Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

Και μετά σου λέει αντικειμενικότητα... Μόλις πήρε Krell, αμέσως συντονιστής!!!

Τυχαίο? Δε νομίζω! :143:
 

Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Απάντηση: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

Πολύ καλή η ιδέα της νέας κατηγορίας, που προβλέπεται να συγκεντρώσει πάρα πολύ μεγάλο ενδιαφέρον, μια και οι εμπειρίες ακρόασης είναι ένα από τα σημαντικότερα και τα πιο απτά στοιχεία της ενημέρωσης για κάθε χομπίστα ή απλό ενδιαφερόμενο.

Βλάση, σιδεροκέφαλος! Και (θα τολμήσω να πω...) με kρέλλα!!
 

Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Απάντηση: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

Και μετά σου λέει αντικειμενικότητα... Μόλις πήρε Krell, αμέσως συντονιστής!!!

Τυχαίο? Δε νομίζω! :143:

Φαντάσου να είχε πάρει και class D...

Μωρή Κορίνθια σιδεροκέφαλος...
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Απάντηση: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

δωσε την τσοντα στον λαο
ΤΩΡΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλοταξιδος boye:131:
 




vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Απάντηση: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

Σε 1 ωρα επιστρεφω για τις ευχαριστιες........ευχαριστω:143::143:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.402
Reaction score
93.997
Απάντηση: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

Συγχαρητήρια!!!
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Απάντηση: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

Κυριες και κυριοι....μιας και απο σημερα το επιτελειο του AVSITE αποφασισε να μου εμπιστευθει το συγκεκριμενο ποστο θα ηθελα να σας υποσχεθω οτι θα το παλεψω να γινει αυτη η κατηγορια ενα μερος με υψηλη επισκεψιμοτητα και σιγουρα την διαθεση αλλα Βλασης ,ενα μερος οπου ολοι μπορουμε να ανεβασουμε φωτο απο το συστημα που μας κραταει παρεα ,τα μηχανηματα αυτα οπου ολοι λιγο πολυ εχουμε ζοριστει για να αποκτησουμε ,ειτε τρανζιστορια,ειτε λαμπες ειτε μονομπλοκια.....

Οτι εχει ο καθενας μας ειναι για παρτυ του και θα ηθελα αν και εσεις θελετε να ανεβασουμε φωτο σε αυτην την κατηγορια ....να το κανουμε ποιο παρειστικο,ποιο φιλικο .

Θα ειναι ηχητικες αποδρασεις στο σπιτι μας.........και φυσικα στην οθονη μας......


Να ευχαριστησω λοιπον και τους φιλους που με καλοσωρισαν ,να τους πω να καθοντε φρονιμα,τσοντες και τα τοιαυτα τερμα....μονο εγω θα βαζω:143:,να κοιταξουν να γυαλισουν καλα τα εργαλεια τους πριν τα ανεβασουν στην οθονη και τελος να ειμαστε ολοι καλα φιλαρακια.......


:137::137:
 

D

Deleted member 23222

Guest
Απάντηση: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

Από καιρό σκεφτόμασταν μια κατηγορία στην οποία θα μπορούσαμε όλοι να βάζουμε παρουσιάσεις συστημάτων, τις επισκέψεις και τις ακροάσεις στους φίλους μας. Μια κατηγορία όπου θα καταγράφουμε όλα αυτά τα ωραία βραδάκια που κατά καιρούς οργανώνουμε, όπως και διάφορες άλλες ακροάσεις συστημάτων σε επαγγελματικούς ενδεχομένως χώρους.

Η στιγμή λοιπόν ήρθε. Και ποιός θα ήταν καταλληλότερος για να συντονίσει μια τέτοια προσπάθεια από έναν πολύ γνωστό θαμώνα της κατηγορίας; Ο Βλάσης μας έκανε την τιμή να αποδεχθεί την πρόταση να συντονίσει στο AVSite και έτσι από σήμερα αναλαμβάνει καθήκοντα και από την νέα αυτή ιδιότητα!

Τρελοκορινθιακό φιλαράκι μου δεν χρειάζεται να σου πω πολλά, εσύ τα γνωρίζεις. Καλά περνάμε και αυτό πρέπει να συνεχίσουμε να κάνουμε. Άλλωστε εσύ είσαι ο πλέον ειδικός σε αυτά. Καλώς ήρθες στην ομάδα! :126:

...
Πολύ καλό μου ακούγεται...αρκεί να μη γίνει το ξεκατίνιασμα της αρκούδας...μήπως τότε σε περίπτωση που...να γίνονταν και μετρήσεις,χώρων ή συστημάτων...για να ξεκαθαρίζει η κατάσταση...και να μη καταντήσει σαν απολυτήριο φθηνού ιδιωτικού σχολείου...(όλοι άριστα κι έξω από την πόρτα...)
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Απάντηση: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

Πολύ καλό μου ακούγεται...αρκεί να μη γίνει το ξεκατίνιασμα της αρκούδας...μήπως τότε σε περίπτωση που...να γίνονταν και μετρήσεις,χώρων ή συστημάτων...για να ξεκαθαρίζει η κατάσταση...και να μη καταντήσει σαν απολυτήριο φθηνού ιδιωτικού σχολείου...(όλοι άριστα κι έξω από την πόρτα...)
Μπαμπα της Μαιρης ακου...λεω να μην το παιδευουμε πολυ το πραγμα .....σιγουρα οι χωροι που οι περισσοτεροι ζουμε και ακουμε την μουσικουλα μας δεν θα ελεγα οτι ειναι και οι ιδανικοι,ειναι χωροι με αρκετα προβληματα που για πολλους απο εμας ειναι δυσκολο να τους αλλαξουμε οσο και να το θελουμε.

Ας κανουμε την παρουσα κατηγορια ποιο αναλαφρη...ας αφησουμε τους εσωτερικους ηχητικους χωροταξικους προβληματισμους στην ακρη (εννοειται οτι οποιος θελει αναφερει οτιδηποτε εχει σχεση με μετρησεις στον χωρο του)και ας γινει κατι σαν Photo Gallery των μελων μας και οχι μονο.....
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.402
Reaction score
93.997
Απάντηση: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

...μην το παιδευουμε πολυ το πραγμα ...


Κοίτα να δεις πως μιλάει με το που του έδωσαν εξουσία! :111:


:136:
:136:
:136:
 


skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

Προς: την Α.Ε. κον Βλάση, Διαχειριστήν του υμετέρου και ημετέρου Φορουμ.

Αν μου επιτρέπεται μια ιδέα, για να γεμίσει πάραυτα η νέα κατηγορία...

Να μεταφερθούν σχετικά τοπικς από άλλες κατηγορίες - νομίζω υπάρχουν...
 

D

Deleted member 23222

Guest
Απάντηση: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

Μπαμπα της Μαιρης ακου...λεω να μην το παιδευουμε πολυ το πραγμα .....σιγουρα οι χωροι που οι περισσοτεροι ζουμε και ακουμε την μουσικουλα μας δεν θα ελεγα οτι ειναι και οι ιδανικοι,ειναι χωροι με αρκετα προβληματα που για πολλους απο εμας ειναι δυσκολο να τους αλλαξουμε οσο και να το θελουμε.

Ας κανουμε την παρουσα κατηγορια ποιο αναλαφρη...ας αφησουμε τους εσωτερικους ηχητικους χωροταξικους προβληματισμους στην ακρη (εννοειται οτι οποιος θελει αναφερει οτιδηποτε εχει σχεση με μετρησεις στον χωρο του)και ας γινει κατι σαν Photo Gallery των μελων μας και οχι μονο.....
Ωραία...κι εγώ τότε υπόσχομαι όταν μετακομίσω...να σας καλέσω σε blind date...(δεν ξέρω κανέναν σας)...να ακούσουμε μουσική...αλλά αν φάω ειρωνείες...να βγείς σαν άντρας να με προστατέψεις...:142::142:
 

D

Deleted member 23222

Guest
Απάντηση: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

Εντάξει, εντάξει...θα τσιμπήσουμε κιόλας...αλλά μετά την ακρόαση...μουσική και τσιμπούσια δεν πάνε μαζί...
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.183
Reaction score
27.660
Απάντηση: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

Δηλαδή τώρα ο Βλάσης θα μπαίνει και στην κρυφή κατηγορία; :141:

Εκεί που στα κρυφά είχα κατηγορήσει τα ηχεία του; :412: :412:

Ωχ ωχ, μαύρο φίδι που μ΄έφαγε. :415:











Βλάση καλή δύναμη. Με το μεράκι σου θα πάει σφαίρα η κατηγορία.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.402
Reaction score
93.997
Απάντηση: Νέα κατηγορία, νέος συντονιστής!!...

Προς: την Α.Ε. κον Βλάση, Διαχειριστήν του υμετέρου και ημετέρου Φορουμ.

Αν μου επιτρέπεται μια ιδέα, για να γεμίσει πάραυτα η νέα κατηγορία...

Να μεταφερθούν σχετικά τοπικς από άλλες κατηγορίες - νομίζω υπάρχουν...

+1
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.297
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top