Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
ακριβως, και δε χωραει τιποτα αλλαο...+ εκανα αλλαγη στη πιο πανω αναρτηση μου...
τα μεσαια ποια ειναι...?
quad 989 kai ta 2905 kai fainal 1000, ολοκληρωμενους, sansui MRA907 KAI technics SV8
 





Μηνύματα
12.855
Reaction score
10.072
Έπαιξαν χτες οι Human Touch στο Half Note στην Αθήνα, πήγε ένας γνωστός μου κι εκστασιάστηκε! 'Νταξ', τι λέμε τώρα, Κιουρτσγλου στο μπάσο, David Lynch στα πνευστά (σαξόφωνο), Λάντσιας στα κρουστά κι άντε γεια... Είναι από τις λίγες φορές που θα ήθελα να είναι υπαρκτός ο διακτινισμός!
Είμαι τυχερός, τους έχω δει από κοντά!
 






Μηνύματα
27.267
Reaction score
25.272
Αστο γιατί άμα σου πεί , θα έχουμε δράματα. Θα αρχίσει τα ακαταλαβίστικα , κυπραίικα και άντε να βγάλεις άκρη.
Τα ριάλια ριάλια ριάλια. Ο μπετσεβέντης που ............. στην κούντα? Ωωωωωωω ?
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.411
Reaction score
125.603
@Kotsidis John & @Petros_Dalipis "στρίβετε το μαχαίρι στην πληγή", κωλόπαιδα...:hunter:
Έλα, μη κλαίς.
Θα μου φέρει ο Κοτσίδης το Ελ πι να το βάλω να γυρνάει και θα σε πάρω τηλέφωνο στο σόλο, να το ακούσεις και συ.
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
μρε συ η αρκαδοκυπριακη ειναι η αρχαιωτερη λαλια μας εγω χαιρωμαι να τους ακουω
δυστυχως ο μαλαπερδας δεν υπηρετησα στην κυπρο δεν με αφηνε η μαμα μου
θα πεθανω χρηστο μου ελεγε η καψερη μου χε μεγαλη αδυναμια
 

Μηνύματα
27.267
Reaction score
25.272
Έλα, μη κλαίς.
Θα μου φέρει ο Κοτσίδης το Ελ πι να το βάλω να γυρνάει και θα σε πάρω τηλέφωνο στο σόλο, να το ακούσεις και συ.
Είσαι μεγάλο κωλόπαιδο ear. :lolsign: :rofl:
μρε συ η αρκαδοκυπριακη ειναι η αρχαιωτερη λαλια μας εγω χαιρωμαι να τους ακουω
δυστυχως ο μαλαπερδας δεν υπηρετησα στην κυπρο δεν με αφηνε η μαμα μου
θα πεθανω χρηστο μου ελεγε η καψερη μου χε μεγαλη αδυναμια
:lolsign::rofl: Εχεις πλάκα Χρήστο το ξέρεις? :lolsign:
Εγω πάλι τα κυπριακά δεν τα μπορώ, τα έχω φάει με το κουτάλι , επί Ολυμπιακής , και μούχει μείνει τραυματική εμπειρία.
Ξέρεις τι είναι να σε παίρνουν τηλέφωνο στις τέσσερις το πρωί , και να σου λένε από την ρεσεψιόν , " καλήν ημέραν σασν , έφτασεν ή ώρανσας. :lolsign:


Το άλλο που πάντα γέλαγα , και ουχί γελούσα , γιατί έτσι μιλάμε εμείς οι Αθηναίοι , " γκαπετάνιε , εβάλανμαν οχτακόόόσσσχχχια γκιλά μπετραίλεον , αλλάν το αερόπλοιόν σαςν μασν τα εγύρινσεν πίσων . Ντιν να κάμωμεν ? ναν σας τα εδώσωμεν σε βαρέλιαν ?
 
Last edited:

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.411
Reaction score
125.603
Είσαι μεγάλο κωλόπαιδο ear. :lolsign: :rofl:
Κοίτα, το'χω σκεφτεί, μιλάμε για υπερπαραγωγή, γω θα κάνω μετατροπή το αυλάκι:

summer-in-september-18.gif


Σε σούπερ ντουπερ γουάου ιμερσιβ απμίξινγκ

081319_ask_sv_aug-sept19_1of2.jpg



και μετά θα στο στέλνω σε σούπερ ενοποιημένη εκ του σούπερ μικροφώνου του κινητού μου εκτέλεση, δηλαδή.. μονοφωνικιά


258275_7268b472f6f6e03d870dd40ab9d4dda1.jpg


μέσω Άϊ πί με καλώδια φτηνά της πλάκας σκουριασμένα αλλά αυτά δε μετράνε λέει ο Κογιας και το τζιτερ δεν υπάρχει παρά μόνο τζατζίκι στο σουβλάκι, και συ από το κινητό κατευθείαν σε μπλουτουθ ηχειάντζα τζιμπιελάδικη, θα γίνει χαμός σε λέω.

:party: :party: :party:

Και ο Μπομπ Ρος, σε μια γωνιά, τα γνωστά:

1_l7he8s-CJ9Ip9cVZ9YEAeA.gif


Έλα, τη μουσική που σου αρέσει, την ακούς από οτιδήποτε. Ε;ναι.
 






Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.624
Μηνύματα
2.868.452
Members
37.942
Νεότερο μέλος
mdim051
Top