Νέο design

Μηνύματα
7.365
Reaction score
2.554
Κάτω αριστερά κάνε κλικ στο avsite tactical και επίλεξε το default style για μερικές μέρες, έτσι για σύγκριση.
Thanks. :thumbsup:
Καλύτερο φαινεται.
Θα επανέλθω αφού το αφήσω λευκό για μερικές μέρες.
 


Μηνύματα
5.613
Reaction score
3.426
αν κοιτάξετε από το παράθυρο το "άπειρο" για λίγα λεπτά έχετε τα ίδια συμπτώματα;
είναι ο μοναδικός τρόπος για να τα ξεκουράσουμε όταν καθόμαστε πολλές ώρες μπροστά σε μια οθόνη υπολογιστή
 

Μηνύματα
7.365
Reaction score
2.554
αν κοιτάξετε από το παράθυρο το "άπειρο" για λίγα λεπτά έχετε τα ίδια συμπτώματα;
Σίγουρα πρέπει να το κάνουμε αυτό έτσι κι αλλιώς κάθε μία ώρα για λίγα λεπτά.
Αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν βοηθάει και πολύ.
Πολλές ώρες μετά συνεχίζουν να τσούζουν και να δακρύζουν.
Δεν οφείλεται στα μάτια μου γιατί ρώτησα τον οφθαλμίατρο. Φυσικά αν ήμουν καμμιά 50ριά χρόνια νεωτερος ίσως να μην είχαν πρόβλημα.

Τώρα με το default ανοικτόχρωμο νομίζω θα είμαι εντάξει. Θα δούμε.
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Εγω Ευαγγελε, συμβιβαζομαι και με 15 χρονια!

Ομορφουλικη πλεον η ...επιφανεια εργασιας (ευτυχως που "σηκωθηκε" και το χιονι απεναντι απο το παραθυρο, αλλιως...)
 


lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Φωτεινοτητα περι το 30%, θερμοκρασια στανταρ προς ψυχρο μαλλον
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Τι συμβαινει; το νεο look δεν βγαινει ως avsite αλλα ως ...xenFORO!!! Τι ειναι τουτο παλι;
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.390
Reaction score
74.658
Τι συμβαινει; το νεο look δεν βγαινει ως avsite αλλα ως ...xenFORO!!! Τι ειναι τουτο παλι;
Η πλατφόρμα. Το λευκό skin είναι το default και μέχρι πρόσφατα δεν προοριζόταν για χρήση απο τα μέλη.

Αν όμως υπάρξει αρκετό ενδιαφέρον, μπορεί να μπει logo.
 
Last edited:



Μηνύματα
7.365
Reaction score
2.554
Η πλατφόρμα. Το λευκό skin είναι το default και μέχρι πρόσφατα δεν προοριζόταν για χρήση απο τα μέλη.

Αν όμως υπάρξει αρκετό ενδιαφέρον, μπορεί να μπει logo.
Καλό φαίνεται.
Count me in...
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.946
Reaction score
20.453
Κάτω αριστερά κάνε κλικ στο avsite tactical και επίλεξε το default style για μερικές μέρες, έτσι για σύγκριση.
Από την ημέρα που άλλαξα στο default style, νιώθω τα μάτια μου πιο ξεκούραστα, σαν να κάνω λιγότερη προσπάθεια να διαβάσω τα θέματα του forum. Προσωπικά, προτιμώ το default style και μακάρι να το είχα ανακαλύψει πιο νωρίς. Αν και θα ήθελα να τονιστεί λίγο το χρώμα των embedded links - τώρα είναι ένα ανοιχτό γαλάζιο που δύσκολα ξεχωρίζει, ενώ εάν γίνει σκούρο μπλε π.χ., θα είναι πιο ευκρινές.

Με την ευκαιρία να ρωτήσω κάτι: Σε προηγούμενες υλοποιήσεις/πλατφόρμες του forum, στη γενική σελίδα που παρουσιάζονται όλα τα subforums, δίπλα σε κάθε subforum υπήρχε ένα εικονίδιο το οποίο ήταν clickable και εάν το έκανες click αυτομάτως όλο το subforum γινόταν read. Υπάρχει δυνατότητα να γίνει και στην πλατφόρμα του forum που χρησιμοποιούμε τώρα;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Μπορείς να κάνεις το ίδιο πράγμα πατώντας το κουμπάκι "σημείωσε όλα ως διαβασμένα" όταν είσαι μέσα σε ένα φόρουμ. Αλλά δεν υπάρχει στη γενική λίστα αυτό ως λειτουργία.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Αν κάνετε scroll down , πολύ down όμως, υπάρχει και αυτό:
Buy us a beer!
The management works very hard to make sure the community is running the best software, best designs, and all the other bells and whistles. Care to buy us a beer? We'd really appreciate it!

Donate to us!


Κάντε το και μετά μπορείτε να γκρινιάζετε ελεύθερα για μικρή δυνατότητα επιλογής skin.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.890
Reaction score
41.123
Αν κάνετε scroll down , πολύ down όμως, υπάρχει και αυτό:
Buy us a beer!
The management works very hard to make sure the community is running the best software, best designs, and all the other bells and whistles. Care to buy us a beer? We'd really appreciate it!

Donate to us!


Κάντε το και μετά μπορείτε να γκρινιάζετε ελεύθερα για μικρή δυνατότητα επιλογής skin.
Δεν το βλέπω κύριε Νίκο "το κέρασμα", που είναι καλέ;
 






Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.616
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top