Καλώδια και θύματα







vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.228
Reaction score
8.106
none of the above ^

απλά, δεν τον ενδιαφέρει η μουσική ... και πως την ακούει.
μόνο η τεχνολογία και οι αριθμοί.

peace
mate!
Ναι ναι, καλώδιο χοντρό βάζουν αυτοί που τους ενδιαφέρει η μουσική. Άλλη μια κλασική ατάκα... σόρρυ μου διέφυγε...
 




Μηνύματα
908
Reaction score
2.560
Απορία:
Εμένα που κανένα ηχειοκαλώδιο μου δεν ακουμπάει στο πάτωμα, αλλά για όλα τα surrounds τα καλώδια περνάνε απο το ταβάνι, τι θα έπρεπε να έχω κάνει; να κρέμονται τα λούκια 20cm απο το ταβάνι;

Υπάρχουν ανάστροφα Ultra HiEnd καλωδιοστηριχτήρια;
Όσα δε φτάνει ο γιατρός τα κάνει (καλώδιο)κρεμαστάρια...
:tongue:
 





alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.398
Reaction score
27.685
Και αντε τώρα να πεις στον χαϊεντόφιλο ότι ο σωστός ήχος είναι ο ουδέτερος και όχι ο τραβέ. Γιατί αν δεν είναι αυτός τραβέ τότε ποιός;
Παίρνεις καλώδια που μετράνε όπου να 'ναι, παραμόρφωση κατά βούληση, τα μηχανήματα το ίδιο, και ψάχνεις τώρα να βρεις και synergy τρομάρα του, να φτιάξεις στον ήχο χαρακτήρα. Ποιό χαρακτήρα βρε συ; Αυτός είναι ψυχανθενής.

Σιγά μην αλλάξει ο άλλος μετά από 20-50 χρόνια συμβίωσης με συγκεκριμένα ακούσματα, τρόπους και ιδέες. Είναι σα να γκρεμίζεται ο κόσμος του και ξαφνικά βρίσκεται στο κενό. Με τίποτα, θα κάνει τα πάντα για να "αποδείξει", στον εαυτό του, ότι όλα αυτά τα χρόνια και τα χρήματα δεν πήγαν στο πηγάδι.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.103
Reaction score
124.658
Όταν το μπελντενάκι είναι τζάμπα, ενώ το όντιοκουεστ έχει 5 χιλιάρικα, είναι καταδικασμενη υπόθεση στους καβλωδιομανεις το μπελντενάκι.

Τα υπόλοιπα είναι λίγο πολύ γνωστά.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
Αλλαζει, αρκει να του το πει η μις παντοφλα. 🐒
οι ανθρωποι αλλαζουν, προφανως προκεται για ανθρωποειδη
 
Last edited:

Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Αλλαζει, αρκει να του το πει η μις παντοφλα. 🐒
Σιγά μην είναι θέμα παντόφλας. Κι εγώ τρώω παντόφλα κατά καιρούς, αλλά η παντοφλοκρατούσα ούτε καν γνώριζε τί αξία είχαν τα καλώδια που είχα πάνω στο σύστημα. Και φυσικά, την απόφαση για τη πώλησή τους τη πήρα απο μόνος μου, αφού όμως άκουσα τη διαφορετική εκδοχή και πείστηκα.
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.138
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top