Μου "θύμωσε" το PS3!!!!

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Που ειναι τα physics στο motorstorm

Πες μου! ΦΩΤΙΣΕ ΜΑΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ!
Για όποιον ενδιαφέρετε εδώ είμαι ... προϋπόθεση ότι θα συζητάμε και δεν θα κλάνουμε.
 



Μηνύματα
2.220
Reaction score
1
Πω πω έλεος πάλι....Ρε παιδιά εντάξει ο Blizard είναι ο ορισμός του Fanboy και μπορεί να σας βγάζει από τα ρούχα σας... ΑΛΛΑ χαρακτηρισμοί όπως κεφτέ-κεφτεδάκο κ.τ.λ. τι να πώ....είναι προσβλητικά για αυτόν και ενοχλητικά για πολλούς, αφού ομολογουμένως χαλάει η εικόνα του Site. Προσωπικά αν ο Regunus ή οποιοσδήποτε άλλος με χαρακτήριζε κεφτε-μπιφτέκι-παστουρμά ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο θα ήθελα να του σπάσω τα μούτρα... Αν εσάς δεν σας φαίνεται προσβολή αυτό...πάω πάσο. Και σύ ρε Blizard αμάν! Χέσε μας με την Sony που είναι η καλύτερη και τα κάνει όλα τέλεια!
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
μα ειναι δυνατον να μην με ενδιαφέρει;

ΕΧΩ PS3
και ΕΧΩ Και motorstorm!

ΔΙΔΑΞΕ ΜΕ!
 


GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Τίποτα δεν είναι εντελώς απίθανο... αλλά το σίγουρο εδώ είναι ότι εσύ δεν ξέρεις τι είναι να κάνεις τον moderator και πως πρέπει να συζητάει ένας τέτοιος.
(ούτε καν για χρήστης δεν ξέρεις πως πρέπει να φαίρεσαι...)

Όχι φίλε μου το σίγουρο είναι οτι εσυ δεν είσαι σε θέση να μου κάνεις υποδείξεις ;-)

Το πως φέρομαι εγώ άστο να το κρίνει κανένας άλλος, εσύ κοίτα να μάθεις τί είναι physics και gameplay :cool_4:
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Πω πω έλεος πάλι....Ρε παιδιά εντάξει ο Blizard είναι ο ορισμός του Fanboy και μπορεί να σας βγάζει από τα ρούχα σας... ΑΛΛΑ χαρακτηρισμοί όπως κεφτέ-κεφτεδάκο κ.τ.λ. τι να πώ....είναι προσβλητικά για αυτόν και ενοχλητικά για πολλούς, αφού ομολογουμένως χαλάει η εικόνα του Site. Προσωπικά αν ο Regunus ή οποιοσδήποτε άλλος με χαρακτήριζε κεφτε-μπιφτέκι-παστουρμά ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο θα ήθελα να του σπάσω τα μούτρα... Αν εσάς δεν σας φαίνεται προσβολή αυτό...πάω πάσο. Και σύ ρε Blizard αμάν! Χέσε μας με την Sony που είναι η καλύτερη και τα κάνει όλα τέλεια!
έχεις ΑΠΟΛΥΤΟ δίκιο. οι χαρακτηρισμοί θα μπορούσαν να μην έχουν γραφτεί...

Τον παρακαλώ λοιπόν να μου πει ΠΟΥ εχει το Motorstorm physics κι εγώ θα πάρω πίσω οτι έχω γράψει
 

Μηνύματα
258
Reaction score
0
Γιατί ρε Γιώργο; πιστεύεις οτι έχει PS3?

κι αν εχει το χρησιμοποιεί; ή εχει παίξει ποτέ παιχνίδι ;;

βαλτός ειναι για marketing...
Πάντως έγκυρες πηγές μου θέλουν τον Blizzard να απέχει του Playstation Network από το Πάσχα. Την ίδια περίοδο που είχε πεί πώς θα το έδινε σε ένα παιδάκι γιατί έκλαιγε:D Ακόμα δεν βρήκε το παιδάκι PS3 και κρατάει το δικό σου;

Ρε μπάς και σου κάηκε το PS3; Αν είναι πές μου να βγώ στην ταράτσα να ρίξω πυροτεχνήματα:D
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Εχει Physics το GTHD? ναι...ειναι simulator, ειναι ενα πολύ καλό racing game. ΔΕΝ θα ηθελα να σπάνε και οι μπαριέρες για χαρη του ρεαλισμου γιατί τοτε θα επρεπε να ήσουν τέλειως οδηγος...


ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΤΑ PHYSICS ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ARCADE ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΤΟ MOTORSTORM ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ!
ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ PS3, ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΎΕΙ, ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΝΑΙ. ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ
ΤΙ ΕΙΝΑΙ PHYSICS ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΔΕ ΣΤΟ MOTORSTORM. ΑΥΤΟ ΖΗΤΑΩ ΜΟΝΟ
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Όχι φίλε μου το σίγουρο είναι οτι εσυ δεν είσαι σε θέση να μου κάνεις υποδείξεις ;-)

Το ξέρω, αλλά αφού εδώ δεν τρώς ban εύκολα το έκανα...
Το σίγουρο είναι ότι τις χρειάζεσαι πολύ, προσπάθησε όσο είναι δυνατόν να μην γίνεις χειρότερος , όχι για εμένα αλλά για όλους.
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
[/B]Το πως φέρομαι εγώ άστο να το κρίνει κανένας άλλος, εσύ κοίτα να μάθεις τί είναι physics και gameplay :cool_4:
Σου εξήγησα τι είναι και τα δυο, αν έχεις διαφωνία και βρεις κάπου λάθος μπορείς να ρωτήσεις για διευκρίνηση, ή να κάνεις τον κόπο να μας εξηγήσεις.

Η σαχλαμάρα είναι η εύκολη λύση αν είσαι φανατικός και θες να «κερδίσεις» έτσι... θα πείσεις τους βλάκες ότι έχω άδικο, θα σιχαθούν οι πιο έξυπνοι και τελικά θα μείνουμε μόνοι μας.
 

GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Το ξέρω, αλλά αφού εδώ δεν τρώς ban εύκολα το έκανα...
Το σίγουρο είναι ότι τις χρειάζεσαι πολύ, προσπάθησε όσο είναι δυνατόν να μην γίνεις χειρότερος , όχι για εμένα αλλά για όλους.

Εντάξει εγω θα προσπαθήσω να γίνω ακόμα καλύτερος :happy_5: εσυ θα ανοίξεις τα μάτια σου να δεις τίποτα παραπέρα απο τη Sony??? Όχι για μας για εσένα κυρίως.
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
θα σιχαθούν οι πιο έξυπνοι και τελικά θα μείνουμε μόνοι μας.
οχι...να καταλλήξω σαν κι εσένα δεν θέλω

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ PHYSICS???? OEO! :happy_9::happy_9:
 




Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
που εδώ;; ΟΕΟ

Πες μου που ειναι τα Physics στο Motorstorm?
Πες μου που ειναι τα Physics στο Motorstorm?
Πες μου που ειναι τα Physics στο Motorstorm?
Πες μου που ειναι τα Physics στο Motorstorm?
Πες μου που ειναι τα Physics στο Motorstorm?
Πες μου που ειναι τα Physics στο Motorstorm?
Πες μου που ειναι τα Physics στο Motorstorm?
Πες μου που ειναι τα Physics στο Motorstorm?
Πες μου που ειναι τα Physics στο Motorstorm?
Πες μου που ειναι τα Physics στο Motorstorm?



μην φοβάσαι. παραδέξου επιτέλους οτι εκανες ενα λάθος... πες το λάθος εκφραστικό...μην φοβάσαι... οτι είχαμε να σε χαρακτηρίσουμε, σε χαρακτηρίσαμε ήδη.

πες μου καλό μου παιδί...δώσε μου τα φώτα σου κύριε υπουργέ

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ PHYSICS ΣΤΟ MOTORSTORM?
 

Μηνύματα
1.275
Reaction score
0
Βάλε το δισκάκι μέσα, και παρατήρησε τα αυτοκινητάκια πως αντιδρούν όταν χτυπάει το ένα το άλλο, σε σχέση και με το έδαφος, δες τι απίστευτες καταστάσεις μπορεί να δημιουργηθούν κάθε φορά για να καταλάβεις ότι έχουν πραγματικά ξεχωριστά real time physics.

Μετά ψάξε στο wii και στο gamecube να μου βρείς το 1/10 από αυτά.

ΥΓ
Συγνώμη, αλλά δεν νιώθεις περίεργα με τέτοια υπογραφή, όταν το 99% του κόσμου ξέρει ότι το Motostorm "δέρνει" σε αυτό το τομέα?
(βάλε την άλλη... δεν ξέρουν πολλοί ότι δεν υπάρχει πραγματικά πρόβλημα με το BR, και έτσι μπορεί να μπερδευτούν πιο εύκολα)
 


Status
Not open for further replies.

Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top