Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

Μηνύματα
27.261
Reaction score
25.258
Μα το ειπαμε πλερια ελευθερια θεματων χαιφιντελικων :) χαιεντικων;) ερωτικης απογοητευης:)
ερωτικης πληροτητας;) αναλυση Μουσικης;)και σεταπιων:) περι αρχαιολογιας:gamer::p:D
Γυναίκες θα έχει?

Κατά το "κιοφτέδες έχει? " :rofl:
 

Μηνύματα
1.730
Reaction score
2.471
Ναι για να ξεσκίσει το ρουλεμάν μιά ώρα νωρίτερα.
Εξαρτάται το πικάπιο και αν ο κατασκευαστής προβλέπει/προτείνει clamp αλλά αυτά είναι χαϊεντίστικα.. :idk:
Δεν μπορώ να καταλάβω διαφορά με αυτό.
Δεν έχει βάρος απλά το σφίγγει. Βασικά και παλαιότερα που είχα χρησιμοποιήσει κάτι παρόμοιο αλλά βαρύ πάλι δεν έκανε κάτι. Ίσως και να υποβάθμιζε τον ήχο.
Όλα έχουν βάρος. Αφού κάτοπιν δοκιμής δεν προέκυψε θετικό αποτέλεσμα μην το χρησιμοποιείς. Αλλά λειτουργούν με το βάρος αλλά με τη σύσφιξη. Κάποια και με τα δύο. Δαχτυλίδι έχεις δοκιμάσει;
 


Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Εξαρτάται το πικάπιο και αν ο κατασκευαστής προβλέπει/προτείνει clamp αλλά αυτά είναι χαϊεντίστικα.. :idk:

Όλα έχουν βάρος. Αφού κάτοπιν δοκιμής δεν προέκυψε θετικό αποτέλεσμα μην το χρησιμοποιείς. Αλλά λειτουργούν με το βάρος αλλά με τη σύσφιξη. Κάποια και με τα δύο. Δαχτυλίδι έχεις δοκιμάσει;
Μια χαρά παίζει η γριά χωρίς «βοηθήματα»…
 









Μηνύματα
12.496
Reaction score
14.648
View attachment 273143
Kai ενα ρου του 60 για τον κ. ιωαννη:p
View attachment 273144
Πως το γλεπεται κ. Ιωαννη στωμεν καλως;;;;) η ειναι της απελπισιας:(
Τα σεβη μου:)
'Εκανε τίποτε το σκαμπό μου ; συγκριτικά με παλιές μετρήσεις , έγραψε κάτι; :D
 


Μηνύματα
12.496
Reaction score
14.648
To εχετε χεσει το Thread με τα βιντεο σας.....τουλαχιστον βαλτε κατι καλο .....με ουσια....κατι ουσιαστικο...κατι ξεχωριστο ....μια πενια βρε αδερφε........

Ο Jag φταίει με την Μάιλι Σάιρους. Ο Κος Χρήστος και εγω βάζουμε πχιότητα (συνήθως). :D
View attachment 273143
Kai ενα ρου του 60 για τον κ. ιωαννη:p
View attachment 273144
Πως το γλεπεται κ. Ιωαννη στωμεν καλως;;;;) η ειναι της απελπισιας:(
Τα σεβη μου:)
Σού είπα ότι αυτή η απόσταση των ταβλών απο το ταβάνι είναι μικρή, δεν κάνει τίποτε, θέλει 30 - 40 εκ.

Περίμενε, κάτι θα σκεφτούμε χα χα

Μια φώτο παρκαλώ του καναπέ ακρόασης και του πίσω τοιχου γίνεται να έχουμε ;
 




christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
VLASIS Να σε βαλω και ενα μουσικον τεμαχιον καλο για μυοχαλαρωτικες ασλησεις ακριβειας;)
'Εκανε τίποτε το σκαμπό μου ; συγκριτικά με παλιές μετρήσεις , έγραψε κάτι;
ΝΑΙ ολιγων τι στο αριστερο ηχειο - ειναι κοντα- πιο λιγο στο δεξι;)
Για κλάματα .
 
Last edited:

Μηνύματα
12.496
Reaction score
14.648
ΝΑΙ ολιγων τι στο αριστερο ηχειο
Το λες έτσι για να με κάνεις να χαρώ ; χα χα

Σε ποιά συχνότητα έστω αυτό το λίγο ;

Μπορείς να το πάς το σκαμπό στα 126 εκατοστά απο τον μπροστά τοίχο ή απο τον πίσω τοίχο (κάπου πίσω απο την καρέκλα σου θα έρθει) και επίσης στην μέση .... την άλλη φορά που θα μετρήσεις ;

Καλά τι ύψος έχει το ταβάνι (όχι απο τις τάβλες, απο πάνω πάνω) ;

Η πλάτη της καρέκλας απο τον πισω τοιχο , απόσταση ;

Βάλε και ένα ριχτάρι, κάτι στο κεφάλι της δερμάτινης καρέκλας για τις ανακλάσεις στα αυτιά σου απο το δέρμα που είναι πολύ ανακλαστικό, μπας και κάνει τίποτε.

Η μάλλον πιο εύκολά , βάλε και πίσω απο την καρέκλα 10 εκ αριθερμ, έστω όσο είναι η διάσταση της καρέκλας.
 
Last edited:


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.608
Μηνύματα
2.867.795
Members
37.938
Νεότερο μέλος
AlexisAvdis
Top