Μετρήσεις χώρου...

zakman35

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.985
Reaction score
4.008
Είπε, κι ένα δάκρυ κύλησε απο το μάγουλό του. Ο S αντέδρασε, "οι άντρες δε δακρύζουν", βροντοφώναξε.


Κλαίνε όμως λίγο έστω μέσα τους, συγκινούνται; Εγώ συγκινήθηκα... :cry:

Ο Χρήστος πάντως, έκλαψε γοερά στο μπάνιο (με πετσέτα στο στόμα για να μην ακουστεί) αλλά απο χαρά, "τους ξεφτίλισα όλους, ιδίως τον S που μας έχει σπάσει τ' @@ με τις Μοντάνες και τους γ@μωΕμΕλ του".



Αύριο η συνέχεια.
:lol::lol::lol:
 

zakman35

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.985
Reaction score
4.008
Χαρη ασε τους κλαψαριδες (τι λουγκρες Θεε μου)και ελα με(αυτες) Βασιλη ,Βλαση και Χρηστ0 κατα Κορινθο μερια να κουνησουμε πανταχωθεν τα 802 τα Nautilus να δουμε τι εχει να παιξει.....:D:D:D
Με όλους αυτούς που ανέφερες μόνο με ΚΤΕΛ θα καταφέρουμε να φτάσουμε Κόρινθο. :beach:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Με όλους αυτούς που ανέφερες μόνο με ΚΤΕΛ θα καταφέρουμε να φτάσουμε Κόρινθο. :beach:
ολοι οι καλοι παντου χωρανε.........αντε βρε ....ελατε......αυριο......!!!!

Εεεεεεεεεεε???????
πως το ακους??????:D:D
 



Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Χαρη ασε τους κλαψαριδες (τι λουγκρες Θεε μου)και ελα με(αυτες) Βασιλη ,Βλαση και Χρηστ0 κατα Κορινθο μερια να κουνησουμε πανταχωθεν τα 802 τα Nautilus να δουμε τι εχει να παιξει.....:D:D:D
Εσύ αρχιλούγκρα έχεις τον Χατζηστάμ (είσαι μοναχούλι τώρα :gotcha:) τα γλειψίματα δεν περνάνε....:prankster:
 





dapost

Rehdeko & Harbeth lover
Μηνύματα
4.786
Reaction score
11.021
Μπράβο Χάρη, σημαντική η βελτίωση που κάνατε! Ιδιαίτερα στην ομοιομορφία μεταξύ των δυο καναλιών. Χωροταξικά, που ειναι οι νέες θέσεις στο χώρο; Καμία φωτό;
 

zakman35

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.985
Reaction score
4.008
Μπράβο Χάρη, σημαντική η βελτίωση που κάνατε! Ιδιαίτερα στην ομοιομορφία μεταξύ των δυο καναλιών. Χωροταξικά, που ειναι οι νέες θέσεις στο χώρο; Καμία φωτό;
Δεν θυμάμαι ακριβώς, αλλά η νέα θέση είναι αρκετά πιο πίσω από την αρχική (κοντά στο πίσω τοίχο) και με πολύ μεγάλο άνοιγμα μεταξύ των ηχείων, σε σχέση πάντα με την αρχική.
Η απόσταση όμως από μόνη της δεν λέει τίποτα, μια μικρή κλίση των ηχείων έδινε μεγάλες διαφορές.


Είναι δίπολα βλέπεις και η πίσω ακτινοβολία παίζει μεγάλο ρόλο.


Στην περίπτωσή μας είχαμε να αντιμετωπίσουμε από την μία το τζάκι και από την άλλη των διάδρομο και έπρεπε να βρούμε την χρυσή τομή ανάμεσα στα δύο ηχεία.
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Μπράβο Χάρη, σημαντική η βελτίωση που κάνατε! Ιδιαίτερα στην ομοιομορφία μεταξύ των δυο καναλιών. Χωροταξικά, που ειναι οι νέες θέσεις στο χώρο; Καμία φωτό;

Είσαι off topic Δημήτρη! :p
 

Y

Yiannis_B

Guest
Ρε μάγκες, πείτε με κακό, κάτι δεν μ'αρέσει σε όλες αυτές τις μετρήσεις. Έχετε βγάλει μέχρι τώρα, τρία δωμάτια super, και στο καθένα επικρατεί, - σε θέματα διαχείρησης ανακλάσεων - της ψ@λής μου ο χαβάς. Η στραβός είν' ο γυαλός, ή στραβά αρμενίζουμε.. :rolleyes: . Στο τέλος θα πιστέψει ο κάθε άσχετος με το αντικείμενο, ότι ή θα σου κάτσει, ή δεν θα σου κάτσει, δεν βλέπω κανέναν αγώνα να δικαιώνεται. Που 'ν τ' άρματα, τον σταυρό μου μέσα? :hunter: :prankster: ...πες και συ τίποτα βρε Δημήτρη...
 
Last edited by a moderator:


Y

Yiannis_B

Guest
Επειδή εσένα δε σου κάθεται θα την πληρώσουν όλοι; :D:fuckyou::p
...πάρε να 'χεις χωρίς φρου-φρου κι αρώματα...:fuckyou:

Κάτσε να τα ξανα-ακούσω - τουλάχιστον τα 2 από τα 3- , και θα με πω...:rolleyes:....στο τρίτο δεν πατάω, εκτός και αν δω τον Skal με μολότωφ στο Σύνταγμα...:whistling:
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
3.998
Reaction score
3.831
Ρε μάγκες, πείτε με κακό, κάτι δεν μ'αρέσει σε όλες αυτές τις μετρήσεις. Έχετε βγάλει μέχρι τώρα, τρία δωμάτια super, και στο καθένα επικρατεί, - σε θέματα διαχείρησης ανακλάσεων - της ψ@λής μου ο χαβάς. Η στραβός είν' ο γυαλός, ή στραβά αρμενίζουμε.. :rolleyes: . Στο τέλος θα πιστέψει ο κάθε άσχετος με το αντικείμενο, ότι ή θα σου κάτσει, ή δεν θα σου κάτσει, δεν βλέπω κανέναν αγώνα να δικαιώνεται. Που 'ν τ' άρματα, τον σταυρό μου μέσα? :hunter: :prankster: ...πες και συ τίποτα βρε Δημήτρη...
Καλά να πάθεις ρε παληοκιαρατά που κόντεψες αρχικά να γκρεμίσεις το σπίτι σου, μετά το γέμισες ντίζες και ξύλινα κουτάκια, μας πέταξες και 3 εξισώσεις και μας έβαλες να τυπώσουμε όλα τα γραπτά του μπουτχια και να κοιμώμαστε μαυτά στο προσκέφαλο....ορίστε, πάρτο λίγο δεξά, περσσότερο αριστερά(για να γουστάρεις) άη και λίγο σα πίσω...αυτό ήταν!!!..τι τάθελες τα μουχαμπέτχια?:acute::gamer:
 

Y

Yiannis_B

Guest
Ένα έχω να πω, μεγάλη υπόθεση η σωστή τοποθέτηση των ηχείων στον χώρο μας, το αποτέλεσμα που πήρα, "ηρέμησε" το σύστημα και απέκτησε μια απίστευτη ροή / ανάλυση / καθαρότητα και όλα αυτά με το ντάκ πάνω στους μονομπλόκ... αυτά τα ολίγα γιατί πάω να ακούσω μουσική! :D
...άλλος βλαμμένος κρυφο-χαιεντάς και ο Βασιλάκης....:rolleyes: :roflmao: ...σήμερα είμαι πολύ κακός και γουστάρω!!!!
 

Y

Yiannis_B

Guest
Καλά να πάθεις ρε παληοκιαρατά που κόντεψες αρχικά να γκρεμίσεις το σπίτι σου, μετά το γέμισες ντίζες και ξύλινα κουτάκια, μας πέταξες και 3 εξισώσεις και μας έβαλες να τυπώσουμε όλα τα γραπτά του μπουτχια και να κοιμώμαστε μαυτά στο προσκέφαλο....ορίστε, πάρτο λίγο δεξά, περσσότερο αριστερά (για να γουστάρεις) άη και λίγο σα πίσω...αυτό ήταν!!!..τι τάθελες τα μουχαμπέτχια?:acute::gamer:
:rolleyes:

:laugh: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao:
 
Last edited by a moderator:


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top