Μένω σπίτι! Με τι ασχολούμαι;

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
Δεν είναι πλήρες ακόμα (early access) .
Στο assetto πάντα με κούραζαν τα menu και άλλα πράγματα.
Σε ήχο - γραφικά μου αρέσει πιο πολύ αυτό. Και σαν οδήγηση - FFB νομίζω είναι καλύτερο.
Περί ορέξεως όμως δεν μπορώ να πω...
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058
Πριν λιγο μιλησα με φιλο,εργενη και αυτη τη περιοδο και ασχετος.Λοιπον τι εκανε το ΣΚ που μας περασε........πηρε απο φαρμακειο αυτο το υγρο που πινεις οταν ειναι να κανεις κολονοσκοπηση. Επινε ολο το ΣΚ και "καθαρισε" τελειως,οπως μου ειπε. Ηθελε χρονια να το κανει,αλλα ποτε δεν εβρισκε την ευκαιρια :headbang:
έχει σκοπό να δοκιμάσει μήπως τίποτα καινουρια κόλπα; :whistling: :p:laugh:
 

Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.413
Το πίεσες λίγο μετά τη μέση και το έκαψες. Τρίψτο λίγο να φύγει η μαυρίλα.



Ωραίο φαίνεται, αλλά 7,5 λεπτά βίντεο σε Nascar πίστα δε βλέπω, πού να χτυπιέστε. Λογικό να πονάς με τόσο οβάλ. :biggrin:
τσου
της κοπης ηταν αυτο το σημαδι , δεν ηταν δικο μου
 


Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.183
Reaction score
27.660
Επινε ολο το ΣΚ και "καθαρισε" τελειως,οπως μου ειπε. Ηθελε χρονια να το κανει,αλλα ποτε δεν εβρισκε την ευκαιρια
Και ποιό το κέρδος από αυτή την ενέργεια;
Γιατί το κάνει κάποιος; Έχει κάποιο όφελος;
Δεν ξέρω καθόλου σχετικά, γι΄ αυτό ρωτάω.
Οι γιατροί;
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Πριν λιγο μιλησα με φιλο,εργενη και αυτη τη περιοδο και ασχετος.Λοιπον τι εκανε το ΣΚ που μας περασε........πηρε απο φαρμακειο αυτο το υγρο που πινεις οταν ειναι να κανεις κολονοσκοπηση. Επινε ολο το ΣΚ και "καθαρισε" τελειως,οπως μου ειπε. Ηθελε χρονια να το κανει,αλλα ποτε δεν εβρισκε την ευκαιρια :headbang:
Και ήθελε καθαρό αντεράκι γιατί; :whistling:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058
αυτην την εκδοχη δεν την ειχα σκεφτει......;)
μη σε πάρω στο λαιμό μου.......
μπορεί όντως ο άνθρωπος να είπε την αλήθεια...μην αρχίζεις να τον κοιτάς περίεργα εσύ τώρα..... :laugh: :lol: :lol:
 

Μηνύματα
13.610
Reaction score
6.566
Και ήθελε καθαρό αντεράκι γιατί; :whistling:
Οι γιατροι προφανως και δεν το συνιστουν,παρα μονο αν χρειαζεται να κανεις την εξεταση.Θεωρητικα "αδειαζεις" τελειως (εννοειται οτι για οσο το κανεις πινεις υγρα,σουπιτσες κλπ, δεν χλαπακιαζεις πιτογυρα),αλλα δεν ξεω αν αυτο βοηθα στην υγεια του εντερου.Τωρα γιατι το εκανε,εκτος απο την πονηρη εκδοχη (μεγαλος γυναικας,αλλα καπου εκει στα 45-50 πολλοι απο δαυτους ειναι που περνουν "απεναντι".......),μπορει να ειναι ηθελε να νιωσει σαν μαγειριτσα (μερες που ερχονται).
 







Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.446
Σήμερα είχαμε πάλι κούρεμα @melina. :p :p

IMG_20200409_154332.jpg


IMG_20200409_163912.jpg


Το μοίρασα σε τρεις μέρες γιατί δε βλέπω γύρινο φως. Αύριο κάτω και τέλος.

IMG_20200409_154421.jpg


Δείτε επίσης τι κάνουν οι ευκάλυπτοι στις μάντρες (και τις αποχετεύσεις, δυο χρόνια σκάβαμε και κόβαμε μέχρι να τελειώσει ο εφιάλτης), και γιατί κάνω σαν τρελλός να τους ξανακλαδέψω. Παρακάτω έπεσε πριν λίγα χρόνια και αντικαταστάθηκε με χαμηλή πέτρινη την οποία πληρώσαμε μισή-μισή με την Αρτεμούλα.


IMG_20200409_163518.jpg




Α, τα αποτελέσματα του μέτριου πατήματος της ασφάλτου στις άκρες του ολόφρεσκου προεκλογικού δρόμου...
Διαπέρασε 15 εκατοστά χαλίκι και 7-8 εκατοστά άσφαλτο το αγκάθι (άκανθος ο ορίτζιναλ, του Κορινθιακού ρυθμού). :party:


IMG_20200330_140543.jpg
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
Όσο τους κλαδεύεις τόσο θα δυναμώνουν, τώρα έχει γίνει η ζημιά δεν μαζεύεται. Θα βρίσκεις ρίζες τους μέχρι μέσα στο μίνι. Κάποια μέρα θα ξυπνήσεις και θα έχεις κλαριά από πάνω σου. Δεν σε ζώσει τίποτα, φεύγα και ούτε το βλέμμα σου μη γυρίσεις πίσω.
Στη δεύτερη φωτογραφία τις μας δείχνει ο κύριος; να δείτε που αυτός θα κουρεύει και το πλακόστρωτο.

Ποιος να ξέρει τι πέτρινη μάντρα φτιάξανε; από τα λιντλ θά 'ναι
 


Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Σήμερα είχαμε πάλι κούρεμα @melina. :p :p

View attachment 160788

View attachment 160789

Το μοίρασα σε τρεις μέρες γιατί δε βλέπω γύρινο φως. Αύριο κάτω και τέλος.

View attachment 160790

Δείτε επίσης τι κάνουν οι ευκάλυπτοι στις μάντρες (και τις αποχετεύσεις, δυο χρόνια σκάβαμε και κόβαμε μέχρι να τελειώσει ο εφιάλτης), και γιατί κάνω σαν τρελλός να τους ξανακλαδέψω. Παρακάτω έπεσε πριν λίγα χρόνια και αντικαταστάθηκε με χαμηλή πέτρινη την οποία πληρώσαμε μισή-μισή με την Αρτεμούλα.


View attachment 160791



Α, τα αποτελέσματα του μέτριου πατήματος της ασφάλτου στις άκρες του ολόφρεσκου προεκλογικού δρόμου...
Διαπέρασε 15 εκατοστά χαλίκι και 7-8 εκατοστά άσφαλτο το αγκάθι (άκανθος ο ορίτζιναλ, του Κορινθιακού ρυθμού). :party:


View attachment 160795

Θυμάμαι ήμουν μικρός 10-11 χρόνων και υπήρχε ένα μέρος περίπου 800 m μακριά από το σπίτι μου με ελάχιστα σπίτια το ένα πολύ μακριά από το άλλο και λίγο πιο πέρα άρχιζαν οι πρόποδες του βουνού σε εκείνο το μέρος σε κάποιο σημείο που ήταν πολύ ανοιχτό και φυσούσε σχεδόν πάντα αέρας υπήρχε ένας μεγάλος ευκάλυπτος που από μακριά άκουγες τον ήχο από τον αέρα στα φύλλα του.
Κάποια στιγμή σε ένα διπλανό οικόπεδο άρχισαν εκσκαφές για να φτιάξουν οικοδομή, η απόσταση από τον ευκάλυπτο ήταν περίπου 20 m και σε βάθος τριών μέτρων υπήρχε χοντρή ρίζα κομμένη από το μηχάνημα που ήταν σίγουρα από τον ευκάλυπτο γιατί δεν υπήρχαν άλλα δέντρα εκεί παρά μόνο κάτι μικροί θάμνοι!
Και στο σπίτι της μάνας μου στο πλάι της πολυκατοικίας υπήρχαν δύο ευκαλυπτοι που τους έκοψαν γιατί διέλυσαν την αποχέτευση, οι μαλάκες τι τους έφταιγαν τα δεντράκια.. να φτιάξουν αποχέτευση με ατσάλινους σωλήνες. :p
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.193
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top