Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου









wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.966
Reaction score
20.486
Πάει κι ο μαέστρος. Τον χαλάσατε με τα μουσικά τεμάχια που βάζετε. Τον βλέπω σε λίγο να χτυπά νεκροκεφαλές τατουάζ σε όλο του το σώμα.
Μπα... Μία φτάνει... Αλλά να είναι σημαίνουσα! Να, σαν τη σκηνή που έκανε tattoo ο άλλος στην πλάτη του στην ταινία "The Salton Sea".:beach:
 






Μηνύματα
12.495
Reaction score
14.648
Ωχ, οι μεταλάδες μετά την θεματολογία όλων των άλλων που τους τελείωσε, πιάσανε και τις λειτουργίες ? :D

Ε, ρε 2J και Mustaine που τους χρειάζεται. Φαντάζομαι ο δεύτερος θα αρνηθεί να παίξει με αυτούς όπως αρνήθηκε και με τους Ρόττινγκ Κράιστ σαν newborn christian.

Drum machines ακούω ή μου φαίνεται ? Χα χα. Αυτά και οι κιθάρες απο την πάνκ και το super fast tempo κατέστρεψαν το μέταλ ....(λέω εγώ τώρα, :D ).

Με αυτά και με αυτά με κάνατε να κοιτάξω ξανά λίγο την ράπ και R&B σκηνή μετά απο δεκαετίες χα χα. Διέβλεψα μια μικρή στροφή (και άρα ελπίδα) στους '90s ρυθμούς και μελωδίες.
 
Last edited:


Μηνύματα
12.495
Reaction score
14.648
Την χιπ χοπ ξέχασες ;) :dance:

'Οχι δεν την ξέχασα, απλώς έγραψα λάθος "R&B" , .... ήθελα να γράψω Hip hop, αλλά πέρασε το 10 λεπτό για διόρθωση. :)



 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.966
Reaction score
20.486
Drum machines ακούω ή μου φαίνεται ? Χα χα. Αυτά και οι κιθάρες απο την πάνκ και το super fast tempo κατέστρεψαν το μέταλ ....(λέω εγώ τώρα, :D ).
Είσαι λίγο άσχετος, αλλά δεν στο λέμε για να μην στεναχωρηθείς.😘
 

Μηνύματα
12.495
Reaction score
14.648
Είσαι λίγο άσχετος, αλλά δεν στο λέμε για να μην στεναχωρηθείς.😘
Ναι ? για πέστα εσυ που τα ξέρεις καλύτερα και είσαι και ο ιστορικός της μέταλ χα χα. Με δικά σου λόγια όμως, όχι αναφορές και άρθρα. Να διαβάσει ο κόσμος την διαφωνία σου και να πάει να τα ψάξει μόνος του να δει.

Να στενοχωρηθώ αποκλείεται, γιατί ξέρεις που την έχω γραμμένη την μέταλ και ιδίως τους ιστορικούς της ? :D
 
Last edited:


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.716
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top