Μουσική hi fi για σπίτι

gid

Μηνύματα
7.319
Reaction score
8.541
παιδιά αυτό ισχύει ; κατι τετοιο αντίστοιχο ισχύει
και στην φωτογραφία



View attachment 139974
Αυτούς που διασπείρουν τέτοιες βλακείες μην τους ρωτήσεις καν τι ώρα είναι, ψέμματα θα σου πουν.
 



Μηνύματα
2.599
Reaction score
4.585
View attachment 139975
Πάρε ένα τέτοιο και καθάρισες.
Καλό δεν μπορώ να πω, μελανουράκι καλοφτιαγμένο και χαριτωμένο, έμπαινα άνετα. Μετά από τόσα χρόνια όμως δε θα έχει σταφιδιάσει κάπως? Της έχεις δει πρόσφατα, κρατιέται?
 


Μηνύματα
12.831
Reaction score
10.048
Επειδή έχω το συνδιασμό JBL 305+310S και πλήρωσα καινούριο το 310S 355 ευρώ πριν κάνα τρίμηνο, θα σου θυμίσω την αγγελία με το combo που σου προτάθηκε στα 400 ευρώ, όσο το budget σου. Νομίζω είναι αδύνατον να τα πας καλύτερα με τόσα χρήματα.
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.671
Επειδή έχω το συνδιασμό JBL 305+310S και πλήρωσα καινούριο το 310S 355 ευρώ πριν κάνα τρίμηνο, θα σου θυμίσω την αγγελία με το combo που σου προτάθηκε στα 400 ευρώ, όσο το budget σου. Νομίζω είναι αδύνατον να τα πας καλύτερα με τόσα χρήματα.
Σωστά.
Πάρτα.
Κι άσε μας ήσυχους εδώ να μιλάμε για την κυρία στο σανσούι.
Λέγε Μάρκου, την ξετρυπωσες ρε θηρίο;
Ψάξε ψάξε για κάνα σανσούι σε παλιατζιδικο, μπορεί ακόμα κει πάνω στο σύνθετο να γέρνει.
Ε, όπως γέρνει, άναψτην.
 

Μηνύματα
42
Reaction score
15
Επειδή έχω το συνδιασμό JBL 305+310S και πλήρωσα καινούριο το 310S 355 ευρώ πριν κάνα τρίμηνο, θα σου θυμίσω την αγγελία με το combo που σου προτάθηκε στα 400 ευρώ, όσο το budget σου. Νομίζω είναι αδύνατον να τα πας καλύτερα με τόσα χρήματα.
αυτά δεν θέλουν προενισχυτή ;
 

Μηνύματα
12.831
Reaction score
10.048
Εγώ τα έχω απ' ευθείας στην εξωτερική κάρτα ήχου. Το παραπάνω πακέτο της αγγελίας, επίσης έχει δικάναλη εξωτερική κάρτα ήχου (Audio Interface Focusrite Scarlett 2i4 2nd Gen ) που είναι αξιόλογη. Άμα είσαι Αθήνα έλα να τα ακούσεις σε μένα ή πήγαινε στον πωλητή.
 




Μηνύματα
2.599
Reaction score
4.585
τι καλώδια θα χρειαστείς . αυτό είναι το καλύτερο setup ?και πόσο αναβαθμίσιμο ειναι ;
Καλώδια από την κάρτα ήχου στα ηχεία (καλώδια ρεύματος και usb φαντάζομαι περιλαμβάνουν οι συσκευασίες).

Όταν ρωτάς εδώ μέσα "πόσο αναβαθμίσιμο είναι" ε, τα θέλει ο κώλος σου ….

Μη σε απασχολεί θα κάνεις άριστα τη δουλειά σου.
 







Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.297
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top