Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.261
Reaction score
13.146
για το πρωτο :party: :drinks: ευγε νεε 🙊μου🙊
το δευτερο ειναι για τον @wizzi αλλα παλι περαν της βαβουρας εχει και το περασμα στον εβρο οχι τον δικονε μας
της ισπανιας, ισως και να μην ακουει τετοια ο wizzi θα πεσει σε ληθαργο οπως λεει και το μεγαλο αυτι
θελει αγρια ηχορυπανση ασ πουμε ενα κονσερτο για αλυσοπριονο :p:banned:
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.441
Reaction score
15.127
... ισως και να μην ακουει τετοια ο wizzi θα πεσει σε ληθαργο οπως λεει και το μεγαλο αυτι
θελει αγρια ηχορυπανση ασ πουμε ενα κονσερτο για αλυσοπριονο :p:banned:
Αν και ούτε γω μπορώ να ακούσω τη γκάμα του wizzi, καμιά φορά με πιάνει το "μεταλάδικο" μου...
οπότε ας δοκιμάσουμε να βάλουμε κάτι τις και για το wizzi.

 



Μηνύματα
12.352
Reaction score
14.578
Αν και ούτε γω μπορώ να ακούσω τη γκάμα του wizzi, καμιά φορά με πιάνει το "μεταλάδικο" μου...
οπότε ας δοκιμάσουμε να βάλουμε κάτι τις και για το wizzi.

Μπορει να βοηθησει καποιος να μου κανει μια (ψυχα) αναλυση γιατι σε αυτο το υπο-ειδος του μεταλ που εβαλες, με αρεσει παντα η μουσικη και οχι οι φωνες, αλλα στο αλλο υποειδος του μεταλ με αρεσουν οι φωνες αλλα δε μου αρεσει τοσο πολυ η μουσικη ?

+Υπαρχει αληθεια παντως στο γεγονος οτι πολλοι μουσικοι στις κλασικες ορχηστρες, σπιτι τους, για διασκεδαση ακουνε μεταλ.
 

Μηνύματα
12.352
Reaction score
14.578
Κε Χρηστο εψαξα λιγο, δε το βρηκα, αλλα ειχα δει ενα ντοκυμαντερ που ρωτουσανε μουσικους απο δυο διασημες ορχηστρες κλασικης και οι περισσοτεροι (50 %, οι αλλοι μοιρασμενοι) ειχαν απαντησει (χωρις αστεισμο) οτι ακουνε μεταλ. Και εμενα μου ειχε κανει λιγο εντυπωση αλλα μετα που σκεφτηκα τι μπορει να τους ικανοποιει δε μου φανηκε πολυ κουφο.

Επισης, εαν δειτε ολα τα νεα συγκροτηματα (αλλα και καποιοι απο τους παλιους) τα μελη τους ειναι ολοι classical trained. Ιδιως κατι Φινλανδοι, Νορβηγοι κλπ που ανθιζει το ειδος.
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.261
Reaction score
13.146
Δεν μου κανει καμια εντυπωση υπαρχουν και τετχοι μουσικοι να πεζνε σε συμφωνικη ορχηστρα
και στο σπιτι τους να ακουν πιο αγρια ΄΄ μουσικη΄΄ κι απ τον wizzy το εγραψα σωστα τωρα
παραδειγματα ουκ ολιγα απ το ωδειο ακομα αβυσως η ψυχη του ανθρτωπου
στο ωδειο τους πειραζα παρα πολυ ημουν εχθρος ευτηχως δεν τους επερνα στα σοβαρα
αλεως θα μου ειχαν φυγει τα μαλλια απο της μ΅@λ@κ..ς που ακουγα :drinks:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.531
Reaction score
37.727
με το μαλακο.. εδω μαεστρο μας...εδω εισαι :

ε πιασε και ενα μπονους (της ιδιας) στα ελληνικα..

🐒
 














Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.558
Μηνύματα
2.864.346
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top