Κυτίο παραπόνων

Μηνύματα
2.303
Reaction score
5.358
Έχω ξαναδιαβάσει αυτόν τον όρο πριν λίγο καιρό, μα δεν τον ξέρω. Τι σημαίνει?
Πάω εγώ δηλαδή στο τι θα φάμε σήμερα και ποσταρω ξαφνικά, πρωί πρωί, μια μερίδα μπάμιες...... Και γίνετε της πτνς για όλη την ημέρα.... :tongue:
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Ακριβώς αυτό που λέει ο Dretman, πολύ μεγάλη απέχθεια για τις μπάμιες ενώ για παϊδάκια, προβατίνες κλπ πολλά likes σε αυτόν που ποστάρει, φιλιά αγκαλίτσες' έλεος, ο Μπρέτσος είναι δύο μέρες που είναι απών από τη σχετική ενότητα πιθανόν για να εκφράσει τη δυσαρέσκειά του (μπορεί όμως και να τον έχουν φάει οι λύκοι εκεί που πήγε να μαζέψει τσουκνίδες, ποιος ξέρει)..
 









D

Deleted member 23222

Guest
Μαρκάρετε τα κομμουνάκια με ένα κόκκινο φόντο να τα ξεχωρίζουμε από μακρυά.
Κλειδωμένο.
Θα ερεθίζει και τους ταύρους... :tongue:
 
Last edited by a moderator:




Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Να ξεκινήσουμε petition για την επιστροφή του Ακαρλου, μπας και μπορέσετε να την αλλάξετε :laugh::geek:
Δε θα ήμουν και πολύ αισιόδοξος ως προς τη μακροημέρευση ενός τέτοιου νήματος...
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.036
Reaction score
41.303
ο Μπρέτσος είναι δύο μέρες που είναι απών από τη σχετική ενότητα πιθανόν για να εκφράσει τη δυσαρέσκειά του (μπορεί όμως και να τον έχουν φάει οι λύκοι εκεί που πήγε να μαζέψει τσουκνίδες, ποιος ξέρει)..
Εγώ παρέμεινα και συνεχίζω να ποστάρω μπάμιες, ακόμα και σήμερα που δεν μου ευχήθηκε κανείς με τις εορταστικές μπάμιες δεν κρατάω κακία σε κανέναν... 🤣
Εσύ βλέπω τη έκανες...:(
 


gid

Μηνύματα
7.316
Reaction score
8.540
Τυπική ζέστη Σεπτεμβρίου έχουμε, και ποτέ δεν βλέπουμε αξιόλογη πτώση θερμοκρασίας αυτό το μήνα. Ανακούφιση έρχεται τον Οκτώβριο. Στην Αττική τουλάχιστον.
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.125
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top