Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου










Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
τα΄ χουνε τα χουμε :drinks:
ετηνα 'ναι απο βλητο τσι αποπανω (η οποία δε μιλει κιαμια γλωσα - μη σε τρομαζουνε τ' αγλικασου - ) :drinks:
επισης ,
επειδη εχωμε 'πωμεινει μιαολια οπισω στα μαθηματα , μελετησ' ετονε για δα ν εχωμε διαγωνιζμα τη δεφτερα

(Το Συστημα μου αναδειχνει ποτε χαμογελα (!!) η ντολορες ) ... 💋
 
Last edited:



Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.174
Ναι Ζήση τέτοια βάζε του να τον απομουρλάνεις. Τόχει που τόχει χάσει με το εγγόνι. Θα γίνει χειρότερος. Και αει μετά να τόνε συμμαζέψουμε. :lolsign:
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.442
Reaction score
15.129
Ναι Ζήση τέτοια βάζε του να τον απομουρλάνεις. Τόχει που τόχει χάσει με το εγγόνι. Θα γίνει χειρότερος. Και αει μετά να τόνε συμμαζέψουμε. :lolsign:
Μπορεί να του θυμίσουν τα ...ηπειρωτικά πολυφωνικά και να αρχίσει να "ψέλνει" κι αυτός μαζί με τους Van Canto :p
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.943
Reaction score
20.445
Μανέστρο.... αφιερωμένο :p

Γνωρίζετε ότι το συγκεκριμένο τραγούδι αποτελεί διασκευή του ομώνυμου τραγουδιού των Grave Digger από το album τους "Tunes of war"; Εάν όχι, ορίστε, μάθατε κάτι καινούριο σήμερα!
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.442
Reaction score
15.129
Γνωρίζετε ότι το συγκεκριμένο τραγούδι αποτελεί διασκευή του ομώνυμου τραγουδιού των Grave Digger από το album τους "Tunes of war"; Εάν όχι, ορίστε, μάθατε κάτι καινούριο σήμερα!
Σκέφτηκα να βάλω το original μπας και γουστάρει με τις πίπιζες ο μανέστρος... αλλά μετά σκέφτηκα πως με τις φωνές μπορεί να τον "τυλίξω" πιο εύκολα...

(το "τυλίξω" σημαίνει να τον κάνω σιγά σιγά, ύπουλα και πονηρά... να ακούει και λίγο πιο hard πραματούλια :p )
 





Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.594
Μηνύματα
2.865.213
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top