Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Κ. Μαρκου η ΚΟΑ, κρατικη ορχηστρα αθηνας σημαινει:lol: θα παιξη;) την 9η συμφωνια τρεχα μρε κιορατα να βγαλης εισιτηριο να μορφωθεις ΜΟΥΣΙΚΟς εσεις οι αθηναιοι
εμεις οι επαρχιωτες πελε μαυρα γκαμοτι μου:(
 

Μηνύματα
12.495
Reaction score
14.648
Πλακα πλάκα , εγω δεν εχω καταλάβει τι μουσική ακούει και αρέσει στον κο Μάρκου, ...ώστε τα πειράγματα μου να είχαν τουλάχιστον καλλίτερο αποτέλεσμα και χιούμορ. Μπορεί κάποιος να με πληροφορήσει ? αλλιώς κινδυνεύω να προκαλώ "παρεξηγήσεις" με τοποθετήσεις μου χα χα
 



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.566
Reaction score
37.866
Αλλα και τα φωνήεντα όπως τα χρησιμοποιεί ο τραγουδιστής τους είναι γενικά σαν distortion και γεμάτα resonance για να εξυπηρετεί το βαρύτονο της φωνής του.
..παρακολουθεις την χεβελνυ βοις κρυφα?
 



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.566
Reaction score
37.866
τουτι φρουτι και επι τα αυτα :lol:
...η Κοζ(ε)ι Φανι Τουτι ειναι αλλη...απο τους Θρομπιν Γκριζλ....



Τι είναι αυτό , δε το ξέρω ?
Μια πολυ συμπαθης γιουτιουμπερ...
 

Μηνύματα
12.495
Reaction score
14.648
...η Κοζ(ε)ι Φανι Τουτι ειναι αλλη...απο τους Θρομπιν Γκριζλ....




Μια πολυ συμπαθης γιουτιουμπερ...
ναι απο εκεί το είχα δεί χα χα.

Αυτά τα άλλα που βάζεις είναι χειρότερα απο του @wizzy χα χα. Δεν τον ξανα "πειράζω". :)
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.566
Reaction score
37.866
το ινταστριαλ, ξεκινησε απο τους T.G. επι της ευκαιριας - ως κουλτουρα / οι γερμανοι το εκαναν επισης καλα αργοτερα ομως, τοτε οι γερμανοι (στην καλητερη) παιζαν κραουτ (ή προγκρεσιβ)... :smoke:
-
και ναι αγαπαμε πολυ τ@ν Τζενεσιζ Πιιιιιιιιι <3
 
Last edited:

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.966
Reaction score
20.486
Πλακα πλάκα , εγω δεν εχω καταλάβει τι μουσική ακούει και αρέσει στον κο Μάρκου
Chuck Mangione. Μόνο. :biggrin:

@Decembered Απο Γερμανικό industrial άκουγα Wumpscut, Sopor Aeternus & the Ensemble of Shadows και Diary of Dreams. Περνάω την τάξη; :)
 

Μηνύματα
12.495
Reaction score
14.648
το ινταστριαλ, ξεκινησε απο τους T.G. επι της ευκαιριας - ως κουλτουρα / οι γερμανοι το εκαναν επισης καλα αργοτερα ομως, τοτε οι γερμανοι (στην καλητερη) παιζαν κραουτ (ή προγκρεσιβ)... :smoke:
-
και ναι αγαπαμε πολυ τον Τζενεσιζ Πιιιιιιιιι <3
Ναι καλά αυτά είναι σκευωρίες των Άγγλων χα χα. Σιγά μη ξεκίνησε απο εκεί χα χα χα.

Και μιας και ζέστανες το κλίμα νομίζω ηρθε η ώρα για ΑΥΤΟ : (Κε χρήστο άκουσε το με δικιά σου ευθύνη. Δε κάνω καθόλου πλάκα. Ο θάνατος της μελωδίας χα χα). Πρόσεξε μην πάθεις κανενα εγκεφαλικό ε ?

 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.566
Reaction score
37.866

Μηνύματα
12.495
Reaction score
14.648
Ω, Κε Χρήστο μπλέξαμε. Αυτοί είναι παρα μορφωμενοι χα χα. Λοιπόν παω για Ματσιόνε. Καλά σας κάνει ο Κος Μάρκου (εαν σας - μας πειράζει).
 






christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Και μιας και ζέστανες το κλίμα νομίζω ηρθε η ώρα για ΑΥΤΟ : (Κε χρήστο άκουσε το με δικιά σου ευθύνη. Δε κάνω καθόλου πλάκα. Ο θάνατος της μελωδίας χα χα). Πρόσεξε μην πάθεις κανενα εγκεφαλικό ε ?
καλη ειναι η Διαμαντια μρε thva ;)
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.718
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top