Μη μου εκνευρίζετε τον Τουλ... ;)



Alex_Zapantis

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.070
Reaction score
3.369
Αν ήθελα να σε μπανάρω θα το είχα κάνει πολύ καιρό πριν.
Το ποιός θα μπαναριστεί και τι θα διαγραφεί ορίζεται απο τον κανονισμό. Κυρίως τα υβριστικά και οι προωθήσεις.
Ο οποίος είναι ένα κουρελόχαρτο και μισό.
Χαρακτηριστικό παράδειγμα οι επαγγελματίες.
Εγώ το δήλωσα από την πρώτη στιγμή που είδα ότι ζητήθηκε, εσύ όμως γνωρίζεις και προσωπικά πολλούς που έχουν επαγγελματική εμπλοκή με το χώρο και δεν το έχουν κάνει, αλλά κατά τα άλλα απαιτείς να δηλώνεται.

Γελάει ο κόσμος...


Αν ήθελα να σε μπανάρω θα το είχα κάνει πολύ καιρό πριν.
Το ποιός θα μπαναριστεί και τι θα διαγραφεί ορίζεται απο τον κανονισμό. Κυρίως τα υβριστικά και οι προωθήσεις.
Αλλά οι (γελοίες και ηλίθιες) συκοφαντίες είναι προφανώς OK.
Όπως π.χ. ότι προωθώ τους Crown για να 'κονομήσω ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΓΩ ΦΕΡΝΩ HYPEX.
Ή ότι ο Dimifoot προωθεί το Dirac και την Emotiva επειδή έχει συμφέροντα.

Αηδιάζει ο κόσμος...
 
Last edited:


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Εγώ το δήλωσα από την πρώτη στιγμή που είδα ότι ζητήθηκε εσύ όμως γνωρίζεις και προσωπικά πολλούς που έχουν επαγγελματική εμπλοκή με το χώρο, αλλά κατά τα άλλα απαιτείς να δηλώνεται.
Σαν ποιούς;
 







Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.689
Γιάνννη, ο Άλεξ έκανε μια ανάρτηση γράφοντας την άποψη του για ένα θέμα άσχετο με εσένα, ο ZaBBalos απάντησε θέτοντας την άποψη του και εσύ πάτησες πάνω στην απάντηση αυτή για προσωπική επίθεση.

Αυτό έγινε. Αν δεν το κατάλαβες, επειδή τα πήρες κρανίο για δικού σου λόγους, γύρνα πίσω και ξαναδιάβασε.

Αλλά σε κάθε περίπτωση, ο Άλεξ θεωρεί ότι δεν ξέρεις (για τους λόγους που αυτός ξέρει, δεν θα το κρίνουμε εμείς), και επειδή εσύ το πήρες προσωπικά λες και κάτι τρέχει στα γύφτικα, επιτέθηκες χαρακτηρίζοντας προσβλητικά έναν άνθρωπο που δεν ξέρεις καν.

Χαλαρά. 8-)
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
...
Που ειναι οι φιλοσοφοι του φορουμ, να τα παρουν κρανιο και να μας εξηγησουν περιληπτικα σε 164 παραγραφους πως θα ηταν η ανθρωποτητα χωρις τη φιλοσοφια? :laugh:
Εδώ δεν χρειάζεται προχωρημένη φιλοσοφία αλλά...λαϊκή σοφία,όπως αποτυπώνεται στο γνωμικό ΄΄Το πολύ το κυρ'ελέησον το βαριέται και ο Θεός΄΄.Απ'όποια πλευρά και να...προέρχεται. :sneaky:

Πάντως οι επιστημονικές διχογνωμίες πάνω σε ιατρικά ζητήματα δεν έχουν συνάρτηση με αντίστοιχες πάνω σε...αστρολογικά. :Α
...
Εγω αντ'αυτου,συζηταω ευγενικα και πολιτισμενα με οποιονδηποτε συμφορουμιτη και επικροτω παντα την παραγωγικη κριτικη!Καποιο *φιλοι* ομως,αντι για αυτο δεν δεχονται κουβεντα και σε προσβαλουν με την παραμικρη ευκαιρια...
Θα φέρω ένα απλό φαινομενικώς παράδειγμα που με έχει ξενίσει προσωπικά ως προς τον γενικότερο τρόπο που ενεργεί ο Γιάνννης.

Απ'όσο θυμάμαι,μας εξηγούσε στο δικό του νήμα διαδικασίες προμήθειας του UMIK1 από υπερατλαντική πηγή,αφού από τη δική μας ήπειρο κόστιζε υποτίθεται δυσανάλογα.Και αναρωτιόμουν τότε ο ίδιος κατά πόσον εκτιμούσε λάθος τα δεδομένα ή αγνοούσε ότι ήταν άμεσα διαθέσιμο από ευρωπαϊκή πηγή σε λογική τιμή χωρίς ιδιαίτερες διατυπώσεις...Και είμαι τόσο βέβαιος επ'αυτού καθότι και ο ίδιος από εκεί έχω προμηθευτεί το δικό μου με αντίτιμο 95 + 12 ευρά έξοδα αποστολής.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.063
Εδώ δεν χρειάζεται προχωρημένη φιλοσοφία αλλά...λαϊκή σοφία,όπως αποτυπώνεται στο γνωμικό ΄΄Το πολύ το κυρ'ελέησον το βαριέται και ο Θεός΄΄.Απ'όποια πλευρά και να...προέρχεται. :sneaky:

Πάντως οι επιστημονικές διχογνωμίες πάνω σε ιατρικά ζητήματα δεν έχουν συνάρτηση με αντίστοιχες πάνω σε...αστρολογικά. :Α

Θα φέρω ένα απλό φαινομενικώς παράδειγμα που με έχει ξενίσει προσωπικά ως προς τον γενικότερο τρόπο που ενεργεί ο Γιάνννης.

Απ'όσο θυμάμαι,μας εξηγούσε στο δικό του νήμα διαδικασίες προμήθειας του UMIK1 από υπερατλαντική πηγή,αφού από τη δική μας ήπειρο κόστιζε υποτίθεται δυσανάλογα.Και αναρωτιόμουν τότε ο ίδιος κατά πόσον εκτιμούσε λάθος τα δεδομένα ή αγνοούσε ότι ήταν άμεσα διαθέσιμο από ευρωπαϊκή πηγή σε λογική τιμή χωρίς ιδιαίτερες διατυπώσεις...Και είμαι τόσο βέβαιος επ'αυτού καθότι και ο ίδιος από εκεί έχω προμηθευτεί το δικό μου με αντίτιμο 95 + 12 ευρά έξοδα αποστολής.
γιατί μας τη σπας τώρα? :lolsign: :cry:
 






Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.299
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top