Κόστος καλωδίωσης

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.494
Reaction score
50.809
Υπαρχει μια ιδιαιτεροτητα εδω.Αυτη την φορα,το "καλυτερο" ειναι και φθηνοτερο :p
- είχα αρχίσει να ανησυχώ . . . γεράσαμε ; μαλθακώσαμε ; τα βρήκαμε ; :o
 

I

iason

Guest
Μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μη λες..


:p
Ελα ρε Επιστήμονα Ευγένεια !!:wink:
[DOUBLEPOST=1485440198][/DOUBLEPOST]
- Vakis2000 , μήπως το πρόβλημα έγκειται στην επαφή αλλά από μέσα ( εσωτερικό της συσκευής ) ;

- ως προς το αέναο ερώτημα του ρόλου των καλωδίων , ακούω διαφορές από το ένα στο άλλο , αλλά αυτές δεν αντανακλώνται στο κόστος κτήσης , οπότε και τα δύο αντίπαλα στρατόπεδα έχουν δίκιο

- πρώτη φορά ανοίγει νήμα γιά καλώδια , και δεν γίνεται της πουτ@ν@ς . . . :thumbsdown:
Περίμενε ,πολύ βιάζεσαι ....:D
 




Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.170
Reaction score
8.178
Λοιπόν κατόπιν των παραπάνω,

παρακαλώ να μου προτείνετε, ένα σετάκι καλώδια 0,50 μ μέχρι 150 ευρώ (για backup φυσικά ;)).
 



Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.459
Reaction score
74.955
Κι εγώ έχω μεγάλε κάτι μογκάμια με νώιτρικ, μόνο 44,5 εβρά. :rolleyes::rolleyes:

Ανοίξτε αγγελία ή στείλτε PM. :rolleyes:
 

Ν

Νίκος Σταθόπουλος

Guest
Λοιπόν κατόπιν των παραπάνω,

παρακαλώ να μου προτείνετε, ένα σετάκι καλώδια 0,50 μ μέχρι 150 ευρώ (για backup φυσικά ;)).
Δεδομένου ότι ήδη έχεις ένα αξιοσέβαστο σετ καλωδίων, τί σε ενοχλούσε στα kimber και τι ζητάς ακριβώς; Επίσης, για τί μηχανήματα μιλάμε;
 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.170
Reaction score
8.178
Κι εγώ έχω μεγάλε κάτι μογκάμια με νώιτρικ, μόνο 44,5 εβρά. :rolleyes::rolleyes:

Ανοίξτε αγγελία ή στείλτε PM. :rolleyes:
Επειδή πιάνομαι λίγο άσχετος, νώιτρικ τι είναι? Αν κάνουν για την περίπτωσή μου τα κατοχυρώνω εγώ!
 

Ν

Νίκος Σταθόπουλος

Guest
Επειδή πιάνομαι λίγο άσχετος, νώιτρικ τι είναι? Αν κάνουν για την περίπτωσή μου τα κατοχυρώνω εγώ!
Αφού δεν ξέρουμε ακόμα τη περίπτωσή σου. Χωρίς να θέλω να μειώσω την αγγελία του zizik, γιατί βιάζεσαι; Πάρε το χρόνο σου να δούμε τι συμβαίνει πρώτα.
 




PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
Χμμμ και γιατί η belden και η mogami έχουν τόσους μα τοοοοσους διαφορετικούς κωδικούς;
Και παιζουν όλοι το ίδιο;
Είν'αυτό που εγώ λέω νιούτρικ.

Ένας βερος άγγλος, κι ο άλλος από Αριζόνα.
Κατι σαν "Αθηνάι Πατράι" :p
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.459
Reaction score
74.955
Είν'αυτό που εγώ λέω νιούτρικ.

Ένας βερος άγγλος, κι ο άλλος από Αριζόνα.
Μήτε Αριζόνα, μήτε Αγγλία. :rolleyes:
Η γερμανική προφορά του eu είναι ώι.


H Neutrik είναι εταιρεία του Liechtenstein.

Αφού δεν ξέρουμε ακόμα τη περίπτωσή σου. Χωρίς να θέλω να μειώσω την αγγελία του zizik, γιατί βιάζεσαι; Πάρε το χρόνο σου να δούμε τι συμβαίνει πρώτα.
Δεν είναι αγγελία, δεν πουλάω τίποτα. ;) Μπήκε όμως μία που μετά αφαιρέθηκε. :thumbsup:
 
Last edited:


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.459
Reaction score
74.955
Στα αγγλικά είναι νιούτρικ .
Τα Teufel, που κάποτε τα αγαπούσαν οι παλιοί του AVsite, τα προφέρεις Τιούφελ ή Τώιφελ; :D
Έχω ακούσει και Τέουφελ βέβαια. :)
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.763
Μηνύματα
2.875.068
Members
37.946
Νεότερο μέλος
evans1831
Top