Μετακόμιση σε νέο χώρο almost complete (daharis666)

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.871
Reaction score
77.472
Χτύπα το χέρι στο τραπέζι ρε με δύναμη. Και με χοντρή φωνή (που ξεχειλίζει από τεστοστερόνη) πες της:
Αυτά είναι απλά για σαράουντ και άλλη μια τετράδα για άτμος πάνω. Μπροστά θα μπούνε 3 c222 και μαζί και άλλο ένα δεκαοχτάρι sub
Kαι προτού συνέλθει από την αναπάντεχη επανάστασή σου :gotcha: άνοιξε την πόρτα και τρέχα........ :roflmao::D:p
:lol:
 

Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
Α μωρέ λέμε καμιά μ@λακία να περάσει η ώρα. Άμα σου αρέσουν τόσο πολύ πάρε της κανα δώρο να ισοφαρίσεις την φάση.....
 
Last edited:





daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.871
Reaction score
77.472
Σίγουρα υπήρχε και το ένα (1) μπροστά; :p
τότε ήμουν πολύ
...στο λύκειο ανδρώθηκα και έγινα εξυπνάκιας και την έλεγα σε μεγαλυτερους:whistling::tongue::roflmao::roflmao:
[DOUBLEPOST=1548334889][/DOUBLEPOST]
Α μωρέ λέμε καμιά μ@λακία να περάσει η ώρα. Άμα σου αρέσουν τόσο πολύ πάρε της κανα δώρο να ισοφαρίσεις την φάση.....
δεν νομίζω να πιάσει αυτή τη φορά....


Υ.Γ. Μόλις ΄μπήκα σπίτι...με άδεια χέρια φυσικά....και κοιτάζω περίεργα τον χώρο:D
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.971
Reaction score
20.486
[…] Άμα σου αρέσουν τόσο πολύ πάρε της κανα δώρο να ισοφαρίσεις την φάση.....
[…]δεν νομίζω να πιάσει αυτή τη φορά....


Ψιτ! @daharis666, έλα να σε μάθω μπαλίτσα αγόρι μου, εδώ μιλάει η εμπειρία λέμε!

Τα δώρα δεν φτουράνε πλέον, δεν "ισοφαρίζουν" τίποτα! Οπότε, αντί για δώρο, κάνε της ακόμα ένα...παιδί! Δεν θα έχει χρόνο να ασχοληθεί ούτε μαζί σου, ούτε με τα ηχεία, ούτε με την κρυσταλιέρα!:lol::lol::lol:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414



Ψιτ! @daharis666, έλα να σε μάθω μπαλίτσα αγόρι μου, εδώ μιλάει η εμπειρία λέμε!

Τα δώρα δεν φτουράνε πλέον, δεν "ισοφαρίζουν" τίποτα! Οπότε, αντί για δώρο, κάνε της ακόμα ένα...παιδί! Δεν θα έχει χρόνο να ασχοληθεί ούτε μαζί σου, ούτε με τα ηχεία, ούτε με την κρυσταλιέρα!:lol::lol::lol:
Ε ..να το βάλει τότενες...:p
Επίσης, ένα κιλοβάτ το θέλουν για να σου δείξουν πως γίνονται τα παιδιά.:fuckyou:
 




Μηνύματα
518
Reaction score
460
Αν είναι να κάνει κι άλλο, [Dimifoot]Ηχομπάρα[/Dimifoot]. :p
Αυτό στο επιβεβαιώνω.το μόνο μέρος που ακούς μουσική με δυο μικρά παιδιά είναι το αυτοκίνητο !!!
[DOUBLEPOST=1548343806][/DOUBLEPOST]
βάλε καλέ κ ένα ακουστικάκι να ξεk@vlώνω:p:laugh:
Ακουστικά δεν παίζουν πρέπει να είσαι σε εγρήγορση
 

Μηνύματα
3.124
Reaction score
10.330
Φίλε μου. θα βλέπεις το παιδί μια φορά ΣΚ στις 15 μέρες και Χριστούγεννα ή πρωτοχρονιά κλπ κλπ :whistling:
Ένα 12’´σαμπ διατροφή το μήνα :gotcha:
Αλλά θα είσαι μάγκας ... τέλος η κρυσταλιέρα και ακούς χαλαρά 100 ντιμπιά καψουροτραγουδα :roflmao:

Δες το από τη θετική πλευρά ...... θα λες ότι έσκισες τη γάτα ..... έλα... θάρρος, βαθιές αναπνοές και τα λες το βράδυ χωρίς κομπιάσματα, χωρίς αναπνοή, ίσως να σου σπάσει στο κεφάλι το περιεχομένο της κρυσταλιέρας .... πάλι κάτι κέρδισες :laugh: άντε μη το σκέφτεσαι :confused: όλο και κάποιος θα βρεθεί να σε φιλοξενησει, τόσα μέλη στο φόρουμ :lol:
Καλή τύχη μαϊ φρεντ.
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.871
Reaction score
77.472
Αυτό στο επιβεβαιώνω.το μόνο μέρος που ακούς μουσική με δυο μικρά παιδιά είναι το αυτοκίνητο !!!
και να μην έχεις παιδιά....
ιστορία:
Πριν χρόνια...ο γιος ενός φίλου του γέρου μου...ΕΠΟΠ ότι να ναι...από τα μηνιαία άχρηστα χιλιάρικα όπως λέω...

είχε τρακάρει 2 αυτοκίνητα από τα ξίδια...την μια φορά κιόλας αρκετά σοβαρά..
όμως
αναγκαστικά έπρεπε να έχει ένα αυτοκίνητο γιατί η μονάδα του ήταν εκτός πόλης...και με το μηχανάκι δεν έλεγε...τελικά αγόρασε ένα τρίτο...θυμάμαι xsara
όμως ο γέρος του με το που γυρνούσε το έβαζε σε μια αλάνα και έβαζε αλυσίδα στις ζάντες:cry:(άλλος βλαμμένος κ αυτός) για να μην το κυκλοφορεί

οπότε τα βράδια πήγαινε ο γιος στην αλάνα...κυριλέ με το ποτάκι του... και άκουγε μουσική μόνος στο αυτοκίνητο :roflmao:


Ακουστικά δεν παίζουν πρέπει να είσαι σε εγρήγορση
ακουστικά έχω καλά...με μικρόφωνο για όταν παίζω τα βράδια στο pc...
έχω τέρμα ευαισθησία στο μικρόφωνο και ενεργοποιημένη τη λειτουργία να το ακούω στα ακουστικά....να κλάσει η γριά από πάνω την ακούω
:D:roflmao:
[DOUBLEPOST=1548346214][/DOUBLEPOST]
Περίεργο...

Ακόμα δε βλέπω κάτι στις αγγελίες...
για το ΣΚ είχα πει...:D
 
Last edited:






Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.620
Μηνύματα
2.868.283
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top