Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.194
Δεν είπα ποτέ κάτι τέτοιο . Μην γίνεσαι τέτοιος . Αλλά μπα ! τέτοιος είσαι ! μ'αυτούς που κάνεις παρέα , τέτοια λες. Αντε πάρε και κανά MANLEY με λάμπες και συ , να κάνεις παρέα του άλλου του αναρχοαυτόνομου .
:prankster::superman:💪👅🍌
Οσο για το σινεματζής που λέει ο ακατανόμαστος , πάντα ήμουν και πάντα θα είμαι πολυκάναλος , όπως και δικάναλος και ότι άλλο ακόμα μου καπνίσει . ΔΕΝ ΚΑΤ'ΆΛΑΒΑ ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΤΕ ?
Και ενεργός , και δικάναλοπολυκάναλος , και με παθητικοενεργά , και σάμπια και προβόλι και οθόνη και απ ούλα .
1661172631807.png

666 και ΜΕΣΑ μα δεν εχω τιποτα:p ελα παμε μεσα θα το βρει η υπερεσια:party::drinks:
 
Last edited:



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.194
https://en.wikipedia.org/wiki/Clarinet_Concerto_(Mozart) για τον κ. ΜΑΡΚΟΥ για περαιτερω μορφωση :drinks: οσο αυτο ειναι δυνατον:tongue: πρεπει παντα να προσπαθουμε με τους ανθρωπους:prankster:
τον μαυρουλη κ. Μαρκου δεν τον εβαλα τυχαια :drinks: :party:
1661176391857.png
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.194
k.Μαρκου θα ειχατε την καλοσυνη να γραψετε ενα ριβιου :wink: για το πως ακουγωνται τα βιολια οταν πεζνε ολα ;) πως ακουγεται το κοντρα μπασσο σε μια αιθουσα με ανακλασεις;)
 




christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.194
κ.Μαρκου ακουστε και αυτο αν αυτη την ορχηστρα και χορωδια την ακουσετε στο ποντιουμ του Μαεστρου θα σας πεσει το σαγωνι θα παθει εξαρθρωση και το σ.......ο -απ λετε και εσεις- θα φτασει στο καλσον μαυρο να ειναι σεχ :wink: ;) :tongue:
 

Μηνύματα
27.229
Reaction score
25.203
1661188664290.png

Kε Ντρουμπάλη , έβαλα και αυτό , μήπως και κατανοήσετε πως είναι τα Ρελέδια που δουλεύουν μέσα στα εργαλεία σας.
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.224
Reaction score
27.009
κ.Μαρκου ακουστε και αυτο αν αυτη την ορχηστρα και χορωδια την ακουσετε στο ποντιουμ του Μαεστρου θα σας πεσει το σαγωνι θα παθει εξαρθρωση και το σ.......ο -απ λετε και εσεις- θα φτασει στο καλσον μαυρο να ειναι σεχ :wink: ;) :tongue:
Στην Arena di Verona πριν 13 χρόνια...
 









Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.866.961
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top