Καλώδια και θύματα

Μηνύματα
12.474
Reaction score
14.634

Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Νιρβάνα ; τώρα είναι που είμαι σίγουρος ότι είναι δάκτυλος Bhutia. 😍

Έχε χάρη που δεν θέλω να χαλάσω την αγγελία για κάποιον που δεν ξέρει τα τρελά μας και επίσης δεν ξέρω εαν επιτρέπεται ποστάρισμα στις αγγελίες χα χα , αλλιώς θα σου έλεγα εγώ τι πείραγμα θα σου έκανα. :D

Πείραγμα 1ο : "Αγαπητέ , καλημέρα σας, θα σας ενδιέφερε ανταλλαγή με ακριβότερα Crystal Cable ; Streamer απο ότι διάβασα έχετε ήδη".

Πείραγμα 2ο : "Αγαπητέ καλημέρα σας, θα σας πείραζε να έβαζα την αγγελία σας, ως υπογραφή στο προφίλ μου ; "

:D :D

Αλήθεια πόσο κάνανε αυτά καινούργια ;
Πως βρε παιδί μου φχαριστιέσαι το αγνό το κρασί στο πλαστικό στη λαϊκή? Το housewine που λένε οι τουρίστες? Έ είπα και εγώ να βρω τη νιρβάνα μου με τα αγνά καλώδια, τα μαύρα του κιλού.😀😀
 

Μηνύματα
12.474
Reaction score
14.634
Πως βρε παιδί μου φχαριστιέσαι το αγνό το κρασί στο πλαστικό στη λαϊκή? Το housewine που λένε οι τουρίστες? Έ είπα και εγώ να βρω τη νιρβάνα μου με τα αγνά καλώδια, τα μαύρα του κιλού.😀😀
Πάει και εσύ δηλαδή, non believer. Να, ποιοί απομείναμε δηλαδή ; εγώ άντε και λίγο ο Κος Χρήστος, που έχουμε καλά συστήματα για να ακούμε διαφορές. Α, και ο Κολούμπια.
:D :D
 

Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Πάει και εσύ δηλαδή, non believer. Να, ποιοί απομείναμε δηλαδή ; εγώ άντε και λίγο ο Κος Χρήστος, που έχουμε καλά συστήματα για να ακούμε διαφορές. Α, και ο Κολούμπια.
:D :D
Με αυτά τα στοκ να δεις διαφορές που ακούω :p
 



Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Με αυτά τα στοκ να δεις διαφορές που ακούω :p
Μια χαρά και τώρα δεν σου λέει και κανένας ότι είναι ιδέα σου. :D
Οι διαφοροποιήσεις κατά την εναλλαγή καλωδίων δεν είναι όνειρα αλλά πραγματικότητα. Για να πιάνει όμως καθένας την αξία που έχουν για το δικό του setup πρέπει να ξέρει πώς... ονειρεύονται. :sneaky:
 

Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Οι διαφοροποιήσεις κατά την εναλλαγή καλωδίων δεν είναι όνειρα αλλά πραγματικότητα. Για να πιάνει όμως καθένας την αξία που έχουν για το δικό του setup πρέπει να ξέρει πώς... ονειρεύονται. :sneaky:
Σωστός και πάλι ο Γκουρού μας.
Τα καλώδια είναι το πιο δύσκολο κομμάτι στην αλυσίδα για αυτό και κάποιοι που δεν κατάφεραν να βγάλουν άκρη πήγαν σε ενεργά και στοκ. Όπως και εγώ καλή ώρα😀
 

Μηνύματα
87
Reaction score
161
Καλησπέρα σας!!!
Τα ακριβά καλώδια για ιντερκονεκτ… και ρεύματος είναι μύθος δλδ;
Των ηχείων δεν τα βάζω .. επειδή θεωρώ πως όντως παίζουν το ρόλο τους..
 

Μηνύματα
12.474
Reaction score
14.634
Οι διαφοροποιήσεις κατά την εναλλαγή καλωδίων δεν είναι όνειρα αλλά πραγματικότητα. Για να πιάνει όμως καθένας την αξία που έχουν για το δικό του setup πρέπει να ξέρει πώς... ονειρεύονται. :sneaky:
Σωστός και πάλι ο Γκουρού μας.
Τα καλώδια είναι το πιο δύσκολο κομμάτι στην αλυσίδα για αυτό και κάποιοι που δεν κατάφεραν να βγάλουν άκρη πήγαν σε ενεργά και στοκ. Όπως και εγώ καλή ώρα😀
Πολύ περίεργα μου τα λέτε εσείς οι δύο. :D Για συνεχίστε μπας και καταλάβω. Έχουμε τελικά προσέγγιση δηλαδή ; σαμάνου και γκουρού μετά απο ανταλλαγές απόψεων ετών στο θέμα ;:D
 


D

Deleted member 50795

Guest
Πολύ περίεργα μου τα λέτε εσείς οι δύο. :D Για συνεχίστε μπας και καταλάβω. Έχουμε τελικά προσέγγιση δηλαδή ; σαμάνου και γκουρού μετά απο ανταλλαγές απόψεων ετών στο θέμα ;:D
αρχίσαμε να βλέπουμε νεφελώματα ? :geek:
(..άλλος βλέπει όνειρα λέει..)
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Πολύ περίεργα μου τα λέτε εσείς οι δύο. :D Για συνεχίστε μπας και καταλάβω. Έχουμε τελικά προσέγγιση δηλαδή ; σαμάνου και γκουρού μετά απο ανταλλαγές απόψεων ετών στο θέμα ;:D
Ουδέποτε έγραψα ότι δεν υπάρχουν διαφορές και πρέπει να καταλάβεις απ'όσα έχουν ειπωθεί μέχρι τώρα.Δεν χρειάζεται εξήγηση το όνειρο,αρκεί να γνωρίζουμε πώς ονειρεύονται.
 



Μηνύματα
12.474
Reaction score
14.634
Ουδέποτε έγραψα ότι δεν υπάρχουν διαφορές και πρέπει να καταλάβεις απ'όσα έχουν ειπωθεί μέχρι τώρα.Δεν χρειάζεται εξήγηση το όνειρο,αρκεί να γνωρίζουμε πώς ονειρεύονται.
Μωρέ εσένα σε κατάλαβα, όσο και εαν σου φαίνεται περίεργο τον Κανακιανι δεν έχω καταλάβει. :D
 

Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Ουδέποτε έγραψα ότι δεν υπάρχουν διαφορές και πρέπει να καταλάβεις απ'όσα έχουν ειπωθεί μέχρι τώρα.Δεν χρειάζεται εξήγηση το όνειρο,αρκεί να γνωρίζουμε πώς ονειρεύονται.
Με τόσα όνειρα θα με κάνεις να αρχίσω να ψάχνω ονειροκρίτη :p
 


Μηνύματα
12.474
Reaction score
14.634
Με τόσα όνειρα θα με κάνεις να αρχίσω να ψάχνω ονειροκρίτη :p
Καλά μη με παρεξηγείτε, ξύπνησα βαριά πριν καμιά ώρα και δεν μπορώ να συνέλθω με τίποτε απο τότε, μου τελείωσε και ο καφές και βαριέμαι να πάω να πάρω. Χωρίς καφέ είναι σα να μιλάτε σε ζόμπι, δεν έχω και έμπνευση κιόλας.

Άνοιξα ραδιόφωνο και ακούω Νάντια Κοντογεώργη στο Δεύτερο, όλο κάτι περιέργα ηλεκτρονικά ή hip hop R&B afrohouse βάζει καινούργια από την σκηνή της Νεας Υόρκης. Και δεν της φαίνεται. :) Πανέξυπνη είναι.
I am shutting up now. :D
 
Last edited:


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.596
Μηνύματα
2.867.264
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top