Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Πες και για τα πολύμπριζα!
θα πω αλλα πρεπει να τα βγαλω φωτο τωρα το μικρουλι μου κοιμαται κουραστηκε το βραδυ το καημενο 31νος ετων
Post automatically merged:

το σωστο ειναι να γραψω εργαζοταν εντατικα τας μεταμεσονυχτιους ωρας
 
Last edited:

Μηνύματα
567
Reaction score
1.542
Κλαρινέτο μμμ να τολμήσω να πω ότι έτσι εξηγείται η «παρουσία» του Beethoven? Το είχε τιμήσει δέοντος το όργανο ο τιτάνας. Στα υπόλοιπα όμορφα μηχανήματα άντε ανέβασε φωτό να χαρούμε και ο στερημένοι.
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Κλαρινέτο μμμ να τολμήσω να πω ότι έτσι εξηγείται η «παρουσία» του Beethoven? Το είχε τιμήσει δέοντος το όργανο ο τιτάνας. Στα υπόλοιπα όμορφα μηχανήματα άντε ανέβασε φωτό να χαρούμε και ο στερημένοι.
περιμενω ασιλβερ μου να ξυπνησει το μωρο μου
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
ασιλβερ μου εχω ισως πανω απο 100 βιβλια για την μουσικη μονο το βιβλιο του δοκτορα τουλ δεν εχω δεν ξερω αγγλικα ελπιζω ντοκτορ κωστας ο διαχυσιος να το μεταφρασει στα ελληνικα για μας του αγραμματους περι την ικγλετερα :)
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
μια που σημερα πηρα φορα να πω και τη μουσικη ακουω. ειναι 5 συνθετες βιβαλδι μπαχ μοζαρτ μπετοβεν σουμπερτ που γυρναω σα δορυφορος γυροτους καθε μερα προκλασικοι συνθετες μερα παρα μερα 20 αιωνας στραβινσκι σοστακοβιτς πεντερευσκι α ξεχασα βαγνερ μπερλιοζ χοροι του σκαλκωτα και βεβαιως ελληνικη μουσικη
Post automatically merged:

unnamed.jpg

Post automatically merged:

εχω και μπομπινοφωνο technics 1500u αμ πως μεγας χαιεντας
Post automatically merged:

unnamed (1).jpg

Post automatically merged:

και οπισθια φωτο
Post automatically merged:

IMG_20190506_232841.jpg

Post automatically merged:


Post automatically merged:

η νοτιοδυτικη πλευρα
Post automatically merged:

IMG_20190506_232847.jpg
 
Last edited:

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
η βορειοδυτικη πλευρα η εικονα ειναι οαγιος νικολαος απο εναν σπουδαιο γιαννιωτη αγιογραφο φιλο μου
Post automatically merged:

IMG_20190506_233036.jpg

Post automatically merged:

βορεια πλευρα
Post automatically merged:

IMG_20190506_233057.jpg

Post automatically merged:

αλλη μια φωτο το ταβανη
Post automatically merged:

IMG_20190507_121329.jpg

Post automatically merged:

πολυπριζο ιδιοκατασκευης τα καλωδια μεσα ειναι ασημενια .για ζεστες χαμηλες μεσαιες ψιλες εχει κανει αψογο ριβιου ο νταλιμπαν που εχει την ακαρλ λαβορατορης ελπιζω να το εγραψα καλλα κυριε ολδυ το καλωδιο ρευματος ειναι δεη υψηλωτατων προδιαγραφων συμφωνα με τα μετρητικα οργανα της ακαρλ λαβορατορης :) :drinks:;)
Post automatically merged:

IMG_20190507_121407.jpg
 
Last edited:

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
νεα εσοδεια με κοριαν ολες τις πλευρες υπερ υπερ χαι εντ βαρος 20κιλα περιμενω την αποψη του κυριου κωστα τα καλωδια μεσα ειναι δεη . ετσι απο την κολονα μεχρι και εισοδο των ενισχυτων κλπ ενα καλωδιο δεη το καλωδιο δεη εχει 7 κλωνους 6μμ
 

Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
νεα εσοδεια με κοριαν ολες τις πλευρες υπερ υπερ χαι εντ βαρος 20κιλα περιμενω την αποψη του κυριου κωστα τα καλωδια μεσα ειναι δεη . ετσι απο την κολονα μεχρι και εισοδο των ενισχυτων κλπ ενα καλωδιο δεη το καλωδιο δεη εχει 7 κλωνους 6μμ
Και για να το βάλεις στο φις, σου βγαίνει η ψυχή!
 



I

iason

Guest
Πολύ ωραίο το σύστημά σου Χρήστο να το χαίρεσαι όπως και πολύ ωραία ειναι τα Ιωάννινα.
Εντελώς συμπτωματικά ήμουνα δυο εβδομάδες πρίν οικογενειακώς και περάσαμε υπέροχα.
20191016_123909.jpg
20191016_121324.jpg
20191016_120612.jpg
20191016_124949.jpg
20191016_113647.jpg
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Χρηστο 77αρι τι να πω ... εισαι ο Αρχηγος των αταχτων !
δωκε πονο !!!\


να μη σχολιασω την οροφη του μανκεϊβ που μαλον εστειλε τον αφτια για διαβασμα ... :biggrin:

κι εγω βεβαια δεν παω πισω ...

:drinks:
Post automatically merged:

Και αν μου επιτρεπεις - αξιολογωντας τον χωρο σου - θα σου προτεινα να βγαλεις τσι κουβερτες απο τη ντουλαπα και να τις τοποθετησεις στις ενδυκνειωμενες θεσεις (κρεβατι κτλ) :roflmao:
 
Last edited:

Μηνύματα
567
Reaction score
1.542
To γεγονός ότι έχεις 100 τίτλους σε μουσικά βιβλία στα ελληνικά είναι θαύμα. Εϊναι ένας από τους πιο στερημένους τομείς εκδοτικά στην Ελλάδα. Στα υπόλοιπα ότι βλέπω μου αρέσει πολύ μόνο και μόνο που έχεις Krell S300i....
δεν μπορείς να φανταστείς τί μου θύμισες.
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
To γεγονός ότι έχεις 100 τίτλους σε μουσικά βιβλία στα ελληνικά είναι θαύμα. Εϊναι ένας από τους πιο στερημένους τομείς εκδοτικά στην Ελλάδα. Στα υπόλοιπα ότι βλέπω μου αρέσει πολύ μόνο και μόνο που έχεις Krell S300i....
δεν μπορείς να φανταστείς τί μου θύμισες.
Ας το πουμε ανοιχτα - ολοι ονειρευομαστε εναν τετοιο χωρο ...
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Ας το πουμε ανοιχτα - ολοι ονειρευομαστε εναν τετοιο χωρο ...
Ας ειπωθεί και...ανοιχτότερα.Ο chris με τα ΄΄κρυφά΄΄ μέχρι τώρα τάλαντα συναγωνίζεται τον...υποφαινόμενο στο βαθμό...κουφαλίασης .Και κάτι τέτοιο είναι αρκετό για να προσελκύει το...θαυμασμό του δεύτερου.

Είναι ίσως η πρώτη φορά που μου αρκεί να προσέχω τον περιβάλλοντα χώρο και καθόλου...το setup.

΄΄Φακ έβριθινγκ εντ...νάθινγκ΄΄ :hi:
 



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
νικο οχι τα πηρα απ το νακα οταν εκλεισε η audio centron kai ta eixe σε καλη τιμη οσπυρος εχει γιο αριστο μουσικο
Post automatically merged:

Ας ειπωθεί και...ανοιχτότερα.Ο chris με τα ΄΄κρυφά΄΄ μέχρι τώρα τάλαντα συναγωνίζεται τον...υποφαινόμενο στο βαθμό...κουφαλίασης .Και κάτι τέτοιο είναι αρκετό για να προσελκύει το...θαυμασμό του δεύτερου.
οχι οχι εγω ειμαι μαθητη σας αν ειναι δυνατον. καμια συγκρισης με εσας
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.216
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top