Μου "θύμωσε" το PS3!!!!

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Βάλε το δισκάκι μέσα, και παρατήρησε τα αυτοκινητάκια πως αντιδρούν όταν χτυπάει το ένα το άλλο, σε σχέση και με το έδαφος, δες τι απίστευτες καταστάσεις μπορεί να δημιουργηθούν κάθε φορά για να καταλάβεις ότι έχουν πραγματικά ξεχωριστά real time physics.

Μετά ψάξε στο wii και στο gamecube να μου βρείς το 1/10 από αυτά.
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου. θα το δοκιμάσω μόλις γυρίσω σπίτι μου και θα σου πω.

εξακολουθώ πάντως ύστερα απο αρκετή ώρα που ασχολήθηκα και με τα δύο, να έχω το GTHD πολύ πιο πάνω, ακομα κι ως demo!
 

Μηνύματα
2.611
Reaction score
13
Δεν είναι ρεαλιστικό το motorstorm.
ΔΕΙΧΝΕΙ ρεαλιστικό...
Αν ήταν ρεαλιστικό με αληθινά physics δεν θα έβγαζες ούτε μια στροφή με νταλίκα 15 τόνων σε πλαγιά 45 μοιρών....
Δείχνει απλά καταπληκτική διαχείρηση στα πολλά αντικείμενα που συγκρούονται...όμως είναι πέρα για πέρα arcade...
Σόρρυ για την παρέμβαση εάν είμαι εκτός θέματος...
 

Μηνύματα
258
Reaction score
0
Δεν είναι ρεαλιστικό το motorstorm.
ΔΕΙΧΝΕΙ ρεαλιστικό...
Αν ήταν ρεαλιστικό με αληθινά physics δεν θα έβγαζες ούτε μια στροφή με νταλίκα 15 τόνων σε πλαγιά 45 μοιρών....
Δείχνει απλά καταπληκτική διαχείρηση στα πολλά αντικείμενα που συγκρούονται...όμως είναι πέρα για πέρα arcade...
Σόρρυ για την παρέμβαση εάν είμαι εκτός θέματος...
Μια χαρά η τοποθέτηση σου giorgio και με βρίσκει σύμφωνο.
 


Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Μου "θύμωσε" το PS3!!!!

Έρχεται το κλείδωμα..........
Ήρθε.....................sorry Λάμπρο αλλά το παράκανες κι εσύ......δεν είναι χαρακτηρισμοί αυτοί.......ο blizard μπορεί να είναι φανατικός τουλάχιστον όμως είναι πιο συγκρατημένος..........και blizard είναι η τελευταία φορά που προσβάλεις κάποιον Mod(τουλάχιστον στην κατηγορία μου) χωρίς να σου επιτεθεί προσωπικά.......ο GTX το μόνο που ζήτησε είναι να του εξηγήσεις..........κι εσύ άρχισες τα κλασικά για τους Mod.
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Πιστεύω να είναι το τελευταίο θέμα που κλειδώνει, γιατί έχει καταντήσει αηδία η κατάσταση...θερμή παράκληση: Για να μην λέμε τα ίδια και τα ίδια, αν δείτε κάποια παρόμοια (ηλίθια) αντιπαράθεση, αγνοείστε τη οι πιό ψύχραιμοι...
 

Status
Not open for further replies.

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.553
Μηνύματα
2.864.164
Members
37.929
Νεότερο μέλος
stergiosgk
Top