Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου






christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
μαιμουμου και τζονυ, αυτο ειναι air fader γραφημα προσπαθω να καταλαβω τη κανει το rew kai για να γελασουμε ,το εβαλα στο αβουσαιτ ευχαριστω
θα μαθω που θα μου παει :party: :drinks::)
 
Last edited:

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
δες αυτο .... προσπερασε τα σημεια που δεν πολυκαταλαβαινεις...
σε αλλες περιπτωσεις θα ελεγα "when everything else fails (read the manual)" μτφ. οταν ολα τα υπολοιπα αποτυγχανουν, διαβασε το εγχειριδιο..
πιασε και μια αγαπημενη μπαντα.. 8-)
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
μαιμουμου και τζονυ, αυτο ειναι air fader γραφημα προσπαθω να καταλαβω τη κανει το rew kai για να γελασουμε ,το εβαλα στο αβουσαιτ ευχαριστω
θα μαθω που θα μου παει :party: :drinks::)
Ειναι καλο να πειραματιζεσαι αλλα αρνητικο που δεν ξερεις Αγγλικα.Εψαξες καποιον οδηγο εδω στο σαιτ;
 







christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Τι να κανω βρε κοριτσια δεν ξερω αγγλικα μεγαλωσα με γαλλικα και πιανο :p μετα εμαθα κλαρινο και φλαουτο να πω και μια ιστορια; να πω ,οταν το 73 πηγα στο ωδειο αθηνων ειχα την εντυπωση
οτι ειμαι μεγαλος μουσικος -στα ιωαννινα- μου λεει ο καθηγητης σολφεζ εχεις κανει οχ οχ τι ναι αυτο
δεν εχουμε στα γιαννενα τετοιο ωραια μου λεει θα πας μετα μικρα και αρχιζουμε οκ μπαινω :drinks: στην ταξη
επαθα σοκ 10 με 12 χρονων παιδια εγω 17 το πως βγηκα στην πειραιως δε θυμαμαι εκει ηταν τοτε το ωδειο μετα το 76 πηγε στη ρηγιλλης:):drinks:
 



Μηνύματα
3.652
Reaction score
5.462
κοιτα, απο πνευστα ο μεγαλος αρχηγος ειναι ο P.Brotzman .. που τον ειδαμε και πριν καμμια βδομαδα.. (ποπο τι υπεροχη νυχτα και ανελπιστο ονειρο).
με την Heather Leigh τους ειδαμε ..
Που είχε έρθει;
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
Που είχε έρθει;
Ευγε νεε μου, εμεις οι καψερες δικαναλες επαρχιωτισσες, δεν εχουμε τετοια πραμματα στην πρωτευουσα της ηπειρου, αμα γεννησει η κορη μου θα ειμαι αθηνα
... μετα λυπης σε πληροφορω, οτι δεν εχουμε καμμια αλλη πραγματικη χαρα ... ομιλοντας για εμενα.
Με το καλο ο εγγονος !!
 
Last edited:



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.103
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top