανάμεσα στα υπόλοιπα ), εμένα να με φτύσετε.
" όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια '
 




leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Α μα να γειά σου, σωστά το είπες! Για τα λάθος άτομα βέβαια, αλλά σωστά το έθεσες!!
Καθόλου!
Όπου μ έχουν καλέσει έχω παρευρεθεί :sneaky:
Αντιθέτως... αρκετοί που έχουν προσκληθεί από μένα έχουν διαπρέψει στο ρόλο του Πεισθεταιρου στο εν λόγω έργο του Αριστοφάνη!
Στοιχεία, όχι εικασίες!!;)
 
Last edited:







Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Καθόλου!
Όπου μ έχουν καλέσει έχω παρευρεθεί :sneaky:
Αντιθέτως... αρκετοί που έχουν προσκληθεί από μένα έχουν διαπρέψει στο ρόλο του Πεισθεταιρου στο εν λόγω έργο του Αριστοφάνη!
Στοιχεία, όχι εικασίες!!;)
Δεν κάνει επίσης ν'αποπαίρνουμε όσους ευχαριστιούνται τα χόμπι τους χωρίς να βλάπτουν κόσμο...Επισημαίνεται λοιπόν ότι υπάρχουν απλές μέθοδοι να εκτιμήσουμε το δυναμικό εύρος σε δεδομένο setup.
Φίλε @Bhutia γιατί μου έβαλες κι εσύ like, για να σου πω πού μένεις; :D
Δεν το περίμενα να έχεις μείνει πίσω...Ό,τι τοποθεσία θέλει μπορεί να έχει καθένας και αυτό εμφανίζεται στη διεύθυνση IP...
 



Μηνύματα
3.998
Reaction score
3.831
Συμφωνώ απόλυτα, δεν θα είχε την οικονομική ανάγκη άλλωστε. Απλά αισθάνεται πολύ άνετα πλέον σε έναν κύκλο που του καλύπτει την ανάγκη του για επιβεβαίωση.
Να, εγώ (ας πούμε) θεωρώ πολύ πιο τοξικό τέτοιου είδους σχόλιο, σε σχέση με "όποιο προμοτάρισμα" καλωδίου.

Επίσης θεωρώ πολύ ωραίο την δημιουργία "κύκλων".
Το χόμπι αφορά ακροάσεις μουσικής, δηλαδή χαρά.

Η έκθεση μας σε ένα φόρουμ δημιουργεί νομοτελειακά τους από κει και τους από δώ.
Το βρίσκω απόλυτα φυσιολογικό.

Στο παρελθόν δημιουργήθηκαν πολλά παρεάκια και έγιναν πολλές συναθροίσεις μελών.
Θα εξακολουθήσουν να γίνονται.

Το ωραίο είναι ότι απ τα ζαβά δημιουργείται απ τα πλήκτρα, διαλύεται με τη φυσική παρουσία.
Το κακό είναι Ότι τα ζαβά που δημιουργούνται με την φυσική παρουσία, δεν διαλύονται απ τα πλήκτρα.
Νεβερ μαιντ, ανθρώπινο!

Ο κωσταυτιάς που είναι ο πιο ταλιμπανέζος του α' στρατοπέδου είναι από τα πλέον φιλόξενα άτομα και Γ@μώ τα παιδιά.

Τα μαλτ του είμαι σίγουρος ότι θα τα μοιρασθεί με όποιον και να συνευρεθεί (μη με διαψεύσεις παληο...:D).

Ας (ευχολόγιο καλού χριστιανού) μένουμε περισσότερο προς την πλευρά της χαράς(λέω 'γώ):drinks:
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Για οσους νεους στο σαιτ δε γνωριζουν, εαν και φανταζομαι θα εχει ξανααναφερθει καπου, ο αγαπητος μας γκουρου Bhutia ειναι Θιβετιανικης καταγωγης αλλα εδω και πολλα χρονια μενει στο Sikkim.

Παιζει αψογα τα παρκατω μουσικα οργανα : Flute, Yangjey, Drum και Yarka.

Σπαω βεβαια μια υποσχεση που του ειχα δωσει αλλα ειναι για καλο σκοπο, να γελασει.

 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.307
Μηνύματα
2.858.044
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top