Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου


Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.253
Reaction score
27.099
Δέγκζέρω τι λέει ο χιφάδερ, μένα μαρέσ ο Μάλαμας. Κι ο Πλιάτσικας ακόμα πιο πολύ.
Ο Βασλάκις ο Παπακω, όχι δέμαρεσ.
Και μη μού πείτε τίποτις, γιατί θα σάς ταράξω σε Θαλασσινό και Μποφίλιου.
(όχι εδώ, ξέρω εγώ πού θα τα βάλω :biggrin: )


 




wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.443
Reaction score
15.136
Φρέσκο πράμα!

DUO ALBUM "THE SOUL OF EPIRUS VOL.II"

"... Με μεγάλη χαρά και τιμή ανακοινώνουμε την κυκλοφορία του δεύτερου δίσκου-ντουέτου με τον Πετρολούκα Χαλκιά. Αυτή η ηχογράφηση αποτελεί τον καρπό της φιλίας, μαθητείας και συνεργασίας τα τελευταία 9 χρόνια αλλά και συνέχιση του πρώτου μας project "Η Ψυχή της Ηπείρου". Στο άλμπουμ αυτό, το οποίο δεν θα ήταν δυνατό να δημιουργηθεί χωρίς τον Κωνσταντίνο Χρ. Σκάρπο που στήριξε αλλά και πίστεψε βαθιά αυτή την προσπάθεια, συμμετέχουν οι εξερετικοί μουσικοί, φίλοι και στενοί συνεργάτες: Κώστας Τζίμας στη φωνή, Θανάσης Βόλλας στο λαούτο και Πέτρος Παπαγεωργίου στα κρουστά ..."

 

Μηνύματα
12.570
Reaction score
14.701
η ακρίβεια και η χροιά της Ανδριάνας είναι τρομερή...
Ναι της ταιριάζει κιόλας πολύ βέβαια αυτό .... για αυτό και την διάλεξε ο Πορτοκάλογλου να τον συνοδεύσει.

Και ο κιθαρίστας ωραία φωνή έχει. χα χα

Υ.Γ. : Jag με αυτό να ξυπνάς αισιόδοξα : 😀 😍

Ανδριάνας
¨Εχω και to cd της .....no joke.

:)

 











Μηνύματα
12.570
Reaction score
14.701
Απο τα κλαρίνα και απο τα techno πάρτυ. Επίτελους βρήκαμε κάτι κοινό.

Βέβαια τα techno πάρτυ τελειώσαν εδω και δεκαετίες ... αλλά τα κλαρίνα είναι ακόμη εδώ (εδω και αιώνες κιόλας). Αυτά να τα βλέπει ο wnet ποιοι και τι επιβιώνει τελικά, που μας κάνει τον έξυπνο.

Και o Jag με τα Nυ Metal με τα οποία μάλλον μεγάλωσε εάν και βλέπω μια αναβίωση με την Poppy και την Hana. Καλά κορίτσα και τα δυό, για παντρειά και αυτά.

😀 😀 😍


 
Last edited:




Staff online

  • spylab
    Shalom
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.667
Μηνύματα
2.869.473
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top