Μηχανήματα για οφθαλμόλουτρο



Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.001
Reaction score
8.045
Αυτή την Pioneer δεν την έπιανε κανείς εκείνη την εποχή. Δημιουργούσε τις εξελίξεις. Προσέξτε τα super tweeters πάνω από τα ηχεία! Πωλούντο Ξεχωριστά! Μόνο να τα χαζέψουμε βέβαια μπορούσαμε. Και τότε η Ελλάδα μας , άφραγκη και στην ίδια με την σημερινή κατάσταση ήταν. Όμως για τον μέσο Ευρωπαίο, όλα αυτά ήταν δεδομένα. Τα δε deck της πάντα ήταν το άπιαστο όνειρο για μένα. Περίμενα πως και πως κάποια εκδήλωση για να τα χαζεύω με τις ώρες. Έρωτας μιλάμε!
 




Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.001
Reaction score
8.045

Τυχερός ο τύπος....Βέβαια με το κόστος αυτό, έχει στην έπαυλή του και την τραγουδίστρια και την ορχήστρα για όσο χρόνο γουστάρει, ζωντανά.
 




K

kimon

Guest

Τυχερός ο τύπος....Βέβαια με το κόστος αυτό, έχει στην έπαυλή του και την τραγουδίστρια και την ορχήστρα για όσο χρόνο γουστάρει, ζωντανά.
Και όχι μόνο να του τραγουδάει...
 

ika

News
Μηνύματα
13.982
Reaction score
12.969
Τα θυμάται κανείς ή είμαι τόσο αντίκα?
[DOUBLEPOST=1504018746][/DOUBLEPOST]40 χρόνια και βάλε....καμία αλλαγή στην τεχνολογία....
Τα θυμάμαι, αν και τότε τα 44 μου άρεσαν περισσότερο σε Α-Β τεστ (λόγω ηλικίας, ντάπα-ντούπα κλπ)
 


Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.001
Reaction score
8.045
Όταν αποχωρίζεσαι κάτι, πρέπει να προσέχεις πολύ! Κάποτε δώρισα σε φίλο αυτό το σετάκι ηχείων! (λάθη της στιγμής, που όμως κοστίζουν συναισθηματικά ) Ξέρετε πόσο μου έχει λείψει ο ήχος τους! Η πλάκα είναι ότι δεν θυμάμαι καν σε ποιόν φιλαράκο τα χάρισα...


Απίθανη πρωτοτυπία, τα τουίτερς ελεύθερα στον αέρα!
bose.jpg
 








Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.603
Μηνύματα
2.865.607
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top