Κρεβάτι - στρώμα

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.984
John, όπως σε κόβω από τις φωτογραφίες χρειάζονται τόσοι johns για να κάνουν 'μια Melina' που αν μπείτε όλοι σε ένα κρεβάτι με μια γυναίκα δίπλα (όχι τη γυναίκα μου, ρε >:() θα γίνει το 'πάρτυ...' του αιώνα :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 

Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.378
Γιατί όχι και ένα τέτοιο topic;

Ψάχνω να αλλάξω κρεβάτι και στρώμα. Γύριζα σήμερα στα γνωστά... duxiana, elite strom, cocomat kai media strom.

Έχει κανείς άποψη/εμπειρία επί του θέματος;
Μπορείς να τα πάρεις με τη σειρά τα μαγαζιά και να ξαπλωνεις όπου σου λένε...

Σημαντικό ειναι να ξέρεις εκ των προτέρων τι ζητάς,τι απαιτήσεις εχεις απο ενα στρώμα και τι πόσο χρημάτων εισαι διατεθειμένος να διαθέσεις.θελεις / θέλετε να ειναι μονοκομματο η προτιμάτε δυο μονα.

Υπάρχει θέμα αλλεργίας η προδιάθεση αυτής?

Τα κοινά στρώματα πρέπει να αντικαθίστανται κάθε 8 περίπου χρόνια.

Πολύτιμες συμβουλές σου δίνει ένας ειδικευμένος πάνω στο είδος πωλητής,λαμβάνοντας υπ όψιν του την σωματική σου διάπλαση ( ύψος,βάρος) ....
 

Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.378
Μπορείς να τα πάρεις με τη σειρά τα μαγαζιά και να ξαπλωνεις όπου σου λένε...

Σημαντικό ειναι να ξέρεις εκ των προτέρων τι ζητάς,τι απαιτήσεις εχεις απο ενα στρώμα και τι πόσο χρημάτων εισαι διατεθειμένος να διαθέσεις.θελεις / θέλετε να ειναι μονοκομματο η προτιμάτε δυο μονα.

Υπάρχει θέμα αλλεργίας η προδιάθεση αυτής?

Τα κοινά στρώματα πρέπει να αντικαθίστανται κάθε 8 περίπου χρόνια.

Πολύτιμες συμβουλές σου δίνει ένας ειδικευμένος πάνω στο είδος πωλητής,λαμβάνοντας υπ όψιν του την σωματική σου διάπλαση ( ύψος,βάρος) ....

....συνεχεια..

...και αυτη της συντροφου σου,γι αυτο ενδεικνυται να παρευρισκεται κι αυτη στην αναζητηση στρωματος.

Κοιμαμαι σε Tempur στρωμα και δεν θα το αλλαζα,εκτος κι αν η εναλλακτικη ηταν στρωμα "θαλασσης"...



 



D

Deleted member 23222

Guest
Μπορείς να τα πάρεις με τη σειρά τα μαγαζιά και να ξαπλωνεις όπου σου λένε...
....
Αν του εξηγήσω ότι εγώ το θέλω πιο πολύ για να κοιμάμαι,υποθέτω ότι θα την γλυτώσω..σωστά??
 



Μηνύματα
705
Reaction score
995
Media Strom Optimum Platinum.
Ένα με το στρώμα.

Από τις πιο high end αγορές μου.

Και τώρα κάπως μου ήρθε και πάω να την :sleep:
 

Μηνύματα
5
Reaction score
1
Καλημέρα σας,
είμαι προπτυχιακή φοιτήτρια στο Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων και Επικοινωνίας.
Διεξάγω, λοιπόν μια έρευνα για την πτυχιακή μου εργασία σχετικά με την εταιρεία "Cocomat" .

Θα χαιρόμουν πολύ αν μπορούσατε να μου απαντήσετε στο παρακάτω ηλεκτρονικό ερωτηματολόγιο που βρίσκεται σε αυτό το link:
https://docs.google.com/forms/d/1Cnudowhfzdcq1yaZtZiLJlLE6SPyio3KqRIizGW2KIM/edit

Σας ευχαριστώ για την βοήθεια!
 


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
τι φαση ρε παιδια? σκανε ερωτηματολογια απ το πουθενα?
δοκιμαζουμε στρωματα μηπως κι ετσι?
 

Μηνύματα
5
Reaction score
1
Καλημέρα σας,
είμαι προπτυχιακή φοιτήτρια στο Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων και Επικοινωνίας.
Διεξάγω, λοιπόν μια έρευνα για την πτυχιακή μου εργασία σχετικά με την εταιρεία "Cocomat" .

Θα χαιρόμουν πολύ αν μπορούσατε να μου απαντήσετε στο παρακάτω ηλεκτρονικό ερωτηματολόγιο που βρίσκεται σε αυτό το link:
https://docs.google.com/forms/d/1Cnudowhfzdcq1yaZtZiLJlLE6SPyio3KqRIizGW2KIM/viewform

Σας ευχαριστώ για την βοήθεια!

Υ.Γ. Είμαι λίγο άσχετη με ότι έχει να κάνει με τα forums το πρώτο σχόλιο μου έχει λάθος link και αυτό είναι το σωστό. μπορείτε να μου πείτε πως να διαγράψω το πιο πάνω σχόλιο έτσι ώστε να μην μπερδεύεται όποιος πάει να κάνει συμπλήρωση;
 
Last edited:

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.874
Reaction score
20.366
Δεν μπορείς να διαγράψεις το σχόλιό σου. Επίσης, καλό θα ήταν να ανοίξεις ένα καινούριο θέμα στην κατηγορία "Λοιπά Θέματα" για να ζητήσεις βοήθεια με την πτυχιακή σου.
 

Μηνύματα
5
Reaction score
1
Δεν μπορείς να διαγράψεις το σχόλιό σου. Επίσης, καλό θα ήταν να ανοίξεις ένα καινούριο θέμα στην κατηγορία "Λοιπά Θέματα" για να ζητήσεις βοήθεια με την πτυχιακή σου.
Ωραια ευχαριστω πολυ για την διευκρινηση γιατι πραγματικά είμαι τελείως ανίδεη!
ααα συγνωμη αν σας χαλασα το Post!

Καλο σας μεσημέρι!
 

Μηνύματα
414
Reaction score
118
Έχω προμηθευτεί έως σήμερα 3 cocomat στην πάνω κατηγορία τιμής αφού είχα δει και δοκιμάσει ότι υπήρχε ..
Δε μπορώ να κοιμηθώ πουθενά αλλού πλέον όσο κι αν αυτό ακούγεται κάπως.

Η συντήρησή τους δε μας δημιούργησε ποτέ πρόβλημα μιας και ή την αποδέχεσαι ή κάνεις άλλη επιλογή. Στην αρχή μάλιστα τους καλούσαμε κι έκανε συνεργείο τους τις αλλαγές χωρίς κόστος.

Όταν και όποτε τους χρειαστήκαμε για τα κρεβάτια ή κάποια έπιπλα ποτέ δε μας απογοήτευσαν.

Το σημαντικό είναι πως ότι κι αν επιλέξεις πρέπει να το δεις ως επένδυση. Μία από τις καλύτερες που μπορείς να κάνεις για το ταλαιπωρημένο σου κορμί, άρα ψάξε και βάλε σε 2η θέση το κόστος.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.984
Από όσα δοκίμασα και εγώ και η κυρά καταλήξαμε στο dunlopillo.
Ξεκάθαρα πάμε σε στρώμα αφρού, καμία σχέση με τα ελατήρια, και μεταξύ cocomat, tempur και dunlopillo καλύτερη αίσθηση είχε το τελευταίο καθώς και μια σειρά από άλλα τεχνικά πλεονεκτήματα. Έχουμε καταλήξει στο μοντέλο celsion plus που το πάνω μέρος είναι πιο μαλακό και θερμορυθμιστικό.
Έχει κανείς εμπειρία συμβίωσης με τέτοιο στρώμα να μας πει αν αντιμετώπισε κάποιο θέμα με τα χρόνια είτε με το στρώμα είτε με την εταιρεία;
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Θυμάμαι ότι παλιά μύριζαν λαστιχίλα μετά απο λίγα χρόνια.
 


profi

Γκαντεμόσαυρος του λασπολόγου
Μηνύματα
802
Reaction score
1.438
my 2 cents...
σε πρόσφατη έρευνα αγοράς κ αφού είχαν δοκιμαστεί στρώματα από τις γνωστές εταιρίες που αναφέρονται εδώ,είχαμε αποφασίσει για tempur,σίγουρα...είδαμε όμως τελευταίο ένα στρώμα από τον Κατσάμπα κ πήραμε αυτό τελικά.
ήταν πιο βολικό,δεν είχες αυτή την αίσθηση οτι σε ρουφάει κ δεν μπορείς να σηκωθείς...υποκειμενικά όλα αυτά φυσικά.
αλλά η ποιότητα κατασκευής είναι καλή,ανεξάρτητα ελατήρια κ ξεχωριστό memory foam απο πάνω που το αλλάζει όποτε θέλει κανείς με όποιο θέλει.
 


Τελευταια Μηνυματα

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top