Με τα tattoo πώς τα πάτε;

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.645
Reaction score
94.603
Απάντηση: Με τα tatoo πως τα πάτε???

Πάντως κορίτσια μου κάνατε καλή παρέα σήμερα περιμένοντας τον Ανδρέα να γράψει κάτι

για τον βιντεοπροβολέα που έχω ενδιαφερθεί.

Αυτός βέβαια έγραφε στα αθλητικά,αλλά τι να κάνω θα περιμένω λίγο ακόμα.

Υ.Γ. Μόλις πάρω το νέο μου προβολέα ελάτε να βάλουμε να δούμε την Πετρούλα

στις 110 ίντζες:135::143::135:
 

Μηνύματα
3.592
Reaction score
3
Re: Απάντηση: Με τα tatoo πως τα πάτε???

Υ.Γ. Μόλις πάρω το νέο μου προβολέα ελάτε να βάλουμε να δούμε την Πετρούλα

στις 110 ίντζες
Τώρα θα σου έλεγα κάτι για τον καινούργιο σου προβολέα και την Πτερούλα αλλά είναι πρωι πρωι και Τσικνοπέμπτη ...:125:

Που θα με πεις και ζηλιαρούλα ... :141::141:

sorry, βρε Δημήτρη που το θέμα σου έγινε Πτερουλόπληκτο ... αλλά με κουρδίζετε εδώ μέσα...
 

Μηνύματα
406
Reaction score
0
Αντε να πω κι εγώ την γνώμη μου, αν και δεν θα είναι ευχάριστη, και σκέφτηκα αρκετα...να γράψω ή να μην γραψω.......αλλα αφού ζητάς γνώμες σημαίνει ότι θα δεχτείς και τις αρνητικές.

Τα τατοο γενικά με αφήνουν αδιάφορη, αν ο καλός μου είχε κάποιο μικρό σε σημείο που να μην πολυφαίνεται δεν θα με χάλαγε.

Αλλα βρε Δημήτρη μου όλος αυτός ο GAME - καρατέγκα στο μπράτσο δεν είναι λίγο too much?
Σκέψου να φοράς κοντομάνικο το καλοκαίρι και κάτω απο το μανίκι να κρέμονται τα πόδια του.......χαχαχαχαχαχαχαχαχ....σορρυ αλλα δεν θα είναι λίγο αστείο???

Σε κάποιο σημείο λες ότι δεν το κάνεις για να το δείχνεις αλλα για πάρτη σου, και είναι απόλυτα κατανοητό, αλλα στο σημείο που σκέφτεσαι να το κάνεις και αν λάβουμε και υπόψη μας το μέγεθος και το σχέδιο το μόνο σίγουρο είναι οτι ΔΕΝ θα μπορείς να το κρύψεις.

Συμφωνώ επίσης με όσους είπαν ότι το τόσο λευκό χρώμα φαίνεται λίγο σαν χαλκομανία για πιτσιρίκι.

Εντελώς φιλικά θα σου έλεγα να το ξανασκεφτείς λιγάκι, και να ρωτήσεις και τους ειδικούς φυσικά μήπως σου βρουν κάποιο σχεδιάκι λίγο πιο λιτό......
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Απάντηση: Re: Με τα tatoo πως τα πάτε???

Αντε να πω κι εγώ την γνώμη μου, αν και δεν θα είναι ευχάριστη, και σκέφτηκα αρκετα...να γράψω ή να μην γραψω.......αλλα αφού ζητάς γνώμες σημαίνει ότι θα δεχτείς και τις αρνητικές.

Τα τατοο γενικά με αφήνουν αδιάφορη, αν ο καλός μου είχε κάποιο μικρό σε σημείο που να μην πολυφαίνεται δεν θα με χάλαγε.

Αλλα βρε Δημήτρη μου όλος αυτός ο GAME - καρατέγκα στο μπράτσο δεν είναι λίγο too much?
Σκέψου να φοράς κοντομάνικο το καλοκαίρι και κάτω απο το μανίκι να κρέμονται τα πόδια του.......χαχαχαχαχαχαχαχαχ....σορρυ αλλα δεν θα είναι λίγο αστείο???

Σε κάποιο σημείο λες ότι δεν το κάνεις για να το δείχνεις αλλα για πάρτη σου, και είναι απόλυτα κατανοητό, αλλα στο σημείο που σκέφτεσαι να το κάνεις και αν λάβουμε και υπόψη μας το μέγεθος και το σχέδιο το μόνο σίγουρο είναι οτι ΔΕΝ θα μπορείς να το κρύψεις.

Συμφωνώ επίσης με όσους είπαν ότι το τόσο λευκό χρώμα φαίνεται λίγο σαν χαλκομανία για πιτσιρίκι.

Εντελώς φιλικά θα σου έλεγα να το ξανασκεφτείς λιγάκι, και να ρωτήσεις και τους ειδικούς φυσικά μήπως σου βρουν κάποιο σχεδιάκι λίγο πιο λιτό......

Μα ίσα ίσα, θα είναι πάνω από το μανίκι, επομένως δεν θα φαίνεται!!! Ειδικά γι' αυτό μέχρι και με μέτρο το βλέπαμε, γιατί δεν θέλω να φαίνεται ούτε νύχι!!!:137: Αν το έκανα πχ στην πλάτη, που δεν θα το έβλεπε κανείς, δεν θα το έβλεπα ούτε κι εγώ επομένως...!!! Όσον αφορά το χρώμα, δεν θα βάλω καθόλου τελικά!!!:126:

By the way φέρε μου τον άνδρα σου μαζί μου και θα τον πείσω να σου κάνει κανένα τατού μούρλια!!!!:142::142:
 



Μηνύματα
406
Reaction score
0
Re: Απάντηση: Re: Με τα tatoo πως τα πάτε???

Μα ίσα ίσα, θα είναι πάνω από το μανίκι, επομένως δεν θα φαίνεται!!! Ειδικά γι' αυτό μέχρι και με μέτρο το βλέπαμε, γιατί δεν θέλω να φαίνεται ούτε νύχι!!! Αν το έκανα πχ στην πλάτη, που δεν θα το έβλεπε κανείς, δεν θα το έβλεπα ούτε κι εγώ επομένως...!!! Όσον αφορά το χρώμα, δεν θα βάλω καθόλου τελικά!!!

By the way φέρε μου τον άνδρα σου μαζί μου και θα τον πείσω να σου κάνει κανένα τατού μούρλια!!!!
Με τα νέα δεδομένα συμφωνώ απόλυτα.....όσο για τον άντρα μου αν θέλει να έρθει να κάνει δεν με πειράζει αρκεί να μην είναι τεράστιο και να μην έχει πολύ χρώμα....
 




Μηνύματα
3.592
Reaction score
3
Απάντηση: Με τα tatoo πως τα πάτε???

Dimitris K, σήμερα δεν ήταν η big day;;;;:203:

Τον χτύπησες αλύπητα τον κινεζοειδή;;; :410:
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Απάντηση: Με τα tatoo πως τα πάτε???

Dimitris K, σήμερα δεν ήταν η big day;;;;:203:

Τον χτύπησες αλύπητα τον κινεζοειδή;;; :410:
Το χτύπησα!!!!
Τα αποκαλυπτήρια σε 1 βδομάδα!!!:126:
 





Μηνύματα
11.423
Reaction score
38
Απάντηση: Με τα tatoo πως τα πάτε???

Ε τι μου θυμισες...ανέκδοτο...

Ο Λοχίας....''είσαι ο και λέγεσαι''....πονάς ωρέ εκέι που σε σφίγγω?
Έιμαι ο τάδε και δεν πονάω γιατί είμαι Λοκατζής:412:

Ο Λοχίας σε κάποιον άλλο....είσαι ο και λέγεσαι...πονάς ωρέ?
Είμαι ο τάδε και πονάω γιατί είμαι ο...καφετζής:143::143:
 


Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.228
Reaction score
27.808
Απάντηση: Με τα tatoo πως τα πάτε???

Ας πω κι εγώ τη γνώμη μου.
Κατ΄εμέ υπάρχουν 2 ειδών λάθη.
Αυτά που όταν τα καταλάβεις έστω και αργά μπορείς να τα διορθώσεις και αυτά που είναι ανεπανόρθωτα.
Για μένα τα τατουάζ ανήκουν στη δεύτερη κατηγορία.
Αν κάνεις τατουάζ και για κάποιο λόγο μετανοιώσεις, δεν μπορείς να τα αφαιρέσεις.
Λένε ότι με κάποια Laser αφαιρούνται αλλά όχι εντελώς. Δεν ξέρω.
Αλλά θέλει σίγουρα πολλή σκέψη.
Ενός γείτονά μου ο γιος έκανε ένα μικρό, στον στρατό, για μαγκιά.
Πριν λίγο καιρό ήθελε να δώσει εξετάσεις στην αστυνομία και τον έκοψαν γι΄αυτό.
Τώρα βέβαια μετάνοιωσε. Αλλά.............
 

Μηνύματα
5.115
Reaction score
7
Απάντηση: Με τα tatoo πως τα πάτε???

Μιχάλη αν με ρωτήσεις εδώ το λάθος δεν είναι του παιδιού αλλά της αστυνομίας...Λες και το τατουάζ θα επηρρεάσει το πόσο καλός αστυνομικός μπορεί να γίνει...
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.716
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top