Μιλώντας για τις κεφαλές των πικάπ μας, σχόλια, φωτό κλπ.

Reaction score
1.072
Θα παίξει στο ΑΤ 120 αλλά είναι over για αυτό το πλατώ .Κοστίζει άλλωστε παραπάνω απο το πλατώ.
Αν θες να κρατήσεις το ΑΤ 120 ίσως μια nagaoka mp110 ήταν πιο ισοροπημένη επιλογή.

Reaction score
7.246
Μάλλον ρωτάει αν η μάζα της κεφαλής ταιριάζει με τη μάζα του βραχίονα, ώστε να έχουν κατάλληλη ιδιοσυχνότητα, μέσα στα όρια. Έτσι δεν είναι @Καβακιώτης Κώστας;
Εγώ προσωπικά δεν τα ξέρω αυτά, αλλά όλο και κάποιος που ξέρει θα σου απαντήσει.

Reaction score
506
Μάλλον ρωτάει αν η μάζα της κεφαλής ταιριάζει με τη μάζα του βραχίονα, ώστε να έχουν κατάλληλη ιδιοσυχνότητα, μέσα στα όρια. Έτσι δεν είναι @Καβακιώτης Κώστας;
Εγώ προσωπικά δεν τα ξέρω αυτά, αλλά όλο και κάποιος που ξέρει θα σου απαντήσει.
Σωστα.
[DOUBLEPOST=1546614822][/DOUBLEPOST]
Το ξερω οτι ειναι too much χεχε λογικη και hifi υπαρχει;

Reaction score
97
Γεια σας, έχω ένα Linn LP12, με Alphason Xenon και κεφαλή Zyx R100. Μου λειπει η ζωντάνια στην μεσαία περιοχή, η οποία ακουγεται κάπως υποτονική. Τι θα με συμβουλεύατε να κανω, ως προς το πια βελόνα θα μου έδινε ένα πιο ζωντανό άκουσμα;

Reaction score
14.480
Είσαι σίγουρος ότι σου λείπει κάτι από την βελόνα σου και όχι από την κεφαλή , ή κάποιο άλλο μέλος του συστήματος?

Staff online

• loggeo
    Projectors
  • Zizik
    Lust 4 Powah!
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
160.171
Members
36.080