Μήπως ονειρεύομαι; CHAOS hypercar

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Απάντηση στο θέμα! Ναι ονειρεύεσαι!
Ναι... έχουν καταπιεί όλες τα @@ τους...
Μιλάμε η Ferrari, έχει σταματήσει την παραγωγή, και περιμένει με αγωνία τα αποτελέσματα!!!
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
κάποιο θα πρέπει να προσέξουν μη δαγκώσουν τη γλώσσα τους και τρέχουν στα επείγοντα για αντίδοτο..
τον έχετε κρεμάσει τον Πανόπουλο χωρίς να έχει φτάσει η 1/11 που είπε ότι θα το παρουσιάσει...
Φυσικά και κάποιοι θεωρούν ότι γνωρίζουν καλύτερα από τον Πανόπουλο τις δυνατότητες του chaos..
συνεχίστε τώρα..
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.538
Reaction score
76.914
Λογικό εφόσον @leandros κ @Rosinante είναι σε σχέση
.
ας ελπίσουμε πως όχι...
ξερς...η Ρόζυ δεν είναι από τις παραδοσιακές γυναίκες....
το βάζει το στραπονάκι της :laugh:
 

vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.225
Reaction score
8.100
κάποιο θα πρέπει να προσέξουν μη δαγκώσουν τη γλώσσα τους και τρέχουν στα επείγοντα για αντίδοτο..
τον έχετε κρεμάσει τον Πανόπουλο χωρίς να έχει φτάσει η 1/11 που είπε ότι θα το παρουσιάσει...
Φυσικά και κάποιοι θεωρούν ότι γνωρίζουν καλύτερα από τον Πανόπουλο τις δυνατότητες του chaos..
συνεχίστε τώρα..
Έτσι ακριβώς.
 




daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.538
Reaction score
76.914
Αμα φτιαξει ο πανοπουλος αυτοκινητο ετσι οπως το λεει, εγω θα φτιαξω το chaos hypercable και θα μου κανει σεφτε ο Λεανδρος... :D
να ναι από μαλακό υλικό μόνο....να μην ζορίζει... :roflmao:
 

Μηνύματα
297
Reaction score
426
Ρε σεις υπαρχουν ανθρωποι που πουλανε βαζακια αδεια "γεμισμενα" με αερα. Και βγαζουν λεφτα γι αυτο...σας πειραξε ενας που πουλαει αμαξι???
Δεν εχω δει κανενα βιντεο ουτε ξερω ποσο ψωνισμενος ειναι. Απλα εχω διαβασει καποια διασπαρτα κειμενα για τον εν λογω τουτου που φτιαχνει.

Για μενα μονο μπραβο αξιζει και το τι θα γινει θα το δειξει η ιστορια και η νεκροψια!

Μα ποσο μικροψυχοι ειστε μερικοι....ημαρτον...

Αν μπορειτε καντε το ιδιο να σας δουμε και εσας και να σας κριτικαρουμε. Τουλαχιστον περιμεντε να βγει ζωντανα και να οδηγηθει, κριθει και μετα μιληστε...

Μονο για στραπον ειστε μερικοι μου φαινεται...
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.028
Reaction score
124.482
Μακάρι ο άνθρωπος να ξεπεράσει τις προσδοκίες μας.

Απλώς έχει βάλει τόσο ψηλά τον πήχη, που είναι λογικό και επόμενο να κρατάμε όλοι μας μικρό καλάθι, να έχουμε σοβαρές επιφυλάξεις, ακόμα και οι πλέον καλοπροαιρετοι μεταξύ μας.
 

Μηνύματα
1.449
Reaction score
6.710
Απάντηση στο θέμα! Ναι ονειρεύεσαι!


Μιλάμε η Ferrari, έχει σταματήσει την παραγωγή, και περιμένει με αγωνία τα αποτελέσματα!!!
Ούτε κατά διάνοια.... εννοείται
Αλλά δεν είναι αυτό το ζητούμενο.
Το ζητούμενο είναι ότι αν βρεθεί πουθενά με έναν ιδιοκτήτη Ferrari να μπορεί να του σπυρει τον φόβο σε εθνική ή ακόμα και πίστα.....κατά εμέ θα το κάνει και το λέω αυτό γιατί αυτός είναι ο στόχος της εταιρείας.

αν τον πάρουν χαμπάρι οι Άραβες θα παραγγείλουν από 2.... Και μπράβο του μόνο ένας μισοτρελος θα έκανε κάτι τέτοιο οπότε πρέπει να του δώσουμε ελαφρυντικά για την όλη συμπεριφορά.

Να τελειώσει με το καλό κ βλέπουμε.
 

Ndis

Titika
Μηνύματα
1.841
Reaction score
4.565
Στό ρόλο του σκατόψυχου που γράφουν και οι καβλωδιολάγνοι σας γράφω οτι έχω διαβάσει ρεαλιστικότερα παραμύθια σε γκρουπ επίπεδης γης στο fb! Φραπελία και νερό του καματερού μαζί...
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.325
Reaction score
74.372
και το λέω αυτό γιατί αυτός είναι ο στόχος της εταιρείας.
Είναι αυτός ο στόχος ή ελπίζει να είναι proof of concept προς ενδιαφερόμενες εταιρείες;
 

Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.733
Reaction score
28.010
Ναί.... ,
Chaos , θα λέμε και θα κλαίμε !


- * .....παρακαλείστε να μην τσιτώνετε το παλικάρι - κ. Πανόπουλο - γιατί θα βάλει τον κ. πρωθυπουργό να το παρουσιάσει , στις 30-10 , με άκρα μυστικότητα στην Ακρόπολη .
" Άιντε " .
 
Last edited:

Μηνύματα
1.243
Reaction score
2.188
Όσον αφορά μερικά από τα παραπάνω σχόλια: Όταν δεν είσαι εργοστάσιο - εταιρεία κλπ και πάς να κάνεις κάτι τέτοιο χρειάζεσαι μεταξύ άλλων διαφήμιση "θετική" ή/και "αρνητική". Όταν δεν έχεις τα φράγκα για διαφήμιση καταφεύγεις στα σύγχρονα μέσα... δλδ teaserς, youtubers, facebook trash, forums κλπ θέλω να πω ότι ο Σπύρος είναι παλαβός ως προς την υλοποίηση ενός τέτοιου εγχειρήματος όχι ως προς τον τρόπο που το τρέχει... κατά τα άλλα ο ίδιος χαμός είχε γίνει παλαιότερα όπου με ένα lancer evo προκαλούσε όλους τους γνωστούς βελτιωτές παγκοσμίως και τελικά... τους την σφύριξε... θα έχει πλάκα να επαναληφθεί το σχέδιο πάντως.
Anyway εγώ θέλω να μάθω για τα μηχανήματα που έχει αποκτήσει κυρίως δεν με ενδιαφέρει καθόλου το θέμα του χάος. Ειδικότερα για τον κλίβανο υποπίεσης για ψήσιμο ανθρακονημάτων... πχ μιας και κάνουμε ποδήλατο μερικοί εδώ τι πλαίσια θα μπορούσε να ψήσει κάποιος εκεί μέσα... και πολλές άλλες εφαρμογές. Με τα αμιγώς ηλεκτρικά οχήματα δε, είναι ευκαιρία να ξεκινήσει κάποιος παραγωγή τώρα και θεωρώ και το έχει δει αυτό και είναι εφικτό. Η τεχνογνωσία απ το χάος με τα αράβικα πετροντόλαρσ μπορεί να αποτελέσει απαρχή για ένα τέτοιο εγχείρημα. Πολύ δύσκολο στην χώρα μας λόγω των γνωστών στρεβλώσεων, ανέφικτο σε καμία περίπτωση. Δύσκολο πολύ όμως με υψηλό ρίσκο. Και σήμερα υπάρχουν τα μέσα να προσελκύσεις επενδυτές ειδικά αν το πας αλλά Μάσκ το θέμα δημιουργώντας ντόρο εκεί που δεν υπάρχει - το γνωστό σαξέσ στόρυ που όλου αγαπούν στις μέρες μας. Και θα αποκαλέσω την Ελλάδα χώρα προσωπικά όταν δεν θα ξανά ακούσω ότι η βαριά βιομηχανία είναι ο τουρισμός...
 

Μηνύματα
29.002
Reaction score
23.006
ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΟΥΣ ΑΡΑΒΕΣ ΓΙΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΑΛΑΚΕΣ....

ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ 12 ΜΥΡΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ ΣΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΔΟΚΙΜΑΣΤΟ

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ 2-3 ΣΙΡΟΝ ΝΑ

ΚΑΘΟΝΤΑΙ....

ΚΑΙ ΝΑΙ....Η ΒΑΡΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΗΤΑΝ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ.

ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΛΕΕΙ Η ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

ΚΑΙ Η ΚΟΙΝΗ ΛΟΓΙΚΗ.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.538
Reaction score
76.914
κάποτε τα ίδια έλεγαν κ για τον Ιλον Μάσκ….
άφραγκος αλλά με μεγάλες ιδέες….
το θέμα είναι να πείσεις τον επενδυτή που έχει ψώρα για τέτοια….
ας περιμένουμε….
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.190
Μηνύματα
2.855.499
Members
37.876
Νεότερο μέλος
grgstrts33
Top