Μετά από benq w1070 τι;

Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
Φωτογραφισε τες καλυτερα μαζι με σχολια ,αφου το εχεις .... ;)
Ον αξις και οφ αξις την παλια και την νεα στις ιδιες μοιρες περιπου εαν μπορεις ...
 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
6.923
Reaction score
7.992
Από έχω προσέξει στον δικό μου, σχετικά με το μαύρο: Νομίζω τον κυριότερο λόγο σε αυτό τον παίζει ο χώρος, και η οθόνη προβολής. Άρα μικρές επεμβάσεις στον τομέα αυτόν με μόνη την αλλαγή προβολέα. Το σωστό θα ήταν να υπήρχε ειδικός χώρος για το home cinema κατάλληλα διαμορφωμένος, κάτι πολύ δύσκολο για τα δεδομένα του μέσου οικογενειάρχη.

Έτσι υπάρχει συμβιβασμός.
 

Μηνύματα
386
Reaction score
966
Η celexon είχε φτάσει εδώ και περίπου 10 μέρες αλλά σήμερα κατάφερα να ψήσω φίλο που έχει τα εργαλεία να την ταβανοσουμε! Πρώτες εντυπώσεις πολύ καλές! Κάνω το πρώτο τέστ με blue ray Pacific rim τώρα σαν να έχει ανέβει το contrast! Περισσότερες εντυπώσεις από βδομάδα γιατί έχω μείνει από pc.. πάντως είναι καί η πρώην στην θέση της καί θά προσπαθήσω να σας κάνω μια αντιπαραβολή
IMG_20210123_201509.jpg
 


Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
 

Μηνύματα
386
Reaction score
966
Καλησπέρα τρελαμένε .....
Συγχαρητήρια , και καλές προβολές, η αγορά έγινε από Ελλάδα η από Ευρώπη.
Από Ελλάδα και παίζει σέ πολύ καλή τιμή αρκετά κάτω από την πιο φτηνή τιμή που παίζει από Ευρώπη!
 


Μηνύματα
386
Reaction score
966
Άντε και τώρα καλές ρυθμίσεις ........
Σέ ευχαριστώ! Δεν πρόκειται να πολύ ασχοληθώ θα περιμένω να πάρω το καινούριο προβολικό και μετά θά φέρω επαγγελματία για καλιμπραρισμα.μου έχει μπει στο μάτι ο LG hu810 και έχει βγει σε τρελή τιμή στην Αμερική για να δούμε και εδώ πόσο θα έρθει...
 


Μηνύματα
386
Reaction score
966
Γιατί έχεις στο μάτι τον LG ?
Laser, φωτεινότητα,hdr και μαύρο που από ότι διαβάζω από τους πρώτους χρήστες είναι πολύ καλό για dlp.no 3d αλλά για 10 φορές το χρόνο μπορώ να ζήσω και χωρίς.περιμενω να τον δω από κοντά και πόσο θα κοστίσει.ονειρο θα ήταν ένας από τους μεγάλους Epson αλλά με τίς ώρες που γράφω μου είπαν όχι τουλάχιστον 4 επαγγελματίες του χώρου οπότε δεν
 

Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
Ο συγκεκριμένος έχει από 2700 δολάρια, εδώ σίγουρα θα είναι πιο ακριβός.
Θέλεις οπωσδήποτε laser ?
Πόσα λεφτά σκέφτεσαι να δώσεις ?
 

Μηνύματα
386
Reaction score
966
Ο συγκεκριμένος έχει από 2700 δολάρια, εδώ σίγουρα θα είναι πιο ακριβός.
Θέλεις οπωσδήποτε laser ?
Πόσα λεφτά σκέφτεσαι να δώσεις ?
Κοίτα αυτό που θέλω να δω είναι 4κ και καλύτερο μαύρο.θα ήθελα να μείνω όσο κοντά στα 2.000 μπορώ για να δω μια ικανοποιητική διαφορά με αυτό που έχω.τωρα που άνοιξαν τά μαγαζιά θα πάω να δω κάποια πράγματα από κοντά από Φλεβάρη και βλέπω
 

Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
Έχεις τον 1070 και θα πας σε 4Κ και πιστεύεις ότι με 2000 όποιον και να πάρεις δε θα δεις διαφορά ?
Με τη ίδια λογική αν είχαμε έναν 720p δε θα παίρναμε 1080p.
Πιστεύω ότι αξίζει, θέλει να βρεις τον κατάλληλο.
Εγώ έχω τον Benq w1500 αν είχα τα λεφτά θα τον άλλαζα.
 

Μηνύματα
386
Reaction score
966
Έχεις τον 1070 και θα πας σε 4Κ και πιστεύεις ότι με 2000 όποιον και να πάρεις δε θα δεις διαφορά ?
Με τη ίδια λογική αν είχαμε έναν 720p δε θα παίρναμε 1080p.
Πιστεύω ότι αξίζει, θέλει να βρεις τον κατάλληλο.
Εγώ έχω τον Benq w1500 αν είχα τα λεφτά θα τον άλλαζα.
Σε ευκρίνεια σίγουρα θα δω διαφορά και λόγο 4κ αλλά και φακού που στον 1070 είναι κακος αλλα στο μαύρο; ευτυχώς άνοιξαν τα μαγαζιά και ελπίζω να μείνουν ανοιχτά να πάω να δω τπτ από κοντά.παντως η καινούργια οθόνη κάνει αρκετή διαφορά σάν πρώτη επαφή!
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.320
Μηνύματα
2.858.480
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top